Bielorusko – Švajčiarsko 5:4 (kon.) | Česko – Francúzsko 9:2 (kon.)
Česko
9:2 (1:1, 3:1, 5:0)
Francúzsko
cz Pondelok 23.04.2018, 12:30 • Traktor aréna • Majstrovstvá sveta U18 • Skupina B

56:38
    Vyloučení v týmu Česko (Michal Teplý – 2 min., vysoká hůl).

51:36
    Vyloučení v týmu Francie (Antonin Plagnat – 2 min., hrubost).

33:58
    Vyloučení v týmu Francie (Flavian Dair – 2 min., sekání).

33:29
    Další dvouminutový trest pro českou střídačku. Dvě minuty za vysokou hůl dostává střelec dvou dnešních branek Karel Plášek (CZE).

29:54
    Vyloučení v týmu Francie (Timothé Quattrone – 2 min., sekání).

29:36
    Vyloučení v týmu Česko (Matěj Blümel – 2 min., nedovolené bránění).

26:28
    Šance pro český celek srovnat stav utkání. Bourillon (FRA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:35
    Vyloučení v týmu Česko (Jakub Lauko – 2 min., podražení).

18:11
    Šance pro Francii vstřelit branku do šatny. Michal Kvasnica (CZE) dostává dvě minuty za krosček.

15:07
    Přesilovou hru si zahraje i český tým. Dvě minuty za podražení dostává Dylan Fabre (FRA).

03:20
    Úvodní vyloučení zápasu. Dvě minuty za sekání dostává Matěj Pekař (CZE).

Filip Kortus

Góly a asistencie: 8. Střondala (Klejna, Plášek ml.), 29. Plášek ml. (Zábranský, Jeník), 31. Plášek ml. (Střondala), 40. Pekař (Blümel, Lauko), 43. Kvasnica (Lauko, Pekař), 44. Gajarský (Jeník, Doktor), 48. Blümel (Čajka, Teplý), 49. Kvasnica (Lauko), 55. Pytlík (Teplý, Jeník) – 19. Fabre (Bruche), 27. Dubé (Quattrone)

Česko: Dostál (Dvořák) – Zábranský, Haš, Klejna, Malík, Doktor, Adámek – Lauko, Pekař, Blümel – Gajarský, Kvasnica, Jeník – Teplý, Střondala, Plášek ml. – Pytlík, Čajka, Kropáček – Sklenář.
    Francúzsko: Duquenne (49. Vazzaz) – Coulaud, Schmitt, Bourillon, Coffy, Allais, Bataillé – Quattrone, Plagnat, Dubé – Gallet, Fabre, Bruche – Dair, Mainot, Leroux – Rousseau, Chautant, Guer.

Rozhodca: Staňo (SVK), Vikman (FIN) – Nikulainen (FIN), Pardatscher (ITA)