9. etapa: Arras Citadelle - Roubaix | Víťaz: John Degenkolb (Trek-Segafredo) (kon.) |
Tisková konference FC Slovan Liberec | (zruš.) |
koniec udalosti
9. etapa: Arras Citadelle - Roubaix
Víťaz: John Degenkolb (Trek-Segafredo)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Výsledky deviatej etapy Tour de France 2018
Elitná desiatka etapy
1. John Degenkolb (Trek-Segafredo) 03:24:26 hod.
2. Greg Van Avermaet (BMC) +00:00
3. Yves Lampaert (Quick-Step Floors) +00:00
4. Philippe Gilbert (Quick-Step Floors) +00:19
5. Peter Sagan (Bora-hansgrohe) +00:19
6. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) +00:19
7. Bob Jungels (Quick-Step Floors) +00:19
8. André Greipel (Lotto-Soudal) +00:27
9. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) +00:27
10. Timothy Dupont (Wanty-Groupe Gobert) +00:27
Bonusový bod Wannehain (138,5 km)
1. Greg Van Avermaet (BMC) 3 bonusové body
2. Stefan Küng (BMC) 2 bonusové body
3. Daniel Martin (UAE) 1 bonusový bod
Rýchlostná prémia WASNES-AU-BAC (59 km)
1. Thomas De Gendt (Lotto-Soudal) 20 bodov
2. Jérôme Cousin (Direct Énergie) 17 bodov
3. Nicolas Edet (Cofidis) 15 bodov
4. Lilian Calmejane (Direct Énergie) 13 bodov
5. Reinhardt Janse van Rensburg (Dimension Data) 11 bodov
6. Omar Fraile (Astana) 10 bodov
7. Chad Haga (Sunweb) 9 bodov
8. Olivier Le Gac (Groupama-FDJ) 8 bodov
9. Damien Gaudin (Direct Énergie) 7 bodov
10. Patrick Tolhoek (LottoNL-Jumbo) 6 bodov
11. Peter Sagan (Bora-hansgrohe) 5 bodov
12. Maciej Bodnar (Bora-hansgrohe) 4 body
13. Marcus Burghardt (Bora-hansgrohe) 3 body
14. Rafal Majka (Bora-hansgrohe) 2 body
15. Lukas Pöstlberger (Bora-hansgrohe) 1 bod
Elitná desiatka etapy
1. John Degenkolb (Trek-Segafredo) 03:24:26 hod.
2. Greg Van Avermaet (BMC) +00:00
3. Yves Lampaert (Quick-Step Floors) +00:00
4. Philippe Gilbert (Quick-Step Floors) +00:19
5. Peter Sagan (Bora-hansgrohe) +00:19
6. Jasper Stuyven (Trek-Segafredo) +00:19
7. Bob Jungels (Quick-Step Floors) +00:19
8. André Greipel (Lotto-Soudal) +00:27
9. Edvald Boasson Hagen (Dimension Data) +00:27
10. Timothy Dupont (Wanty-Groupe Gobert) +00:27
Bonusový bod Wannehain (138,5 km)
1. Greg Van Avermaet (BMC) 3 bonusové body
2. Stefan Küng (BMC) 2 bonusové body
3. Daniel Martin (UAE) 1 bonusový bod
Rýchlostná prémia WASNES-AU-BAC (59 km)
1. Thomas De Gendt (Lotto-Soudal) 20 bodov
2. Jérôme Cousin (Direct Énergie) 17 bodov
3. Nicolas Edet (Cofidis) 15 bodov
4. Lilian Calmejane (Direct Énergie) 13 bodov
5. Reinhardt Janse van Rensburg (Dimension Data) 11 bodov
6. Omar Fraile (Astana) 10 bodov
7. Chad Haga (Sunweb) 9 bodov
8. Olivier Le Gac (Groupama-FDJ) 8 bodov
9. Damien Gaudin (Direct Énergie) 7 bodov
10. Patrick Tolhoek (LottoNL-Jumbo) 6 bodov
11. Peter Sagan (Bora-hansgrohe) 5 bodov
12. Maciej Bodnar (Bora-hansgrohe) 4 body
13. Marcus Burghardt (Bora-hansgrohe) 3 body
14. Rafal Majka (Bora-hansgrohe) 2 body
15. Lukas Pöstlberger (Bora-hansgrohe) 1 bod
Michal Bakoš
@bako_baks