Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Slovácko – Ostrava 2:2 (kon.) | Zlín – Karviná 3:3 (kon.)
Liberec – Sparta Praha 4:0 (kon.)
FC Zlín
3:3 (2:1)
MFK Karviná
cz Pondelok 30.04.2018, 11:00 • Zlín - Vršava • Juniorská liga sk. A – Čechy (CZ) • 4. kolo

Domácí fotbalisté otočili vývoj prvního poločasu a šli do vedení. V úvodu druhé půle přidali třetí branku a dlouho to vypadalo, že bez větších problémů míří za třemi body. Karviné se téměř k ničemu nedostávala, ale pět minut před koncem přeci jen snížila. V posledních vteřinách nastaveného času pak udeřila a srovnala na konečných 3:3! Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (12:59:26)

90+4

90+3
    Karviná právě vstřelila branku!
    To se hostům daří! Centrovaný míč od PETERA ŠULKA teď propadl až do domácí svatyně, hosté tak v posledních vteřinách srovnávají vývoj, víc už se nestane!

90+2
    Hosté budou vhazovat poblíž rohového praporku. Nejspíše úplně poslední příležitost pro Karvinou na srovnání skóre.

90+1
    Zlín v úvodu nastavení vybojoval další rohový kop a znovu šetřil čas u rohového praporku. V tuto chvíli bude vhazovat Karviná.

90
    Domácí drželi balón u rohového praporku, poté o něj přišli. Hlavní rozhodčí Adámmková bude přidávat tři minuty nad rámec druhého poločasu.

89
    Na pravé straně teď domácí tým vybojoval svůj pátý rohový kop. S jeho rozehrávkou nebudou hráči Zlína určitě pospíchat.

88
    Hosté zachytili rodící se protiútok soupeře a už rozvíjejí útočnou akci po pravé straně hřiště. Do konce zbývají zhruba tři minuty.

87
    Další rychlá akce Zlína zakončená nepřesným střeleckým pokusem. Ciupa bere balón a rozehrává, Karviné už mnoho času nezbývá.

85
    K odraženému míči se dostal MATHEUS ERIC RAMIREZ, který míč přízemní střelou poslal k tyči! Hosté ještě rozhodně nic nevzdávají, momentálně dramatizují vývoj tohoto utkání!

84
    Domácí teď skutečně hrozí především z rychlých útočných akcí. Po jedné takové vybojovali svůj čtvrtý rohový kop v zápase.

83
    Rychlou útočnou akci Karviné teď překazil čárový rozhodčí, který zvedl praporek. Hlavní sudí dala na jeho rozhodnutí, odpískán je ofsajd.

81
    Právě se rozeběhla závěrečná desetiminutovka utkání. Domácí bez větších problémů kontrolují dvoubrankový náskok.

80
    Hosté se bez větších problémů osvobodili za cenu odkopu do zámezí. Vhazovat bude Zlín poblíž rohového praporku.

79
    Jeden z karvinských fotbalistů si pomohl faulem. Domácí hráči dostávají možnost zajímavé standardní situace od postranní lajny.

77
    Domácí kombinují ve středovém kruhu. Hosté si pomohli faulem, Zlín však rychle rozehrál a pokračuje v kombinační hře.

76
    Karvinští to zkusili po levé straně. Pro balón si nakonec vyběhl brankář Dostál, který už hledá, komu by rozehrál.

75
    Tempo hry teď trochu opadlo, hraje se převážně ve středu hřiště, hra se kouskuje, domácí si hýčkají dvoubrankový náskok.

73
    Hosté pokračovali v útočné akci, nakonec se dostali také ke střele, se kterou si poradil domácí brankář Dostál!

71
    Karviná se vydala do rychlého protiútoku, také dokázala vybojovat roh. Rozběhla se závěrečná dvacetiminutovka utkání.

70
    Zlín se v tuto chvíli dostává do vedení také ve statistice rohových kopů. Třetí roh pro domácí celek bude rozehraný z pravé strany.

69
    Hosté se znovu osvobodili jen za cenu dlouhého odkopu, zahrál si také Dostál, domácí teď zkouší štěstí středem hřiště.

68
    Na nějaký zvrat to zatím rozhodně nevypadá. Zlín svému soupeři téměř nepůjčuje míč, domácí jsou jasně lepším týmem.

66
    Karvinští o míč přišli a vznikl další kontr domácích. Nakonec se Zlín dostal do zakončení, které skončilo pouze vedle branky!

65
    Balón se nakonec dostal až do zámezí. Ciupa pro něj rychle běžel, aby mohl rozehrát, hosté to zkouší po levé straně.

64
    Zlínští fotbalisté balón drží na vlastních kopačkách a kombinují s ním poblíž velkého vápna soupeře, který se stále brání.

63
    Hosté budou muset otevřít hru, v tuto chvíli prohrávají už dvoubrankovým rozdílem. Navíc se musí znovu bránit.

61
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí jsou ve druhém poločasu zatím jasně lepším týmem, v tuto chvíli přidávají další přesný zásah! VÍT MLÝNEK dostal výborný pas za obranu, poté se prosadil díky střele na vzdálenější tyč. Opět tomu pomohla branková konstrukce!

