L. Mikuláš – Poprad 1:0 (kon.) | Bardejov – Inter Bratislava 1:2 (kon.) | Lok. Košice – Trebišov 0:1 (kon.)
Partizán Bardejov
1:2 (0:0)
FK Inter Bratislava
Utorok 10.04.2018, 16:30 • Partizán Bardejov • MONACObet liga • 19. kolo

90+1
    FK Inter Bratislava dáva gól! Na prelome minút strieľa Inter gól na 2:1 a je prakticky rozhodnuté! Hrdinom okamihu sa stáva PATRIK KOCHAN.

90
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Staško, prichádza Pangrác-Piter.

83
    Žltú kartu dostáva Klooster (FK Inter Bratislava).

79
    Bardejov dal gól! Je tomu naozaj tak, Partizán prekonal Pastornického a stále zostáva dosť času na víťazný gól! Postaral sa o to striedajúci ROMULO SILVA SANTOS.

64
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Góra, prichádza Silva Santos.

62
    FK Inter Bratislava dáva gól! Ten aj naozaj prichádza, no inkasuje Gmitter, nie Pastornický! Po hodine hry udrel Inter, ktorý sa v prvej časti prvého polčasu iba hľadal, no po zmene strán sa jeho výkon rapídne zlepšil. Streleckú listinu duelu otvoril GABRIEL BEZÁK.

61
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Osmani, prichádza Klooster.

46
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Glebko, prichádza Siwahla.