Karviná – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Příbram – Zlín 0:1 (kon.)
MFK Karviná
0:7 (0:5)
FK Mladá Boleslav
cz Streda 23.05.2018, 11:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • Juniorská liga sk. A – Čechy (CZ)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

V 5. kole tabulky části vítězů se proti sobě utkají týmy MFK Karviná a FK Mladá Boleslav. Tato mužstva se spolu naposled utkala v rámci 17. kola základní skupiny. Už po devíti minutách vedla na domácí půdě Mladá Boleslav o dva góly, když se dvakrát prosadil Klobása. Ve 14. minutě ovšem snížil Plesník a ve 25. minutě srovnal z pokutového kopu Galuška. V 56. minutě šli sice domácí opět do vedení, tentokrát se přesně trefil Vodháněl. O tři minuty později to málem bylo 4:2, ovšem Mebrahtu neproměnil pokutový kop. V 80. minutě přišlo potrestání, když srovnal Lingr. Poté už branka nepadla a utkání skončilo remízou 3:3.

MFK Karviná:

Karviná se momentálně nachází na sedmém místě se sedmi body a skóre 14:14. V posledním zápase uvítala na své půdě Spartu Praha. V 6. minutě mohli jít hosté do vedení, ale Špaček neproměnil penaltu. Následně se ve 24. minutě trefil domácí Galuška, o minutu později Rapek a ve 33. minutě opět Galuška. Minutu před koncem první půle sice hosté snížili, ale ve druhém poločase gól nepadl a Karviná zvítězila 3:1.

FK Mladá Boleslav:

Mladá Boleslav se aktuálně nachází na třetím místě se čtrnácti body a skóre 18:7. V posledním utkání přivítala ve svém domácím prostředí Baník Ostrava. Ve 22. minutě šli domácí do vedení, když se prosadil Zabilansky. O deset minut později vedla Boleslav o dvě branky, díky přesné trefě Rudzana. Třetí a poslední branka padla až v 86. minutě, když se prosadil domácí Vejr a Mladá Boleslav vyhrála jasně 3:0.

MFK Karviná: Ciupa – Bernatík, Corna, Egri, Galuška, Jurovec, Putyera, Řapek, Zielina, Husár, Moskál (C)
    Náhradníci: Lukáš, Štromp, Szotkowski

FK Mladá Boleslav: Barták – Rudzan, Sus, Košek, Vejr, Dohnalík, Procházka, Krčmář, Zabilanský, Kopa, Glöckner (C)
    Náhradníci: Majer, Pour, Machů, Vrána

Rozhodčí: Jiří Slabý – Petr Antoníček, Tomáš Batík.

1

1
    Hosté se chvíli po výkopu dostali k první střele, ale ta skončila jen vedle brány Ciupy.

2
    Nyní se ve středu hrací plochy dopustil karvinský hráč faulu.

3
    Hosté se opět dostali ke střele zpoza vápna, ale i tentokrát skončil tento pokus vedle domácí svatyně.

4
    Mladá Boleslav ztratila míč na pravé straně po nepřesné přihrávce.

5
    Pěknou kombinaci předvedl domácí tým, když nejprve přišla přihrávka do vápna z pravé strany. Následně se domácí hráč dostal ke střele zpoza vápna, ale zamířil jen do míst, kde byl připraven Ondřej Barták.

6
    Následná akce Boleslavi skončila jen nákop, který si vzal do rukou Jiří Ciupa.

7
    Začátek utkání je hodně aktivní a opět se hosté dostali do zakončení, ale to zpoza vápna šlo pouze nad bránu Ciupy.

8
    Domácí hráč se dopustil faulu a překazil tak slibnou akci soupeře. Boleslav ovšem získala volný kop z nějakých třiceti metrů.

9
    Následný centr vyboxoval Ciupa do zámezí a Mladá Boleslav má autové vhazování.

10
    Pěknou kombinaci předvedli hosté po autovém vhazování, ale následná střela byla zblokována.

11
    Další nedovolený zákrok z kopačky domácího hráče. Následně hosté rychle rozehráli a poslali do vápna centr z levé strany, který si chytil opět Ciupa.

12
    Karvinští ulovili balón ve středu hrací plochy. Následně jej ztratili, ale Boleslav jen odkopla míč k domácímu brankáři.

13
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté jdou po velmi aktivní hře od začátku utkání do vedení! Ve vápně se dostal do zakončení VEJR VÍTEK, který jako první překonal brankáře Ciupu.

14
    Další centr hostů, ale ten odhlavičkoval domácí hráč do bezpečí.

15
    Poté přišel další centr hostů, ale ten skončil jen v moci brankáře Ciupy.

16
    Další šance hostů, ale druhá branka to zatím není. Centr z levé strany nikdo ve vápně netečoval, následně se ale k němu dostal boleslavský hráč, který ještě dával míč před bránu, ale nakonec balón chytil Ciupa.

17
    Střela domácího hráče skončila jen nad svatyní Ondřeje Bartáka a ten má odkop od své brány.

18
    Tlak Mladé Boleslavi je obrovský. Nyní se hostující hráč málem dostal po skvělé přihrávce do běhu k zakončení, ale Jiří Ciupa v pravý moment vyběhl.

18
    Teď už jdou hosté do dvoubrankového vedení! Podobná situace jako před chvílí, ale tentokrát si MICHAL DOHNALÍK po skvělé přihrávce do vápna zpracoval míč a následně zakončil přesně k pravé tyči!
    18. DOHNALÍK - 0:2

19
    Jiří Ciupa zaváhal při odkopu a nakonec z toho byla střela hostujícího hráče, kterou ale zblokoval domácí obránce a následuje rohový kop.

20
    Po následném rohu se hostující hráč dostal do zakončení hlavou, ale to skončilo jen vedle domácí brány.

22
    Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč leží na hrací ploše a potřebuje ošetření.

24
    Domácí hráč je za hrací plochou a může se tak pokračovat.

25
    Další velmi dobrou šanci si vypracovala Boleslav, když opět přišla přihrávka z levé strany před bránu, ale tam zakončení hostujícího útočníka skončilo těsně vedle karvinské brány!

26
    Domácí se po soupeřově chybě dostali dopředu a poslali míč do vápna z levé strany, ale ten nakonec chytil Barták.

27
    Poté to Boleslav rovněž zkusili po straně, ale s míčem se dostala do zámezí a Ciupa má odkop od své svatyně.

28
    Velká šance hostů, ale gól na 3:0 to ani tentokrát není! Boleslav se snadno dostane přes defenzívu Karviné a po následné přihrávce se hostující hráč dostal sám do zakončení, ovšem minul domácí bránu.
    28. Velká šance hostů brankou neskončila.

28
    Nyní už hosté do tříbrankového vedení zaslouženě jdou. Opět se Boleslav naprosto snadno dostala přes karvinskou obranu, následně získal míč MICHAL DOHNALÍK, který skvěle vypálil do levé šibenice!
    28. DOHNALÍK - 0:3

30
    Boleslav vede už 4:0! Další chyba domácích v obranné fázi, následně se k míči dostal VEJR VÍTEK, který ho ještě předal kolegovi, ten místo střely si ještě posunul balón kolem brankáře a poté zakončil do odkryté brány k pravé tyči.
    30. - 0:4

31
    Karviná po dlouhé době se dostala k vápnu soupeře, ale následně přišel nepřesný pas na levou stranu a je to jen odkop od hostující svatyně.

33
    Nyní hostující tým získal autové vhazování na polovině soupeře.

34
    Následně se sice k míči dostali domácí, ale posléze ho ztratili a Boleslav tak šla do další šance, která střelou neskončila, jelikož míč po nepřesné přihrávce chytil Ciupa.

35
    Karviná nyní získala autové vhazování na polovině soupeře, ale následný centr skončil jen v rukou Bartáka.

36
    Byla nařízena penalta pro Mladou Boleslav. Domácí obránce si počínal velmi lacině ve svém vápně, kde ztratil míč jako poslední a následně se tak dopustil faulu.

36
    Žlutou kartu dostává Coma (MFK Karviná).

37
    Tak tohle už zavání pořádným výpraskem. K pokutovému kopu se postavil VEJR VÍTEK, který poslal svou střelu k levé tyči, kde šel i Ciupa, ale ten na míč nedosáhl a Mladá Boleslav vede už 5:0. Vítek si tak připisuje na své konto hattrick.

39
    Opět míč drží na svých kopačkách hosté a zkouší se dostat dopředu po levé straně.

40
    Následně i přišel centr z levé strany, ale domácí obránce odkopl míč jen do zámezí.

41
    Karviná získala autové vhazování na polovině soupeře. Následně se ale domácí hráč Egri provinil faulem a dostal žlutou kartu.

43
    Hosté se opět velmi dobře prokombinovali středem hrací plochy, ale zakončení tentokrát nepřišlo.

44
    Útok domácích skončil jen míčem v zámezí a Barták má odkop od své svatyně.

45
    Nyní domácí hráč byl zfaulován na levé straně u vápna soupeře.

45+1
    Následně se domácí dostali ke střele, ale ta byla zblokována.

45+1

První poločas je u konce a Mladá Boleslav vede vysoce 5:0. Od začátku utkání jsou hosté aktivnějším týmem, který si stále vypracovává příležitosti ke střele. Hattrick si už dnes připsal mladoboleslavský Vejr Vítek a o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto už nyní.

Druhý poločas začne přibližně v 12:07.

