Trnava – Slovan Bratislava | 1:0 (kon.) | | | Ružomberok – Žilina | 1:2 (kon.) | | | Nitra – Podbrezová | 0:0 (kon.) |
Prešov – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 0:2 (kon.) |
MFK Zvolen – Inter Bratislava | 0:3 (kon.) | | | L. Mikuláš – Nové Mesto n/V | 1:2 (kon.) | | | Bardejov – Skalica | 2:0 (kon.) |
Brno – Slavia | 0:1 (kon.) | | | Sparta Praha – Dukla Praha | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jablonec | 1:1 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Jihlava | 1:1 (kon.) | | | Liberec – Teplice | 1:2 (kon.) |
Everton – Liverpool | 0:0 (kon.) | | | Bournemouth – Crystal Palace | 2:2 (kon.) | | | Brighton – Huddersfield Town | 1:1 (kon.) |
Leicester – Newcastle | 1:2 (kon.) | | | Stoke City – Tottenham | 1:2 (kon.) | | | Watford – Burnley | 1:2 (kon.) |
West Bromwich – Swansea | 1:1 (kon.) | | | Manchester City – Manchester United | 2:3 (kon.) |
Alavés – Getafe | 2:0 (kon.) | | | Vigo – Sevilla | 4:0 (kon.) | | | Real Betis – Eibar | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Leganés | 3:1 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Mainz | 1:1 (kon.) | | | Freiburg – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Hertha | 2:1 (kon.) |
Augsburg – Bayern | 1:4 (kon.) | | | Hamburger – Schalke | 3:2 (kon.) |
Benevento – Juventus | 2:4 (kon.) | | | Spal – Bergamo | 1:1 (kon.) | | | AS Rím – Fiorentina | 0:2 (kon.) |
Sampdoria – CFC Janov | 0:0 (kon.) |
Beerschot – Lokeren | 2:2 (kon.) | | | Leuven – Lierse | 1:2 (kon.) | | | Oostende – Eupen | 1:1 (kon.) |
Sint-Truiden – Antverpy | 4:0 (kon.) | | | Genk – Liége | 1:0 (kon.) |
Tondela – Portimonense | 2:2 (kon.) | | | Praia – Marítimo | 1:1 (kon.) | | | Feirense – Braga | 2:2 (kon.) |
Setúbal – Benfica | 1:2 (kon.) |
Chabarovsk – Perm | 0:2 (kon.) | | | Kazaň – Groznyj | 3:2 (kon.) | | | Zenit – FK Krasnodar | 1:2 (kon.) |
Arsenal Tula – Ufa | 2:1 (kon.) |
Monaco – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Amiens – Caen | 3:0 (kon.) | | | Angers – Štrasburg | 1:1 (kon.) |
Bordeaux – Lille | 2:1 (kon.) | | | Guingamp – Troyes | 4:0 (kon.) | | | Toulouse – Dijon | 0:1 (kon.) |
Třinec – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Táborsko – Vítkovice | 1:0 (kon.) |
Sturm Graz – Austria | 0:2 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) | | | Rapid Viedeň – St. Pölten | 2:1 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 0:2 (kon.) |
Breda – Arnhem | 1:0 (kon.) | | | Kerkrade – Zwolle | 3:2 (kon.) | | | Alkmaar – Eindhoven | 2:3 (kon.) |
Sparta Rotterdam – Venlo | 3:2 (kon.) |
Kraków – Zagłębie | 2:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Wisła Pł. | 1:3 (kon.) | | | Lech Poznań – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Gdańsk – Arka | 4:2 (kon.) | | | Légia Varšava – Pogoń | 3:0 (kon.) | | | Gliwice – Termalica | 1:1 (kon.) |
Sandecja Nowy Sącz – Wisla Kraków | 0:0 (kon.) | | | Śląsk – Korona | 1:1 (kon.) |
koniec
NAC Breda
1:0
(1:0)
SBV Vitesse Arnhem
90
|
Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Thierry Ambrose, přichází Gianluca Nijholt.
|
|
82
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Thulani Serero, přichází Luc Castaignos.
|
|
79
|
Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Umar Sadiq, přichází Mitchell te Vrede.
|
|
69
|
Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Roy Beerens, přichází Thomas Buitink.
|
|
46
|
Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Rai Vloet, přichází Paolo Fernandes.
|
Góly:
35. Angeliño
Rozhodca: Gözübüyük – Brondijk, Langkamp
Diváci:
Karty: 61. Kašia (ARN), 77. Linssen (ARN), 84. Castaignos (ARN)
Nepremenená penalta:
NAC Breda:
N. Bertrams – Sporkslede, Mets, Marí, Angeliño – Verschueren, García – Ambrose (90. Nijholt), Vloet (46. Fernandes), El Allouchi – Sadiq (79. te Vrede).
Náhradníci: Birighitti, Niemczycki – Brusselers, Fernandes, Haemhouts, Horsfield, Koch, Meijers, Nijholt, te Vrede.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Houwen – V. Karavajev, Kašia, Miazga, Büttner – Mount, Serero (82. Castaignos), Foor – Beerens (69. Buitink), Matavž, Linssen.
Náhradníci: Pasveer, Törnes – Bruns, Buitink, Castaignos, Dabo, Faye, Schuurman, van Bergen, van der Werff.
Tréner:
Náhradníci: Birighitti, Niemczycki – Brusselers, Fernandes, Haemhouts, Horsfield, Koch, Meijers, Nijholt, te Vrede.
Tréner:
SBV Vitesse Arnhem: Houwen – V. Karavajev, Kašia, Miazga, Büttner – Mount, Serero (82. Castaignos), Foor – Beerens (69. Buitink), Matavž, Linssen.
Náhradníci: Pasveer, Törnes – Bruns, Buitink, Castaignos, Dabo, Faye, Schuurman, van Bergen, van der Werff.
Tréner:
Rozhodca: Gözübüyük – Brondijk, Langkamp
Diváci:
Michal Břuchanský