60
    Už se zase pokračuje, u míč domácí fotbalisté, kteří rozvíjí další útočné snažení, za malou chvíli vstoupíme do druhé třetiny zápasu.

59
    Na hřišti teď zůstává ležet jeden z domácích fotbalistů. Hlavní rozhodčí Adámková přerušuje hru a běží zjistit jeho stav.

58
    Snad minutu teď zlínští fotbalisté drží míč na vlastní polovině hřiště a kombinují. Tohle domácím v tuto chvíli vyhovuje.

56
    Zatím to vypadá, že domácí kontrolují vývoj druhého poločasu. Hosté budou muset přidat, pokus ve Zlíně pomýšlejí na body.

54
    Poprvé ve druhém poločase zahrozili také hosté, kteří míč drželi na pravé straně. Poté se dostali do zámezí, vhazovat bude Zlín.

53
    Dlouhou kombinaci domácích fotbalistů na vlastní polovině přerušil jeden z hostujících hráčů, který si pomohl útočným faulem.

51
    Úvodní pětiminutovka druhého poločasu za námi. Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a Ciupa musí být na pozoru.

50
    Hosté se ubránili za cenu dlouhého odkopu. Domácí celek však už zase rychle postupuje s míčem směrem dopředu.

49
    Zlín pokračuje v aktivní hře a hraje se jen před pokutovým územím soupeře. Další střelecký pokus byl teď zblokovaný.

47
    Domácí tým začal aktivněji, hned se dostal do zakončení! Gólman Ciupa si připisuje úvodní úspěšný zákrok v dnešním utkání!

46

Rohový kop žádné nebezpečí pro Dostála nepřinesl, rozhodčí Adámková poté ukončila první poločas. Hosté šli brzy do vedení, Zlín však dokázal dvěma trefami otočit vývoj a do kabin jde s nejtěsnějším možným náskokem. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, která začne zhruba ve 12:07.

45+1

45
    Karvinští fotbalisté srovnávají ve statistice rohových kopů. Poslední možnost na skórování, hosté budou rozehrávat z levé strany.

44
    Z následné situace však zlínští fotbalisté téměř nic nevytěžili. Balón skončil v zámezí, rozehrávky se ujme brankář Ciupa.

42
    Hosté na polovině hřiště přišli o balón, musí se rychle vracet s brejkem svého protivníka, který domácí rozvíjí po pravé straně.

40
    Rozběhla se závěrečná pětiminutovka prvního poločasu, hlavní sudí vytahuje první žlutou kartu, vidí ji Vilém Gettler.

39
    Domácí zahrozili po pravé straně hřiště. Z celé situace vybojovali rohový kop, také v této statistice se dostali do vedení.

38
    V tuto chvíli jsou na tahu hosté, kteří míč ztratili na útočné polovině. Vhazovat bude jejich soupeř, který nikam nepospíchá.

37
    Domácí otáčí vývoj dnešního utkání! ADNAN DŽAFIČ se dostal k odraženému míči na hranici vápna, následně střelou o tyč do šibenice poslal Zlín do vedení!

36
    Míč se dostal do zámezí, rozehrávky se ujme Dostál, který si před malou chvíli musel připsat další úspěšný zákrok.

34
    Několik nepřesností na obou stranách hřiště. Oba celky si během krátké chvíle pomohly faulem, rozehrávat bude Karviná.

32
    Nakonec se domácí dostali do zakončení. Zatím však Ciupa příliš práce nemá, to byl už šestý nepřesný pokus Zlína.

31
    Domácí nakonec vybojovali rohový kop, v této statistice srovnali. První roh pro Zlín v dosavadním průběhu dnešního utkání.

30
    Úvodní třetina dnešního utkání je téměř za námi. Zlínští fotbalisté teď s balónem kombinují poblíž velkého vápna soupeře.

28
    Hraje se ze strany na stranu, jedna útočná akce střídá druhou. Tempo je momentálně opravdu vysoké, vhazovat budou hosté.

27
    Domácí to zkusili po pravé straně, balón putoval do vápna, následovala další střela, která skončila pouze vedle branky.

26
    Další útočnou snahu Karviné zastavuje praporek čárového rozhodčího, který signalizuje ofsajd, domácí rychle rozehrávají.

24
    To byl už čtvrtý střelecký pokus domácích, který směřoval vedle branky. Ciupa stále čeká na svůj úvodní úspěšný zákrok.

22
    Karvinští mají v posledních minutách určitě navrch, tentokráte to zkouší po levé straně. Budou vhazovat poblíž rohového praporku.

21
    Hodně dlouho teď hosté drželi balón před pokutovým územím soupeře. Následně je zastavuje čárový rozhodčí, který signalizuje ofsajd!

20
    Hosté vybojovali svůj první rohový kop. Poté zůstali u míče, domácím byl odpískán faul. Standardní situace pro Karvinou!

