Almaty – Engordany 7:1 (kon.) | Tobol Kostanaj – Samtredia 2:0 (kon.) | Irtyš Pavlodar – Riteriai 0:1 (kon.)
Gandzasar – Lech Poznań 2:1 (kon.) | Minsk – Derry City 1:2 (kon.) | Constanta – Racing FC 0:0 (kon.)
Gżira – Niš 0:1 (kon.) | Molde – Glenavon 5:1 (kon.) | Slavia Sofia – Tampereen Ilves 2:1 (kon.)
Kalju – Stjarnan 1:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Milsami sk 5:0 (kon.) | Riga FC – CSKA Sofia 1:0 (3:5 po pen.)
Häcken – FK Liepāja 1:2 (kon.) | Sarpsborg – Vestmannaeyjar 2:0 (kon.) | Keşla FK – Balzan 2:1 (kon.)
Tel Aviv – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Soligorsk – Connah's Quay 2:0 (kon.) | Štokholm – Shamrock 1:1 (po pr.)
Vardar – Pjunik 0:2 (kon.) | Zaria Balti – Zabrze 1:1 (kon.) | Limassol – Stumbras 2:0 (kon.)
Dinamo Tbilisi – Dunajská Streda sk 1:2 (kon.) | Priština – Fola 0:0 (4:5 po pen.) | Žalgiris Vilnius – KÍ Klaksvík 1:1 (kon.)
Nordsjælland – Cliftonville 2:1 (kon.) | Niederkorn – Gabala 0:1 (kon.) | Beitar Jeruzalém – Čichura 1:2 (kon.)
Kodaň – KuPS 1:1 (kon.) | Luftëtari – Ventspils 3:3 (kon.) | FK Sarajevo – FC Banants 3:0 (kon.)
Maribor – Partizani Tirana 2:0 (kon.) | Partizan – Rudar 3:0 (kon.) | Titograd Podgorica – B36 Tórshavn 1:2 (kon.)
Trenčín – Budućnost Podgorica sk 1:1 (kon.) | Dundalk – Levadia Tallinn 2:1 (kon.) | Runavík – Hibernian 4:6 (kon.)
Osijek – CS Petrocub 2:1 (kon.) | Coleraine – Spartak Subotica 0:2 (kon.) | Újpest FC – Neftçi Baku 4:0 (kon.)
Domžale – Široki Brijeg 1:1 (kon.) | Hafnarfjördur – Lahti 0:0 (kon.)
koniec po penal. (4:5)
FC Priština
0:0 (0:0)
CS Fola Esch
cz Štvrtok 19.07.2018, 19:00 • Stadiumi Olimpik Adem Jashari (kapacita 18 500 diváků). • Európska liga (predkolá) • 1. predkolo

120
    Málem jsme se dočkali rozuzlení ještě před penaltami! Centr Abdula Basita našel Hoxhu, ale střídající hráč se ve spleti těl neprosadil.

111
    Albánský zadák Dallku nezvládl zpracování a pak musel faulovat Corrala jen za žlutou cenu. Tedy za žlutou kartu.

108
    Domácí si velmi přitápějí svou nekoncentrovaností. Nejprve mohl hlavičkovat Dikaba, kdyby Bekaj fantasticky míč nevytáhl nad. A kdyby měl Bensi seřízené mířidla jen o roh později, nikdo by se nemohl divit lucemburské radosti.

106
    Tak to mohl být krutý start Prištiny do druhého poločasu. Ryan Klapp namířil z halfvoleje míč do šibenice, kde byl připravený Bekaj. Ten tak splatil veškeré minely z předchozích momentů.

106
    Německý kouč Klasen využívá novinky, kterou už jsme mohli vidět na MS v Rusku. Čtvrté střídání v prodloužení. Odchází totálně vyřízený Kirch, kterého nahrazuje jednadvacetiletý obránce Cedric Sacras. Jednoznačná sázka na obranu, klasická výměna kus za kus.

100
    Boshnjaku se ihned hlásí o slovo. Po faulu na něj dostává Dikaba žlutou kartu a Priština k dispozici zajímavou standardku.

98
    Střídání číslo tři na straně domácích. Hřiště opouští středopolař Ahmeti a na jeho místo nastupuje další mladík. Třiadvacetiletý Kosovec Laurit Boshnjaku.

94
    Další střídající hráč mohl být nesmazatelným kosovským hrdinou. Samozřejmě dílčím. Arber Hoxha si v souboji jeden na jednoho v pokutovém území pohrál s Dikabou a byl zcela sám před Hymem. Francouzský brankář však skvěle a včas vyběhl, čímž velmi zmenšil střelecký úhel a domácí záložník tak mířil jen do jeho hrudi.

92
    Přichází avizovaná věc. Hoxha nahrazuje poměrně aktivního Jasharovského, který toho má ale podle výrazu plné zuby.

76
    První střídání přichystal také albánský internacionál na lavičce Prištiny Mirel Josa. Aktivního Mankendu, který byl vytěžován především v první půli nahrazuje čtyřiadvacetiletý kosovský záložník Mergim Peqfeli.

75
    Převahu domácích mohl korunovat právě po centru z volného přímého kopu Meritem Korenica, ale jeho hlavičku ve vyložené pozici výborně vytáhl Hym mimo tři tyče!

72
    Fola Esch ve druhé půli příliš nehrozí. Naposledy to byl s náznakem průniku druhý makedonský zástupce v utkání Saiti, ale neuspěl. A následně je střídán, přichází devětadvacetiletý forvard Stephano Bensi.

69
    Zprvu jsem myslel, že vidíme první branku utkání! Nekonalo se. Po krásném driblinku Korenici pálil utaženou ránu k tyči Ergyn Ahmeti, ale jeho ráně scházelo. Ač decimetry.

66
    Laterzovo koleno nakonec nevydrželo. Na jeho místo přichází jednadvacetiletý Lucemburčan Gerard Mersch.

46
    Zranění ze závěru poločasu se stalo pro dnešek osudným pro obránce hostů Bernarda, kterého musel nahradit Klein.

45+2
    Obrovská šance. Ta největší dosavadního průběhu. Na svědomí ji měl jako hlavní agitátor ghanský forvard Abdul Basit, který ve sprinterském souboji ukázal Bernardovi, že je trošku na jiné úrovni a následně centroval. Jasharovski netrefil a tak dal znova prostor jednadvacetiletému Afričanovi. Ten stihl před Hymem znova krásnou přihrávkou najít Korenicu, ale ten kop namířil... Možná zpátky z Kosovské Mitrovice do Prištiny!

40
    Pět minut před koncem poločasu se ozval lucemburský tým. Zajímavý přímý kop zahrál Klapp a Bekaj měl co dělat, aby se natáhl po míči, který se kroutil k pravé tyči.

38
    Teď to ale Korenica přehnal s agilitou. Jeho zákrok na středu hřiště byl až příliš tvrdý a zároveň nesmyslný. Laterzovi zajel do kotníku a zaslouženě vidí žlutou kartu.

25
    Velká příležitost pro kosovský tým! Konžský záložník Mankenda se pohledně uvolnil na pravé straně a hledal centrem před poloprázdnou brankou Januziho. Albánskému forvardovi sebral gól Chrappan.

15
    První větší šance na straně hostů! Roh Kircha na přední tyč usměrňoval hlavou za Bekaje konžský obránce Dikaba, ale kosovský brankář vyškrábl konečky prstů na roh.

14
    Kosovský zadák Ahmet Haliti to teď přehnal v souboji a vidí první žlutou kartu utkání.