Zagłębie S. – Karviná 2:2 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 5:0 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:0 (kon.)
Slovácko – Gliwice 1:1 (kon.) | Poprad – Michalovce 1:1 (kon.) | Třinec – Hlučín 7:1 (kon.)
GKS T. – Vítkovice 1:1 (kon.) | Honvéd Budapešť – Nitra sk 2:0 (kon.) | Trnava – Ostrava sk 0:1 (kon.)
Rapid Viedeň – Slavia 0:2 (kon.)
FK Teplice
1:0 (0:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Streda 04.07.2018, 16:30 • Brozany nad Ohří • Prípravný zápas

90
    Obrovská šance Jihlavy. Přetažený míč skončil až na zadní tyči, odkud hlavičkoval útočník Vysočiny do břevna. Následně míč doputoval až do prostoru před bránou, odkud trefil Votava tyč.
    72. Dominik ŠUP - 1:0

72
    Teplice právě vstřelily branku!
    Na světě je první branka tohoto utkání. Teplice jdou do vedení! Odražený míč po rohovém kopu se dostal k DOMINIKU ŠUPOVI, který napálil míč přímo do brány. Zřejmě tam došlo k jemné teči, která změnila směr míče.

67
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Kučera, přichází Trubač.
    62. Marek Červenka (TEP)

62
    Obrovská šance Červenky. Forvard Teplic si navedl míč ke střele, byl v ideální pozici a tvrdou pumelicí orazítkoval břevno jihlavské brány. Tohle byla zatím největší šance utkání.

Sestava Teplic pro druhý poločas:

Němeček – Šup, Čmovš, Král, Šimeček – Kodeš, Kučera – Shejbal, Diaz, Rezek – Červenka
    45+1. Lukáš Zoubele (JIH)

45+1
    Zoubele měl ještě v samotném závěru poločasu velkou šanci. Byl v dobré pozici na levé straně, ale rána levačkou se mu vůbec nepovedla. Mířila totiž tak metr vedle brány.
    40. Jakub Hora (TEP)

40
    První velká gólovka dnešního utkání! Teplice předvedly jednoduchou a zároveň krásnou akci. Král přenesl hru na Kroba, který se nerozpakoval a poslal centr do pokutového území na Horu. Hora zakončoval v pádu přímo do rukavic Sváčka.

Daniel Fekets

Góly: 72. Šup

FK Teplice: Diviš – Vondrášek, Ljevakovič, Král, Krob – Kučera – Trubač, Žitný, Hora, Luts – Vaněček
    2. poločas: Němeček – Šup, Čmovš, Král, Šimeček – Kodeš, Kučera (67. Trubač) – Shejbal, Diaz, Rezek – Červenka

FC Vysočina Jihlava: Sváček – Vaculík, Vedral, Tlustý, Schumacher – Nerad, Štěpánek – Fulnek, Zoubele, Novotný – Votava
    Náhradníci: Řehák – Dujmović, Svatík, Smejkal, Daníček, Levin, Svoboda, Turyna, Klíma