18
    Nejprve přišel zblokovaný pokus domácích. Akce však pokračovala a balón se dostal až do zámezí, odkopávat bude Ciupa.

17
    Na druhé straně přišla rychlá akce domácích fotbalistů. Ta brzy skončila, hlavní rozhodčí totiž odpískala útočný faul.

16
    Také karvinští fotbalisté se pokusili o bleskovou odpověď. Brankář Dostál si v tuto chvíli připisuje první úspěšný zákrok v utkání!

15
    Míč putoval na levou stranu hřiště, Džafič se ocitl v situaci dva na jednoho. Přesto domácí fotbalista dostal spoustu prostoru, následně lehkým dloubáčkem našel svého spoluhráče, VÍT MLÝNEK pak balón uklidil k tyči a srovnal!

14
    Uvidíme, jak na inkasovanou branku zareaguje domácí celek, který v tuto chvíli kombinuje na polovině hřiště. Hosté si pomohli faulem.

11
    Domácí obrana teď zaspala, čehož využil PETR GALUŠKA, který dokázal otevřít skóre dnešního utkání, hosté jdou do vedení!

11
    Úvodní desetiminutovka je za námi. Brankáři na obou stranách na svůj první zákrok stále čekají, hraje se bez branek.

10
    V posledních minutách se hraje převážně ve středovém kruhu. Domácí se s míčem museli vrátit zpět na vlastní polovinu, zahrál si i Dostál.

8
    Hra se teď přelévá ze strany na stranu, poprvé se ke střele propracovali i hosté, jenže ani Dostál zasahovat nemusel!

7
    Rychlá akce domácích, Zlín se dostal poprvé v tomto zápase do zakončení. Střelecký pokus však nesměřoval mezi tři tyče!

6
    Jeden z karvinských fotbalistů si na útočné polovině mohl faulem, což neuniklo hlavní sudí Adámkové, domácí rozehrávají.

5
    Hosté se po delší době dostali k balónu a kombinovali na vlastní polovině, zahrál si také Ciupa, který volil dlouhý odkop.

3
    Zlínská juniorka začala rozhodně aktivněji a zatím se hraje převážně před velkým vápnem soupeře, Ciupa ještě zasahovat nemusel.

2
    Domácí fotbalisté se dostali do první útočné akce, kterou vedli po pravé straně hřiště. O balón však zlínští hráči nakonec přišli.

1

FC Fastav Zlín: Dostál – Košák, Tkadlec, Nečas, Mlýnek, Beauguel, Zahradník, Janíček, Gettler, Venený (C), Džafič
    Náhradníci: Šiška, Matyáš, Sklenář, Červenka, Slaměna

MFK Karviná: Ciupa – Coma, Egri, Galuška, Moskál, Putyera, Ramirez, Řapek, Sas, Weber, Bernatík
    Náhradníci: Bielan, Špánik, Šulek

Rozhodčí: Adámková – Dobrovolný, Lakomý.

Kurzy sázkových kanceláří hovoří vyrovnaně. Oba celky na sebe v rámci základní části narazily hned třikrát. Když se hrálo ve Zlíně, zápasy skončily výsledky 4:4 a 4:2. V Karviné pak utkání skončilo bezbrankovou remízou. Tento duel bude jako hlavní řídit Jana Adámková. Na čarách ji budou pomáhat Zdeněk Dobrovolný a Lukáš Lakomý.

Zlín má za sebou dva zápasy, zatím hrál pokaždé doma a nevede si úplně nejlépe. Na svém kontě má jediný bod, nejprve prohrál se Slováckem (1:2), poté remizoval s Mladou Boleslaví (1:1). Na druhé straně Karviná, která dvakrát prohrála, když nestačila na Ostravu (0:2) a Teplice (0:3), následně si připsala také úvodní vítězství, na své půdě si poradila s Libercem (6:1). Postavení v tabulce teď ani nemá cenu zmiňovat, ani jeden z týmů za sebou ještě nemá čtyři odehrané duely.

Pěkné dopoledne přeji všem fotbalovým příznivcům. Juniorská liga vstoupila do své druhé části, začaly nadstavbové skupiny, na programu je čtvrté kolo. V části o titul na sebe narazí také FC Fastav Zlín a MFK Karviná.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Štěpán Slovák

Góly: 15. Mlýnek, 37. Džafič, 61. Mlýnek – 11. Galuška, 85. Ramirez, 90+3. Šulek

Karty:   40. Gettler (ZLN)

FC Zlín: Dostál – Košák, Tkadlec, Nečas (60. Slaměna), Mlýnek, Beauguel, Zahradník, Janíček (5. Sklenář (78. Červenka)), Gettler, Venený (C), Džafič (90. Šiška)

MFK Karviná: Ciupa – Coma, Egri, Galuška, Moskál, Putyera, Ramirez, Řapek, Sas (46. Šulek), Weber (81. Špánik), Bernatík (56. Bielan)

Rozhodca: Adámková – Dobrovolný, Lakomý