Ufa – Domžale 0:0 (kon.) | Ventspils – Bordeaux 0:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Pjunik 2:1 (kon.)
Jūrmala – La Fiorita 6:0 (kon.) | Constanta – Arnhem 2:2 (kon.) | Almaty – Alkmaar 2:0 (kon.)
Kutaisi – Víkingur Reykjavík 3:0 (kon.) | Čichura – Maribor 0:0 (kon.) | H. Haifa – Hafnarfjördur 1:1 (kon.)
Balzan – Slovan Bratislava sk 2:1 (kon.) | Dudelange – KF Drita 2:1 (kon.) | Lipsko – Häcken 4:0 (kon.)
APOEL – Flora 5:0 (kon.) | Zrinjski Mostar – Valletta 1:1 (kon.) | Djurgården – Mariupol 1:1 (kon.)
Honvéd Budapešť – Niederkorn 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – Admira Wacker Mödling 3:0 (kon.) | Tel Aviv – Niš 2:0 (kon.)
Žalgiris Vilnius – Vaduz 1:0 (kon.) | Jagiellonia – Rio Ave 1:0 (kon.) | Soligorsk – Lech Poznań 1:1 (kon.)
Dinamo Brest – Atromitos 4:3 (kon.) | Linz – Lillestrøm 4:0 (kon.) | Nordsjælland – Štokholm 1:0 (kon.)
Ljubljana – Crusaders 5:1 (kon.) | Sutjeska – Alaškert 0:1 (kon.) | FC Santa Coloma – Valur 1:0 (kon.)
New Saints – Lincoln 2:1 (kon.) | Hajduk Split – Slavia Sofia 1:0 (kon.) | Genk – Fola 5:0 (kon.)
Zabrze – Trenčín sk 0:1 (kon.) | B36 Tórshavn – Besiktas 0:2 (kon.) | Gallen – Sarpsborg 2:1 (kon.)
Željezničar Sarajevo – Limassol 1:2 (kon.) | Partizan – Riteriai 1:0 (kon.) | Bergamo – FK Sarajevo 2:2 (kon.)
Hibernian – Asteras 3:2 (kon.) | Osijek – Rangers 0:1 (kon.) | Spartak Subotica – Sparta Praha 2:0 (kon.)
Dundalk – Larnaca 0:0 (kon.) | Aberdeen – Burnley 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Minsk sk 1:3 (kon.)
Stjarnan – Kodaň 0:2 (kon.) | Sevilla – Újpest FC 4:0 (kon.)
HŠK Zrinjski Mostar
1:1 (0:0)
La Valletta FC
cz Štvrtok 26.07.2018, 19:00 • Stadion pod Bijelim Brijegom, Mostar • Európska liga (predkolá) • 2. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:18:22)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 8:3. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:14.

Je konec. Toto utkání nakonec skončilo remízou 1:1, což je skvělý výsledek do odvety pro La Vallettu. V prvním poločase branka nepadla, ovšem v 51. minutě poslal domácí do vedení Bilbija. Následně se hodně faulovalo a už to vypadalo na výhru domácích, ovšem v 90. minutě se trefil Fontanella.

90+4

90+2
    Domácí chtějí vstřelit vítěznou branku, jelikož remíza 1:1 z domácího zápasu není příliš příznivá do odvety.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
    90. Mario FONTANELLA - 1:1

90
    Valletta právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Hosté z ničeho nic udeřili, když Zerafa poslal míč na levou stranu, odkud přišla okamžitá přihrávka před bránu, kde byl včas MARIO FONTANELLA, který zakončil k levé tyči!

88
    Nyní potřeboval jeden z hráčů ošetření a hra tak byla na malou chvíli přerušena.

86
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Alba, přichází Borg.

84
    Opět se domácí dostali ke střele, ale ta tentokrát skončila v moci brankáře Bonella.

83
    Žlutou kartu dostává Malano (La Valletta FC).

83
    Čirjak se nyní dostal ke střele, ovšem jeho pokus zpoza vápna skončil jen nad bránou soupeře.

82
    Gill nyní dostal hlavně za protesty žlutou kartu.

80
    Barišič dostal za svůj faul kartu žluté barvy.

76
    Domácí hráč neprošel po levé straně dál,, ale Zrinjski je u míče i nadále.

73
    Hosté nyní získali rohový kop, ovšem ten následně skončil pouze v moci brankáře Bonella.

70
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Bekič, přichází Ačimovič.

67
    Další velká šance domácích, když Bekič dostal skvělý pas za obranu, ale následně těsně minul pravou tyč!

65
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Nwoko, přichází Gavrila.

64
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Filipovič, přichází Bencun.

64
    Todorovič se dostal do šance, když vypálil a brankářovi míč vypadl, následně se domácí hráč pokoušel z velkého úhlu trefit vracejícího se brankáře, ale to se mu nepovedlo!

63
    Střela z kopačky hostujícího hráče skončila jen nad bránou Zrinjski.

61
    Alba za svůj zákrok zezadu obdržel kartu žluté barvy.

60
    Zrinjski získalo autové vhazování na své polovině.

58
    Domácí se sice dostali ke střele, ovšem ta zpoza vápna letěla jen nad bránu La Valletty.

52
    Galič dostal za svůj faul žlutou kartu.
    51. Nemanja BILBIJA - 1:0

51
    Zrinjski právě vstřelil branku!
    Domácí jsou do vedení! NEMANJA BILBIJA si nejprve chtěl na hranici vápna vyměnit přihrávku se spoluhráčem, ovšem protihráč mu stopl míč akorát do cesty a tak následně vystřelil přesně k pravé tyči.

