S. Macedónsko – Rusko 3:4 (kon.) | Kazachstan – Francúzsko 0:3 (kon.) | Turecko – Švédsko 0:3 (kon.)
Bosna – Wales 1:0 (kon.) | Česko – Chorvátsko 2:1 (kon.) | Gruzínsko – Faerské ostrovy 1:0 (kon.)
Litva – Fínsko 0:2 (kon.) | Albánsko – Slovensko sk 2:3 (kon.) | Andorra – Škótsko 1:1 (kon.)
Luxembursko – Čierna Hora 1:3 (kon.) | Portugalsko – Lichtenštajnsko 7:0 (kon.) | Gibraltar – Srbsko 0:6 (kon.)
Luxembursko
1:3 (0:0)
Čierna Hora
cz Piatok 23.03.2018, 18:30 • Stade Municipal de Differdange • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Skupina číslo 9 čítá následovné účastníky: Francie, Slovinsko, Kazachstán, Bulharsko, Lucembursko, Černá Hora. Na čele tabulky je Francie a Slovinsko.

Lucembursko (5) se utká s Černou Horou (6), domácí celek má na kontě 4 body což je o 3 body více v tabulce než jejich soupeř z Balkánu. Oba soupeři se dosud nehráli spolu.

Lucembursko – Kazachstán 0:3

Lucembursko: Roulez – Ewert (C), Da Graca Dias, Brandenburger, Marques – Dublin, Tinelli, Thill, Pinto – B. Muratovič, E. Muratovič. Trenér: Claude Campos.
    Náhradníci: Machado – Duriatti, Schaus, Sacras, Kuete, Avdušinovič, Prudhomme.

Černá Hora: Carevič – Rašo, A. Vukčevič (C), Azemovič, Grivič – Lončar, Kotorac – Stijepovič, Janketič, Petrovič – Skenderovič. Trenér: Mojaš Radonjič.
    Náhradníci: Šarkič – Drinčič, Camaj, Boričič, S. Vukčevič, Vučič, Krsotvič.

Rozhodčí: Balakin – Alokhin, Šlončak.

1

1
    Míč se dostal za postranní čáru a domácí hráči tak budou vhazovat.

2
    Snaha domácích o útočnou zteč končí na polovině hřiště, kde se míče ujímá soupeř.

2
    Edvin Muratovič byl faulován obráncem Rašem.

3
    Tinelli nedovoleně dohrál Stijepoviče.

4
    Lončar nedovoleně zastavil záložníka Dublina.

5
    Aktivita hostí stále přetrvává.

7
    Janketič byl faulován útočným tykadlem Belminem Muratovičem.

8
    Domácí hráč musí být ošetřen na hrací ploše, čas ukáže zda se jedná o něco vážnějšího.

10
    Tinelli se ocitl v ofsajdu, který byl odmáván a následně i odpískán.

10
    Zranění Yannise Dublina se ukázalo jako vážnějšího charakteru, tento hráč musí být stažen a nahradí ho Luca Duriatti.

11
    Domácí kapitán Ewert poslal k zemi aktivního Stijepoviče.

13
    Olivier Thill vyslal nepřesnou střelu na hostující branku.

15
    Edvin Muratovič si vyšlápl na Griviče.

16
    Dlouhá útočná kombinace Černé Hory k ničemu nevedla.

17
    Domácí hráči se po levé straně neprosadili aut pro černohorské hráče.

18
    Stijepovič si nyní vyšlápl na kapitána Ewerta, u míče zůstane domácí celek.

18
    Kotorac se vůbec nemazlil s Belminem Muratovičem.

19
    Loris Tinelli ostře zajel do kapitána Andrije Vukčeviče a je potrestán žlutou kartou.

21
    Míč se dostal za brankovou čáru a to znamená výkop od branky Rouleze.

22
    Grivič nedovoleně zastavil hráče s nejdelším jménem na hřišti Yannicka Da Grasa Diase.

23
    Domácí akce nevedla k ničemu.

24
    Po akci domácích následoval pouze výkop brankáře Careviče.

25
    Azemovič byl přidržen Belminem Muratovičem.

26
    Černá Hora se díky několika autům za sebou posouvá kupředu o několik metrů směr domácí branka ragbyovým způsobem.

27
    Tentokráte hostující obránce Rašo porušil fotbalová pravidla.

28
    Tinelli dohrál Stujepoviče a měl by si začít dávat pozor, protože již má na svém kontě žlutou kartu.

29
    Brandenburgerovi vystavil stopku obránce Rašo.

30
    Stijepovič si šikovným průnikem došel pro faul.

32
    Muratovič si proti Rašovi počínal nedovoleně.

34
    Skenderovičovu střelu vytáhl na rohový kop brankář Valentin Roulez!
    34. Skenderovičovu střelu vytáhl na rohový kop brankář Roulez!

35
    Kotoracův rohový kop kop pro Černou Horu nic nepřinesl a byl domácí obranou odvrácen do bezpečí.

37
    Kotorac byl faulován náhradníkem Duriattim.

38
    Stijepovičova koncovka byla nepřesná.

39
    Olivier Thill fauloval Stefana Lončara.

39
    A další obrovská šance Černé Hory! Ze slibné pozice posílá míč do brankové konstrukce Emir Azemovič!
    39. Azemovič ze slibné pozice napálil míč pouze do břevna!

40
    Skenderovičova střela se nevešla mezi tři tyče.

41
    Edvin Muratovič fauloval Azemoviče.

42
    Nyní byl Edvin Muratovič pro změnu faulován Stefanem Lončarem.

43
    Vidíme další souboj Edvina Muratoviče vs. Emir Azemovič.

44
    Střela Zorana Petroviče nepřekvapila domácího brankáře Rouleze, který tuto střelu lapil do své moci.

45
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

45+1
    Vukčevič dohrál důrazně Tinelliho.