46

47
    Hosté se sice dostali dopředu, ale domácí hráč se dopustil faulu.

48
    Následný volný kop Boleslavi ovšem nic nepřinesl a následuje odkop od svatyně hostů.

49
    Střela domácího hráče skončila jen vedle brány. Nyní ještě bude ošetřen na hrací ploše karvinský hráč.

51
    Karviná nyní drží míč na svých kopačkách a získala autové vhazování.

53
    Karviná získala rohový kop z pravé strany.

55
    Karviná je ve druhém poločase o hodně lepším týmem než v první půli, ale zatím se nedostala do žádné šance.

56
    Nyní se hosté dostali dopředu, ale ke střele už ne.

57
    Domácí hráč se skvěle dostal dopředu středem hrací plochy, ale následně byl zfaulován a Karviná tak má přímý kop z nějakých dvaceti pěti metrů.

58
    Ovšem následná střela skončila jen vedle brány.

60
    Nyní se hosté dopustili faulu a Karviná získala volný kop.

61
    Následný centr ovšem získali hosté a vydali se do rychlého protiútoku, který ovšem skončil když míč odkopl brankář Ciupa.

63
    Nyní Mladá Boleslav získala rohový kop, ovšem posléze se hostující hráč ocitl v ofsajdu.

64
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Zielina, přichází Štromp.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Dohnalík, přichází Machů.

65
    Útok hostů po pravé straně střelou neskončil a dopředu tak můžou jít Karvinští.

67
    Útok Karviné skončil jen u hostujícího brankáře.

68
    Žlutou kartu dostává Sus (FK Mladá Boleslav).

69
    Boleslav nyní drží míč na pravé straně. Následně přiletěl centr na levou stranu a po chvíli přišla přihrávka před bránu, kterou chytil Ciupa.

70
    Střídání v týmu MFK Karviná: ze hřiště odchází Jurovec, přichází Lukáš.
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Procházka, přichází Pour.

71
    Střela hostujícího hráče skončila jen vedle karvinské brány.

72
    Jiří Ciupa nyní předvedl dobrý zákrok a následuje rohový kop hostů.

73
    Po rohovém kopu se hostující hráč dostal do zakončení, ale to skončilo vedle brány.

74
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Vejr, přichází Majer.

75
    Mladá Boleslav vede už 6:0! DOMINIK MACHŮ dostal přihrávku do vápna a následně zakončil přesně k levé tyči.
    75. MACHŮ - 0:6

77
    Utkání už se jen dohrává, ovšem hosté jsou stále velmi aktivní a nyní získali rohový kop.

79
    Mladá Boleslav se nyní dostala do zakončení, ale následná střela byla zblokována.

80
    Nyní skončila střela mladoboleslavského hráče jen vedle domácí svatyně.

82
    Nyní míč skončil jen u brankáře Ondřeje Bartáka, který rozehrál další akci, ale následný nákop skončil u druhého gólmana Ciupy.

84
    Opět se hosté dostali ke střele po skvělém sklepnutí hlavičkou, ale následná rána letěla jen vedle domácí brány.

85
    Opět se hosté dostali ke střele po skvělém úniku z pravé strany, ale nakonec z toho nic nebezpečného nebylo.

87
    Tohle je debakl a nyní jsou k vidění jen sklopené hlavy karvinských hráčů. Po velmi dobré přihrávce se ke střele nakonec dostal ve vápně DOMINIK KOŠEK a z úhlu překonal brankáře Ciupu.

88
    Opět jsou hosté u míče, ale následná přihrávka nebyla přesná.

89
    Přihrávka se hostům ani tentokrát nepovedla a k míči se dostala Karviná, která chce alespoň tu jednu branku vstřelit.

90
    Nyní domácí ještě získali rohový kop z pravé strany.

90+1
    Ovšem ten nakonec nic nepřinesl.

90+1

Je konec. Mladá Boleslav nakonec deklasovala domácí Karvinou, když jí nadělila sedmigólový výprask. Od začátku utkání byli hosté aktivnějším týmem a už v první půli takřka rozhodli zápas, když vedli o pět gólů. Ve druhém poločase přidali další dva. Hattrick může slavit Vejr Vítek, který ho získal už v první půli.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:56:44)

Michal Raška

Góly: 13. Vítek, 18. Dohnalík, 28. Dohnalík, 30. Vítek, 37. Vítek (pen.), 75. Machů, 87. Košek

Karty:   36. Coma (KAR), 41. Egri (KAR) – 68. Sus (MBL)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:16. Střely mimo: 4:10. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:9.
    MFK Karviná: Ciupa – Bernatík, Corna, Egri, Galuška, Jurovec (70. Lukáš), Putyera, Řapek, Zielina (74. Štromp), Husár, Moskál (C)

FK Mladá Boleslav: Barták – Rudzan, Sus, Košek, Vejr (74. Majer), Dohnalík (64. Machů), Procházka (70. Pour), Krčmář, Zabilanský, Kopa, Glöckner (C)

Rozhodca: Jiří Slabý – Petr Antoníček, Tomáš Batík