Pjunik – Tel Aviv 0:0 (kon.)
Pjunik Jerevan
0:0 (0:0)
Maccabi Tel Aviv
cz Utorok 07.08.2018, 18:00 • Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht, Yerevan • Európska liga (predkolá) • 3. predkolo

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a u dalšího přenosu. (19:57:14)

Opravdu to byla poslední akce. Máme dobojováno a zápas končí bezbrankovou remízou 0:0. Po prvním poločase to vypadalo, že Maccabi zápas vyhraje a nějaký gól vstřelí. To se ale nestalo a ve druhém poločase začali hrát i domácí fotbalisté. Střel na branku bylo dohromady pouze 5, takže jsme dnes mohli vidět spíše nepřesné pokusy obou týmů. Odveta je naplánována na příští čtvrtek. Favoriti stále zůstávají hráči z Izraelu.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 7:9. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 8:11.

90+3

90+2
    Hosté se ještě dostali do velké šance, tu ale ukončuje Ofoedu, jelikož v brankovišti zfauloval obránce. Tohle vypadá, že to byla poslední akce zápasu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Domácí hráče teď podržel Dragojevič. Micha zpoza brankoviště zkusil placírkou točenou střelu, tu ale golman vyrazil.

88
    Právě nám probíhají poslední dvě minuty zápasu a gól stále nepřišel. Hosté drží míč na polovině Pjuniku.

86
    Poslední střídání hostů. Odchází Schoenfeld a nahradí ho Kjartansson.

84
    Izraelský tým opět zkouší skórovat. Do brankoviště přiletěl zajímavý centr od Bratskyho. Centr našel hlavičkujícího Atziliho, avšak jeho hlavička letěla mimo tři tyče.

81
    Hra pokračuje dále a hned se dostali hosté do šance, ale pokus střelce šel hodně mimo.

80
    Rozhodčí dal menší pauzu na občerstvení.

79
    Hra se nám v posledních minutách výrazně rozjela a šance jsou na obou stranách, ovšem bez gólu.
    77. Barsky v zajímavé šanci přestřelil

77
    Domácí si vybojovali rohový kop, za který se postavil Korjan. Míč letěl přesně na obránce, který odkopl míč z brankoviště. Vzápětí se dostali hosté do protiútoku a následně i zakončoval Barsky, střela ale letěla nad.

75
    I domácí se následně dostávají do akce. Nejdříve se k zakončení dostal Bogatyrev, jeho pokus byl zblokován, to stejné přišlo i při dorážce a na potřetí to zkusil Arakeljan, ale jeho střela končí vedle branky.
    73. Ofoed poslal míč těsně nad bránu

73
    Další nebezpečná akce hostů. Přišli velké kombinace v brankovišti, ale následně se odrazil míč k Ofoedovi, který míč střelil z první a jeho pokus letěl těsně nad.

Gerard Filip

Góly:

Karty:   48. Truševič (PYU) – 54. Amador (MTA)

Pjunik Jerevan: Dragojevič – Grigorjan(67. Kolčev), Žestokov, Kadio, Dmitrijev – Arakeljan, Hovsepjan, Truševič, Hajrapetjan(43. Bogatyrev) – Konate(66. Korjan), Vojnov
    Náhradníci: Kobozev, Kartashjan, Korjan, Hakobjan, Stežko, Bogatyrev, Kolčev

Maccabi Tel Aviv: Rajkovič – Dasa, Tibi, Amador, Saborit – Micha, Glazer, Golasa(59. Barsky), Atzili – Atar(67. Ofoedu), Schoenfeld(87. Kjartansson)
    Náhradníci: Ohayon, Kjartansson, Ofoedu, Hozez, Yeini, Kandil, Barsky

Rozhodca: P. van Boekel – D. Goossens, J. van Zuilen (NED)
    Štvrtok 16.08.2018
    Tel Aviv - Pjunik 2:1

Góly: 55. Micha, 68. Atar – 10. Vojnov

Karty:   52. Shechter (MTA) – 33. Arakeljan (PYU), 43. Grigorjan (PYU), 57. Konaté (PYU), 77. Hovsepjan (PYU)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 12:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 5:10.