Slovensko – SAE sk 2:1 (kon.) | Dánsko – Panama 1:0 (kon.)
Slovensko
2:1 (2:0)
Spojené Arabské Emiráty
Štvrtok 22.03.2018, 10:30 • Rajamangala Stadium (Bangkok) • Medzinárodný prípravný zápas

Slovenská futbalová reprezentácia si zahrá vo finále Kráľovského pohára v Thajsku, keď zdolala Spojené arabské emiráty 2:1. Zverenci Jána Kozáka sa pomalšie rozbiehali, ale v závere prvého polčasu dokázali dvakrát skórovať zásluhou Rusnáka a Ďurisa. Po zmene strán však Slováci zvoľnili a chceli iba kontrolovať priebeh duelu. Do sedemdesiatej minúty sa im to darilo, no potom skóroval Khalil. Výber trénera Zaccheroniho vďaka tomu zdramatizoval záver, vyrovnania sa ale nedočkal. (12:29:16)

90+7
    90+6. Khalil (SAE)

90+6
    Ahmed Khalil si našiel miesto za dvojicou slovenských stopérov, ale Martin Dúbravka proti nemu včas vybehol a kapitán Spojených arabských emirátov nedokázal trafiť bránu.

90+5
    Khamis skúsil priamo strelu zo štandardky. Jeho delovka z diaľky síce zaujala divákov, ale iba tým, že letela mimoriadne vysoko.

90+4
    Hlavný rozhodca vytiahol tretiu žltú kartu v tomto stretnutí. Tentoraz ju dostal Albert Rusnák, ktorý zastavil brejk súpera.

90+3
    Plynie už tretia zo šiestich nadstavených minút. Spojené arabské emiráty držia loptu ďaleko od slovenskej brány.

90+1
    Je tu druhá žltá karta zápasu, tentoraz na strane Slovenska. Po faule v strede poľa ju uvidel Filip Kiss.

90
    Druhé dejstvo sa bude ešte výraznejšie predlžovať, pretože štvrtý rozhodca ukázal až šesť nadstavených minút.

89
    Stanislav Lobotka výborne našiel na ľavej strane voľného Róberta Mazáňa, ale potom zostal ležať na trávniku. Hlavný rozhodca vytiahol prvú žltú kartu pre Salmina.

87
    Martin Dúbravka si vyžiadal ošetrenie kolena. Zápas však dochytá. Nemá ani na výber, pretože Ján Kozák si minul všetky striedania.

86
    Ahmed Khalil dostával zaujímavú prihrávku na hrot útoku. Kapitán Spojených arabských emirátov však nebol rýchlejší ako Martin Dúbravka.

85
    Alakberi sa snažil presadiť vo vzdušnom súboji s Milanom Škriniarom, ale pomáhal si nedovolene rukami a urobil útočný faul.

84
    Abdulrahman prudko odcentroval z pravého krídla do šestnástky Slovenska. Martin Škrtel opäť úspešne zasiahol v defenzíve.

83
    Slovenská futbalová reprezentácia zvolila v závere stretnutia opatrnejšiu taktiku. Naopak, Spojené arabské emiráty tvoria hru a chceli by vyrovnať.