Ružomberok – Trnava | 0:0 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Michalovce | 2:2 (kon.) |
MFK Zvolen – KFC Komárno | 1:2 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Nové Mesto n/V | 1:2 (kon.) | | | L. Mikuláš – Šamorín | 1:0 (kon.) |
Bardejov – Žilina B | 3:1 (kon.) | | | Poprad – Trebišov | 0:0 (kon.) |
Sigma Olomouc – Ostrava | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Dukla Praha | 2:0 (kon.) | | | Bohemians – Jihlava | 1:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 0:1 (kon.) | | | Brno – Plzeň | 1:3 (kon.) |
West Bromwich – Liverpool | 2:2 (kon.) | | | Watford – Crystal Palace | 0:0 (kon.) |
Eibar – Getafe | 0:1 (kon.) | | | Vigo – Valencia | 1:1 (kon.) |
Lipsko – Hoffenheim | 2:5 (kon.) | | | Frankfurt – Hertha | 0:3 (kon.) | | | Hamburger – Freiburg | 1:0 (kon.) |
Hannover – Bayern | 0:3 (kon.) | | | Stuttgart – Brémy | 2:0 (kon.) | | | Dortmund – Leverkusen | 4:0 (kon.) |
Spal – AS Rím | 0:3 (kon.) | | | Sassuolo – Fiorentina | 1:0 (kon.) | | | AC Miláno – Benevento | 0:1 (kon.) |
Leuven – Mouscron | 3:1 (kon.) | | | Sint-Truiden – Eupen | 2:3 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Lierse | 0:1 (kon.) |
Genk – Anderlecht | 2:1 (kon.) |
Ferreira – Belenenses | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Guimarães | 2:1 (kon.) | | | Praia – Benfica | 1:2 (kon.) |
Kazaň – Rostov | 1:1 (kon.) | | | Machačkala – FC Ural | 0:1 (kon.) |
Marseille – Lille | 5:1 (kon.) | | | Amiens – Štrasburg | 3:1 (kon.) | | | Guingamp – Monaco | 3:1 (kon.) |
Metz – Caen | 1:1 (kon.) | | | Toulouse – Angers | 2:0 (kon.) |
Olympia Radotín – Frýdek-Místek | 1:4 (kon.) | | | Příbram – Hr. Králové | 2:0 (kon.) | | | Táborsko – Znojmo | 0:1 (kon.) |
Wolfsberger – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Mattersburg – St. Pölten | 1:1 (kon.) | | | Linz – Austria | 1:0 (kon.) |
Sevilla – Barcelona | 0:5 (kon.) |
Manchester United – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Hibernian – Celtic | 2:1 (kon.) |
Gliwice – Pogoń | 0:0 (kon.) | | | Zabrze – Wisła Pł. | 0:1 (kon.) | | | Korona – Jagiellonia | 0:3 (kon.) |
koniec
Górnik Zabrze
0:1
(0:1)
Wisła Płock
|
||
90+5
|
Koniec zápasu.
(19:54:22)
|
|
90+3
|
Žltú kartu dostáva Jose Kante (Wisła Płock).
|
|
89
|
Žltú kartu dostáva Dani Suarez (Górnik Zabrze).
|
|
85
|
Striedanie v tíme Górnik Zabrze: z ihriska odchádza Szymon Matuszek, prichádza Dariusz Pawłowski.
|
|
84
|
Striedanie v tíme Wisła Płock: z ihriska odchádza Nico Varela, prichádza Damian Byrtek.
|
|
82.
|
||
81.
|
||
81.
|
||
79
|
Striedanie v tíme Wisła Płock: z ihriska odchádza Semir Štilić, prichádza Damian Rasak.
|
|
63
|
Striedanie v tíme Wisła Płock: z ihriska odchádza Konrad Michalak, prichádza Jakub Łukowski.
|
|
60
|
Žltú kartu dostáva Pawel Bochniewicz (Górnik Zabrze).
|
|
Sledujte tisíce prenosov na TV Tipsport a získajte bonus 999 €!
|
||
55
|
Striedanie v tíme Górnik Zabrze: z ihriska odchádza Erik Grendel, prichádza Daniel Liszka.
|
|
46
|
Striedanie v tíme Górnik Zabrze: z ihriska odchádza Wojciech Hajda, prichádza Marcin Urynowicz.
|
|
46
|
Začal sa druhý polčas.
|
|
|
||
45+1
|
Prvý polčas sa skončil.
|
|
45. Alan Uryga (PLO) - 0:1
|
||
45
|
Tím Wisła P. práve strelil gól! Gól strelil ALAN URYGA.
|
Góly:
45. Uryga
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 14:13. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:16.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 41. Wieteska (GOR), 60. Bochniewicz (GOR), 89. Suarez (GOR) – 25. Varela (PLO), 90+3. Kante (PLO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 14:13. Střely mimo: 1:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 17:16.
Górnik Zabrze:
Loska – Gryszkiewicz, Bochniewicz, Suarez, Wieteska – Kurzawa, Hajda (46. Urynowicz), Matuszek (85. Pawłowski), Kądzior – Grendel (55. Liszka), Żurkowski.
Náhradníci: Pawlowski – Wolniewicz, Liszka, Kamiński, Pawłowski, Urynowicz, Bartczuk.
Tréner:
Wisła Płock: Dähne – Reca, Uryga, Dźwigała, Stefańczyk – Varela (84. Byrtek), Furman, Szymański, Michalak (63. Łukowski) – Štilić (79. Rasak), Kante.
Náhradníci: Kiełpin – Sielewski, Byrtek, Rasak, Łukowski, Zawada, Biliński.
Tréner:
Náhradníci: Pawlowski – Wolniewicz, Liszka, Kamiński, Pawłowski, Urynowicz, Bartczuk.
Tréner:
Wisła Płock: Dähne – Reca, Uryga, Dźwigała, Stefańczyk – Varela (84. Byrtek), Furman, Szymański, Michalak (63. Łukowski) – Štilić (79. Rasak), Kante.
Náhradníci: Kiełpin – Sielewski, Byrtek, Rasak, Łukowski, Zawada, Biliński.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci: