Grécko – San Maríno 4:0 (kon.) | Nemecko – Izrael 3:0 (kon.) | Kosovo – Azerbajdžan 2:0 (kon.)
Maďarsko – Cyprus 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Španielsko 3:5 (kon.)
Grécko
4:0 (2:0)
San Maríno
cz Štvrtok 22.03.2018, 16:00 • Xanthi FC Arena, Xanthi • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 1

56
    Řecko právě vstřelilo branku!
    Po skvělém bránění hostů v úvodních třiceti minutách to nakonec vypadá na pořádný debakl, jelikož Řekové dávají už čtvrtou branku! Autorem nynějšího gólu je KONSTANTINOS TSIMIKAS!

53
    Nyní už je branka uznána a Řecko tak pokračuje v tempu, ve kterém ukončili první poločas! Druhý přesný zásah si dnes připisuje ATHANASIOS ANDROUTSOS! Asistence: Vergos.

45
    Řecko ještě střílí druhou branku těsně před přestávkou! O druhý zásah řeckého výběru se tentokrát postaral ATHANASIOS ANDROUTSOS!

37
    A je to gól! Nakonec favorit střílí branku v první půli a jde do vedení! O první zásah v dnešním utkání se postaral NIKOLAOS VERGOS. Asistence: Galanopoulos.

Michal Raška

Góly: 37. Vergos, 45. Androutsos, 53. Androutsos, 56. Tsimikas

Karty:   89. Tsimikas (GRE) – 10. Lunadei (SMA), 24. Mularoni (SMA), 65. Gasperoni (SMA), 74. Censoni (SMA)

Střely na branku: 9:0. Střely mimo: 10:0. Rohy: 8:0. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:15.
    Grécko: Kotsaris – Deligiannidis, Mavropanos, Nikolaou (46. Chatzidiakos), Tsimikas (C) – Galanopoulos (69. Kotsopoulos), Karachalios – Manthatis, Androutsos, Chatzigiovannis (61. Fesidis) – Vergos
    Náhradníci: Astras – Fesidis, Chatzidiakos, Kotsopoulos, Masouras, Milogevits, Staikos

San Maríno: Benedettini – D'Addario, Censoni (C), Valentini, Grandoni – Gasperoni (76. Pancotti) – Berardi (80. Zafferani), Lunadei, Tamagnini (57. Battistini), Mularoni – Tomassini
    Náhradníci: Zavoli – Battistini, Conti, De Angelis, Pancotti, Venerucci, Zafferani

Rozhodca: Fjodor Zammit – Luke Portelli, Mitchell Scerri (vš. MLT)