45+2
    Zblokovanou střelu si pohlídal brankář Roulez.

45+2
    Grivič fauloval Da Gracu Diase.

45+2

Poločas sice končí smírně 0:0, ale velké šance měla především Černá Hora, jednou byla nastřelena i konstrukce domácí branky, domácí celek z Lucemburska se zatím k ničemu většímu nedostal, naopak v 10 minutě přišel o zraněného Dublina. Druhý poločas začne cca v 19:35 hodin.

46

47
    Grivič si s přesnou koncovkou zrovna nepotykal.

49
    Černá Hora právě vstřelila branku!
    A střelecké prokletí hostí prolomil VELIZAR JANKETIČ a díky němu vede Černá Hora 1:0!
    49. JANKETIČ - 0:1

51
    Stijepovič minul domácí branku, hosté jsou nicméně dost při chuti.

53
    Černá Hora získala další rohový kop ve svůj prospěch.

54
    Muratovič musel být zastaven Lončarem za hranicí pravidel.

55
    Tinelli svádí tvrdý, osobní souboj s Rašem, ten jen tak před někým neuhne.

55
    Kotorac zastavil nedovoleně Muratoviče.

56
    Thillův přímý kop byl zblokován, brankáře Careviče však nepřekvapil.

57
    Další střelecký pokus Olivera Thilla byl značně nepřesný.

59
    Kapitán Andrija Vukčevič musel šáhnout k faulu v souboji s Edvinem Muratovičem.

60
    Stijepovičovi bylo odpískáno ofsajdové postavení.

60
    To mladého útočníka Ognjena Stijepoviče rozčílilo do běla a vykoledoval si od rozhodčího žluté napomenutí.

61
    Edvin Muratovič nepřešel přes Raša jen za cenu faulu hostujícího beka.

62
    Ve velmi dobré pozici Andrija Vukčevič trestuhodně hlavou míjí domácí branku!
    62. Vukčevič z jasné pozice nedokázal skórovat hlavou!

63
    Ricarda Pinta vymění Kenan Avdušinovič.

65
    Lorise Tinelliho vystřídá Yannick Schaus.

66
    Rohový kop také pro Lucembursko.

67
    Olivier Thill netrefuje soupeřovu branku.

69
    Kapitán Ewwrt fauloval unikajícího Stijepoviče.

70
    Lucembursko právě vstřelilo branku!
    Po akci aktivního Oliviera Thiilla, který přesně nahrál BELMINOVI MURATOVIČOVI, který poněkud překvapivě vyrovnává na 1:1!
    70. B.MURATOVIČ - 1:1

71
    Vzápětí si hosté berou vedení zpět, když se trefuje kanonýr MERIS SKENDEROVIČ – 1:2 po přihrávce Ognjena Stijepoviče!
    71. SKENDEROVIČ - 1:2

73
    Střelec první branky Velizar Janketič má odmakáno a do hry půjde defenzivnější Balša Boričič.

74
    Da Graca Dias osolil řádně Petroviče.

74
    A za protesty vidí žlutou kartu Matiás Marques.

76
    Petrovičův rohový kop Černé Hory končí nepřesnou střelou Stijepoviče.

77
    Grivič se dostal do křížku s Avdušinovičem.

78
    Rohový kop domácích přinesl pouze nepovedenou střelu Avdušinoviče.

80
    Velká příležitost domácích skončila zablokovanými střelami Schause a následně Edvina Muratoviče!
    80. Trma - vrma před brankářem Carevičem, ani několik dorážek nepomohlo!

82
    Stijepoviče tvrdě nepustil dál do hry Belmin Muratovič a stihl ho za to spravedlivý trest.

83
    Grivič důrazně dohrál Avdušinoviče.

85
    Překvapivé střídání brankáře Lazara Careviče střídá Matija Šarkič.

86
    A Šarkič hned musel ukázat své kvality, když vyrazil střelu Edvina Muratoviče na rohový kop.

87
    Rohový kop Lucemburska končí odpískaným ofsajdem Edvina Muratoviče.

88
    Muratovič byl důsledně hlídán obráncem Rašem.

89
    Grivič zpacifikoval Avdušinoviče, který je hodně na hřišti vidět.

90
    Rozhodčí nastaví 6 minut!

90
    Andriju Vukčeviče vymění Marko Vučič.

90+1
    Lucemburčané se snaží o vyrovnání, ale jde to pořádně ztuha, hostující obrana je zkonsolidovaná.

90+2
    Střela Lucy Duriattiho nenašla svůj cíl v podobě soupeřovy branky.

90+4
    A tak udeřilo na druhé straně hřiště, když z brejku je úspěšným střelcem OGNJEN STIJEPOVIČ a ten dává definitívu tomu, že dnes poputují 23 body na Balkán – 1:3!
    90+4. STIJEPOVIČ - 1:3

90+5
    Skenderovičovu střelu brankář Roulez pokryl.

90+6
    Kotoracova střela je sražena domácím brankářem na další rohový kop.

90+7
    Po rozehrání rohu Petrovičem, rozhodčí hvizdem do píšťalky ukončuje toto střetnutí.

90+7

Po bezbrankovém poločase, především Černá Hora ukázala svou lepší tvář a díky trefámJanketiče, Skenderoviče a Stijepoviče si připisují 3 body do tabulky a dotahují tak svého dnešního soupeře. Lucembursko dokázalo držet krok se svým soupeřem 70 minut, kdy nakrátko vyrovnal Muratovič. Ale to dnes na bodový zisk bylo tuze málo. Všem čtenářům onlajnů přeji příjemný pátek. (20:30:16)