49
    Opět domácí poslali velmi dobrý centr do vápna, ale ten nakonec nic velkého nepřinesl, jelikož skonči v moci brankáře Bonella.

49
    Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Borg, přichází Gill.

47
    Domácí vybojovali míč ve středu hrací plochy a posléze přišla střela Cirjaka, která ale letěla jen nad bránu Bonella.

46

Druhý poločas začne přibližně v 20:03.

Při odchodu do šaten ještě došlo k potyčce mezi týmy, tak uvidíme co nabídne druhý poločas. V tom prvním jsme mohli vidět šance na obou stranách a utkání je tak velmi vyrovnané.
    Při odchodu do šaten došlo k potyčce.

45+2

45+2
    Bilbija se nyní provinil faulem, když přižduchl hostujícího obránce.

45+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

45
    Střídání v týmu HŠK Zrinjski: ze hřiště odchází Brkič, přichází Soldo.

45
    Domácí brankář má zdravotní problém a vypadá to na střídání.

44
    Todorovič ztratil míč a tak následně zajel do protihráče, za což uviděl žlutou kartu.

43
    Následně La Valletta získala další roh, ale po něm skončil míč v zámezí a následuje odkop od brány Zrinjski.

42
    Následný centr z rohu byl dobře kopnutý, ale nakonec ho odhlavičkoval domácí hráč.

41
    Nyní La Valletta získala rohový kop z levé strany.

39
    Domácí se dostali do velké šance, ovšem útočník domácího týmu si byl tak jistý gólem, že mu ho nakonec vypíchl hostující obránce a následná dorážka byla zblokována.

37
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře a posléze odcentrovali míč do vápna, ovšem tam přišel faul La Valletty, po kterém na trávníku leží brankář Brkič.

35
    Fontanella se provinil faulem ve středu hrací plochy, za který dostal žlutou kartu.

32
    Nyní hostující tým získal rohový kop z levé strany, ale rozhodčí ve vápně ještě uklidňuje požďuchávací se hráče.

29
    Nyní se se Bilbija ocitl v ofsajdové pozici a nemohl tak pokračovat ve svém útoku dále.

23
    Hosté nyní získali volný kop ve středu hrací plochy po faulu domácího záložníka.

20
    Domácí tým nyní získal volný kop ze solidní pozice a může tak ohrozit bránu Bonella.

18
    Nyní se domácí hráč dostal ke střele, kterou ovšem zlikvidoval Bonello.

16
    Domácí útočník nedostihl přihrávku do běhu a následuje tak odkop od brány Bonella.

14
    Zrinjski získala odkop od své brány, ale následně skončil míč jen v moci soupeře.

12
    Následně se dopředu dostala i Valletta, ale centr z pravé strany skončil v rukou brankáře Brkiče.

10
    Domácí se vydali dopředu po pravé straně a následně přišel i centr, po kterém se útočník Zrinjski dostal do zakončení, ovšem hostující brankář tuto střelu vyrazil.

7
    Valletta se sice dostala dopředu, ovšem obrana domácích skvěle zasáhla a založila nový útok.

4
    Z následného rohu ovšem nic nebezpečného nevzniklo, ale následně domácí získali opět míč na své kopačky po faulu hostů.

2
    Domácí získali rohový kop z levé strany.

1

HŠK Zrinjski: Brkič – Galič, Jakovljevič, Barišič, Stojkič (C) – Pezer, Cirjak – Filipovič, Bilbija, Todorovič – Bekič
    Náhradníci: Soldo – Acimovič, Barič, Bencun, Kadušič, Lastro, Rustemovič

La Valletta FC: Bonello – Saleh, Borg S., Camilleri (C), Zerafa – Alba, Malano, Muscat – Fontanella, Nwoko, Piciollo
    Náhradníci: Cini – Borg J., Dimech, Fenech, Gavrila, Gill, Pulis

Rozhodčí: Neil Doyle – Emmet Dynan, Allen Lynch (vš. IRL).

La Valletta FC:

La Valletta rovněž vyhrála domácí ligu a zajistila si tak první předkolo Ligy mistrů, ve kterém narazila na Kukesi. První zápas na půdě soupeře skončil bezbrankově, což víc vyhovovalo La Vallettě. A ta taky šla do vedení v 67. minutě po brance Malana. Očekávalo se prodloužení, ale v 84. minutě spasil hosty Dzaria a Kukesi tak díky lepšímu venkovnímu zápasu postoupilo dál. La Valletta si tak zahraje alespoň druhé předkolo Evropské ligy.

HŠK Zrinjski:

Premier League Bosny a Hercegoviny má za sebou první kolo, ve kterém Zrinjski brala tři body po výhře 1:0 nad Slobodou. Zrinjski si díky prvnímu místu v domácí lize v loňské sezóně zajistila první předkolo Ligy mistrů, ovšem tam narazila na slovenskou Trnavu, se kterou prohrála první zápas na její půdě 0:1. V odvetě šla Trnava už v 15. minutě do vedení a Zrinjski tak musela dát tři branky. První dal až v 58. minutě Todorovič a poté už gól nepadl. Zrinjski tak remizovala 1:1 a celkově prohrála 1:2, ale zahraje si toto druhé předkolo Evropské ligy.

Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy HŠK Zrinjski a La Valletta FC. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Utkání se bude hrát na stadionu pod Bijelim Brijegom v Mostaru. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Neil Doyle a jeho asistenti Emmet Dynan a Allen Lynch (vš. IRL).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.