Hughesová, S. Rossová – Kolocová, Kvapilová 2:0 (kon.) | Hermannová, Sluková – Laboureurová, Sudeová 2:1 (kon.)
Hughesová, S. Rossová
2
21 21
Kolocová, Kvapilová
0
19 13
cz Štvrtok 02.08.2018, 13:30 • Court 3, Vídeň, Rakousko • World Tour 5* – Vídeň (ženy) • Play-off

0:0
    Kristýna Kolocová s Michalou Kvapilovou končí na majoru ve Vídni v prvním kole playoff. Nad síly českých hráček byly Američanky Hughesová s Rossovou.

Češky se v prvním setu dlouho držely v kontaktu, ale po technickém oddechovém čase začaly ztrácet a nakonec Američanky braly úvodní dětství nejmenším možným rozdílem 21:19. To druhá sada už byla zcela v režii zámořského páru, který hned v samém začátku odskočil na rozdíl čtyř bodů, postupem času své vedení ještě navyšoval a nakonec z toho byl debakl pro české duo 21:13.

Pro Češky turnaj končí, to americká dvojice si zahraje v zítřejším osmifinále s párem Menegattiová, Orsiová. (15:44:25)

21:13
    Druhý set skončil.

21:13
    Je konec! Český pár Kolocová, Kvapilová končí na majoru ve Vídni už v prvním kole playoff. Na závěr zápasu se předvedla blokem proti Kvapilové Summer Rossová.

20:13
    Michala Kvapilová servírovala pouze do sítě a tím nabídla soupeřkám hned sedm mečbolů!

19:13
    Sara Hughesová následně vyhodila své plachtící podání daleko za koncovou lajnu.

19:12
    Rossová však utíná všechny pochyby o americkém postupu povedeným útokem do diagonály.

18:12
    Kristýna Kolocová servisem o pásku nedala soupeřkám šanci na reakci. To by mohlo Češky nastartovat.

18:11
    Také Summer Rossová tentokrát přetáhla své plachtící podání mimo vymezený prostor.

18:10
    Kvapilová následně chybuje servisem znovu jen do autu.

17:10
    Kolocová přidává desátý bod útokem do dlouhé diagonály. Na obrat však bude potřeba ještě zabrat také v obraně.

17:9
    O druhém setu je nejspíš rozhodnuto. Rossová zastavila blokem smečující Kvapilovou.

16:9
    Sara Hughesová přidává také eso mezi obě české reprezentantky.

15:9
    Rossová zasáhla v poli a poté mohla proměněnou bodovkou dokonale rozložit českou dvojici.

14:9
    Američanky si ale berou vedení o pět bodů zpět. Největší zásluhu na tom měla smečující Hughesová.

13:9
    Kolocová si přihrála skvěle, následně smečovala lobem do dlouhé diagonály přes obě soupeřky.

13:8
    Do technického oddechového času jdou Američanky při vedení o pět bodů. Rossová po delší době v útoku a hned byla přesná smečí do ostré diagonály.

12:8
    Po útoku Kvapilová se česká dvojice o málo přiblížila soupeřkám, ale stále to je o čtyři body.

12:7
    Hra se stabilizovala, ale Češky stále nemohou ubránit. Hughesová smečovala do dlouhé diagonály.

11:7
    Kolocová snižuje ztrátu v prvním setu úderem hned za pásku a blokující soupeřku.