Varnsdorf – Oberlausitz 4:0 (kon.) | Ústí n/O – Hr. Králové 1:3 (kon.) | Jihlava – Vrchovina 3:0 (kon.)
Ostrava – FC Rostov 0:0 (zruš.) | Bielefeld – Jablonec 0:1 (kon.) | Plzeň – D.Kyjev 0:2 (kon.)
Zlín – Zlaté Moravce sk 3:0 (kon.) | Teplice – Sokolov 3:0 (kon.) | Aue – Mladá Boleslav 3:3 (kon.)
Slovácko – Haladás 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Zagłębie 1:2 (kon.) | Wisla Kraków – Žilina sk 1:2 (kon.)
Táborsko – Slavia B 3:2 (kon.) | Vlašim – Vltavín 1:0 (kon.) | Skalica – Opava sk 2:0 (kon.)
Prostějov – Uničov 0:0 (kon.) | Rostov – Slavia 1:2 (kon.) | Ružomberok – Třinec sk 1:1 (kon.)

Aue právě vstřelilo branku!
    Fabián zapomněl při Wydrově průnikové přihrávce míč za sebou a PATRICK STRAUSS se ho v pokutovém území zmocnil. Sice mu ho hned odebral od nohy jeden z boleslavských obránců, bohužel ale udělal práci za něj, když o něj míč odrazil do vlastní sítě.

74
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Nikolaj Komličenko, přichází Michal Hubínek.
    72. PŘIKRYL - 2:3

72
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Obrana Aue odvrátila další přímý kop Petra Mareše jen kousek za šestnáctku. Nádhernou technickou střelou k vzdálenější tyči po dvou zasekávačkách dokonale otáčí zápas TOMÁŠ PŘIKRYL, který si odražený míč našel.

56
    Aue mohlo okamžitě odpovědět, do otevřeného prostoru utekl Hochscheidt a po jeho centru nastaly v boleslavském vápně velké zmatky, Sasové však ani nadvakrát nedokázali dopravit míč do sítě. Dělovku z velkého vápna vyráží Luboš Kamenár a dorážka končí vedle boleslavské brány.
    54. KATEŘIŇÁK - 2:2

54
    Konaté vysunul po pravé čáře Přikryla a po jeho přízemním centru zakončuje trochu kostrbatě, leč účinně z bezprostřední blízkosti do odkryté brány mladý JIŘÍ KATEŘIŇÁK.

41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku! Po Fabiánově rohu se Boleslav prosazuje zásluhou přesné hlavičky LUKÁŠE HŮLKY.

30
    Německý celek jde po rychle vhozeném autu zprava do dvougólového trháku zásluhou krásné střely SASCHI HÄRTELA.

27
    Hra po pěti minutách pokračuje a fotbalisté Aue si hned vypracovali velkou šanci. Härtel se prokličkoval až před brankáře a po zemi zakončoval na zadní tyč. Naštěstí pro Boleslav těsně minul.

21
    Utkání komplikuje silný déšť! Hlavní sudí posílá oba týmy do kabin, zápas je přerušen!

9
    Německý tým se po osmi minutách hry dostává do vedení! Luboše Kamenára propálil kanonýr SÖREN BERTRAM.

Karel Jedlička

Góly: 9. Bertram, 30. Härtel, 84. Strauss – 41. Hůlka, 54. Kateřiňák, 72. Přikryl

FC Erzgebirge Aue: 1. poločas: Haas – Kalig, Fandrich, Nazarov, Kempe, Kvesić, Rapp, Rizzuto, Bertram, Härtel, Tiffert
    2. poločas: Haas – Hemmerich, Hochscheidt, Baumgart, Riese, Cacutalua, Strauss, Wydra, Kusić, Herrmann, Bunjaku

Náhradníci: Schlosser

FK Mladá Boleslav: Kamenár – Pauschek, Chaluš (46. Král), Takács, Fabián – Hůlka, Jánoš (46. Kateřiňák) – Konaté, Ladra (46. Přikryl), Diviš (46. Mareš) – Komličenko (74. Hubínek).

Rozhodca: Eidenberger – Erlinger, Alesi