Friedrichshafen – Berlin Recycling 3:0 (kon.) | Civitanova – Belchatow 3:0 (kon.)

25:22
    Z mé strany je to dnes vše, loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek dne a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. (21:45:44)

25:22
    Dnešní utkání nabídlo vyrovnaný zápas, jelikož v každém setu bylo k vidění přes pětačtyřicet bodů. V prvním setu od začátku domácí jasně kontrolovali vedení a ztrácet začali mírně až ke konci. Ve druhém setu byla sehrána vyrovnaná partie, Friedrichshafen ale ukázal pevnější nervy v koncovce a dokázal vyhrát 25:23. Ve třetí sadě byl vývoj hry téměř stejný, rozdíl byl pouze v tom, že hostující celek dokázal uhrát o bod méně.
    VfB Friedrichshafen tedy dokázal vyhrát i zápas na své půdě a ve volejbalové lize mistrů postupuje do finále, kde se utká s polským týmem Kedzierzyn-Kozle.

25:22
    Třetí set skončil.

25:22
    Druhý se už ale týmu Berlin Recycling Volleys podařit nepodařilo a domácí VfB Friedrichshafen se stává vítězem dnešního utkání!

24:22
    První je odvrácen výbornou smečí.

24:21
    Atanasov předvedl neskutečný blok a jeho tým získává mečbol!

23:21
    Skvělý úder pravého předního hráče nedokázali hosté odvrátit ani nadvakrát a domácích chybí poslední dva body!

22:21
    Oranžový tým se teď prosazuje po tom, co Gunthor nedoskočil pro smeč soupeře.

22:20
    Friedrichshafen ale v této důležité chvíli ukázal pevné nervy a velmi přesvědčivým úderem znovu vede o dva body.

21:20
    A hosté ztrácejí už jen bod! Postral se o tom dvojblok BR.

21:19
    Perfekní smeč do pravého koutu znamená opět snížení.

21:18
    Smeč BR byla tentokrát umístěna přesně a rozdíl je snížen na tři body.

21:17
    Oddechový čas pro hosty.

21:17
    Další neúspěšný blok ze strany hostujícího týmu a Friedrichshafenu chybí čtyři body!

20:17
    Nyní ale posílá blok BR míč pouze do zámezí a Friedrichshafenu chybí pět bodů do vítězství!