13. etapa: Bourg d`Oisans - Valence | Víťaz: Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) (kon.) |
koniec udalosti
13. etapa: Bourg d`Oisans - Valence
Víťaz: Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
Miroslav Kováčik
Najlepšia desiatka dnešných pretekov:
1. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 3:45:55 hod.
2. Alexander Kristoff (UAE Emirates)
3. Arnaud Démare (Groupama – FDJ)
4. John Degenkolb (Trek – Segafredo)
5. Greg van Avermaet (BMC Racing)
6. Yves Lampaert (Quick-Step Floors)
7. Magnus Cort Nielsen (Astana)
8. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert)
9. Sonny Colbrelli (Bahrain Merida)
10. Taylor Phinney (EF Education First-Drapac).
Côte de Sainte-Eulalie en-Royans (60 km):
1. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 1 bod.
Šprintérska prémia (98 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 20 bodov
2. Michael Schär (BMC Racing) 17b.
3. Dimitri Claeys (Cofidis, Solutions Credits) 15b.
4. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 13b.
5. Alexander Kristoff (UAE Emirates) 11b.
6. John Degenkolb (Trek – Segafredo) 10b.
7. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 9b.
8. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert) 8b.
9. Arnaud Démare (Groupama – FDJ) 7b.
10. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 6b.
11. Koen de Kort (Trek – Segafredo) 5b.
12. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 4b.
13. Darwin Atapuma (UAE Emirates) 3b.
14. Tobias Ludvigsson (Groupama – FDJ) 2b.
15. Lukas Pöstlberger (Bora-Hansgrohe) 1b.
Horská prémia Côte de Brié (137 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 2 body
2. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 1 bod.
1. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 3:45:55 hod.
2. Alexander Kristoff (UAE Emirates)
3. Arnaud Démare (Groupama – FDJ)
4. John Degenkolb (Trek – Segafredo)
5. Greg van Avermaet (BMC Racing)
6. Yves Lampaert (Quick-Step Floors)
7. Magnus Cort Nielsen (Astana)
8. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert)
9. Sonny Colbrelli (Bahrain Merida)
10. Taylor Phinney (EF Education First-Drapac).
Côte de Sainte-Eulalie en-Royans (60 km):
1. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 1 bod.
Šprintérska prémia (98 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 20 bodov
2. Michael Schär (BMC Racing) 17b.
3. Dimitri Claeys (Cofidis, Solutions Credits) 15b.
4. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 13b.
5. Alexander Kristoff (UAE Emirates) 11b.
6. John Degenkolb (Trek – Segafredo) 10b.
7. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 9b.
8. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert) 8b.
9. Arnaud Démare (Groupama – FDJ) 7b.
10. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) 6b.
11. Koen de Kort (Trek – Segafredo) 5b.
12. Dion Smith (Wanty – Groupe Gobert) 4b.
13. Darwin Atapuma (UAE Emirates) 3b.
14. Tobias Ludvigsson (Groupama – FDJ) 2b.
15. Lukas Pöstlberger (Bora-Hansgrohe) 1b.
Horská prémia Côte de Brié (137 km):
1. Thomas De Gendt (Lotto Soudal) 2 body
2. Tom Scully (EF Education First-Drapac) 1 bod.
1. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) 3:45:55 hod.
2. Alexander Kristoff (UAE Emirates)
3. Arnaud Démare (Groupama – FDJ)
4. John Degenkolb (Trek – Segafredo)
5. Greg van Avermaet (BMC Racing)
6. Yves Lampaert (Quick-Step Floors)
7. Magnus Cort Nielsen (Astana)
8. Andrea Pasqualon (Wanty – Groupe Gobert)
9. Sonny Colbrelli (Bahrain Merida)
10. Taylor Phinney (EF Education First-Drapac).