Rakúsko – Maďarsko | 1:3 (kon.) |
Trenčín – Zvolen | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Buffalo – Ottawa | 2:4 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 3:4 (kon.) | | | Anaheim – Minnesota | 3:1 (kon.) |
Česko – Švajčiarsko | 4:1 (kon.) | | | Fínsko – Bielorusko | 2:3 (po pr.) | | | Švédsko – Slovensko | 6:3 (kon.) |
Čeljabinsk – Kazaň | 1:3 (kon.) |
Davos – HC Slovan | 6:4 (kon.) | | | Třinec – Zürich | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Yantar Moskva – Jungadler Mannheim | 4:5 (kon.) |
Eisbären – North American Select | 6:3 (kon.) |
koniec
Yantar Moskva
4:5
(2:1, 2:3, 0:1)
Jungadler Mannheim
58:02
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Tim Detig – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
53:32
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Julius Ramoser – 2 min., držení).
|
|
49:49
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Dustin Reich – 2 min., podražení).
|
|
47:25
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Shiianov – 2 min., sekání).
|
|
42:00
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Ivan Bogomolov – 2 min., podražení).
|
|
41:23
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Kirill Gusev – 2+2 min, vysoká hůl).
|
|
39:56
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Daniil Evsyukov – 2 min., faul kolenem).
|
|
36:17
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Jan-Luca Schumacher – 2 min., držení).
|
|
35:07
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Denis Majewski – 2 min., vysoká hůl).
|
|
28:46
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Sergey Terlak – 2 min., hákování).
|
|
17:18
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Timofei Abramov – 2 min., hákování).
|
|
11:53
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Alexander Shved – 2 min., sevření puku rukou).
|
|
10:09
|
Vyloučení v týmu Yantar Moskva (Nikita Fertikov – 2 min., podražení).
|
|
7:04
|
Vyloučení v týmu Jungadler Mannheim (Denis Majewski – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
8. Shved (Fertikov, Mulla-Gayanov), 9. Evsyukov (Terlak), 24. Shved (Evsyukov), 39. Evsyukov – 15. Schumacher (Raab), 21. Nijenhuis (Raab), 27. Detig (Thiel), 33. Pronin, 43. Thiel
Rozhodca: Vidim – Zeliska, Kokavec
Diváci:
Nepremenená penalta:
Yantar Moskva:
Krasnokutskii (Maximov) – Mulla-Gayanov, Gusev, Kulemetyev, Fertikov, Kislov, Bogomolov – Abramov, Smirnov, Naumov, Gorelov, Shagaev, Belov, Terlak, Shved, Shiianov, Evsyukov, Manin, Melnikov-Vasilyev
Náhradníci:
Tréner:
Jungadler Mannheim: Huwer (Gehr) – Stowasser, Reich, Pilu, Dziambor, Ebi-Schmidt, Raab, Preto – Kalble, Pronin, Ramoser, Detig, Zbaranski, Kranz, Schumacher, Majewski, Thiel, Nijenhuis
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Jungadler Mannheim: Huwer (Gehr) – Stowasser, Reich, Pilu, Dziambor, Ebi-Schmidt, Raab, Preto – Kalble, Pronin, Ramoser, Detig, Zbaranski, Kranz, Schumacher, Majewski, Thiel, Nijenhuis
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Vidim – Zeliska, Kokavec
Diváci:
Jan Hausmann