Šprint žien, 7,5 km, Holmenkollen | Anastasia Kuzminová (Slovensko) (kon.) | | | Šprint mužov, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR) (kon.) |
SuperG žen, Åre | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Åre | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 7. deň | (kon.) |
Muži HS140, Trondheim | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Tisková konference AC Sparta Praha před derby | (kon.) |
Michael Smith - Peter Wright | 7:1 (kon.) | | | Simon Whitlock - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
Mensur Suljovic - Rob Cross | 2:7 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Raymond Van Barneveld - Gary Anderson | 6:6 (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži HS140, Trondheim
Vítěz: K. Stoch (POL)
Čestmír Kožíšek
|
||
12
|
Čestmír Kožíšek (CZE) bohužel s nejvyšší pravděpodobností nepostoupí, nevyužil fantastických podmínek a 122,5 metru řadí jediného Čecha v závodě až na 8. místo.
|
Konečné pořadí:
1. Kamil Stoch (POL) 285,4
2. Stefan Kraft (AUT) 268,4
3. Robert Johansson (NOR) 268,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 263,6
5. Richard Freitag (GER) 254,7
6. Johann André Forfang (NOR) 252,7
7. Karl Geiger (GER) 249,0
8. Peter Prevc (SLO) 248,7
9. Dawid Kubacki (POL) 247,1
10. Markus Eisenbichler (GER) 234,2
11. Stefan Hula (POL) 232,0
12. Piotr Żyła (POL) 231,2
13. Rjoju Kobajaši (JPN) 229,3
14. Halvor Egner Granerud (NOR) 228,2
15. Daniel-André Tande (NOR) 227,8
16. Maciej Kot (POL) 227,0
17. Junširo Kobajaši (JPN) 223,4
18. Jernej Damjan (SLO) 222,1
19. Michael Hayböck (AUT) 221,7
20. Stephan Leyhe (GER) 220,6
21. Vladimir Zografski (BUL) 220,5
22. Andreas Wellinger (GER) 216,9
23. Simon Ammann (SUI) 210,5
24. Andreas Wank (GER) 208,0
25. Marius Lindvik (NOR) 206,6
26. Kevin Bickner (USA) 204,9
27. Timi Zajc (SLO) 204,5
28. Jakub Wolny (POL) 189,2
29. Daniel Huber (AUT) 187,9
30. Děnis Kornilov (RUS) 170,8
Startovní listina:
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Anže Lanišek (SLO)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Vladimir Zografski (BUL)
5. Alex Insam (ITA)
6. Jevgenij Klimov (RUS)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. David Siegel (GER)
9. Antti Aalto (FIN)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Kevin Bickner (USA)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Andreas Wank (GER)
14. Jukija Sato (JPN)
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Marius Lindvik (NOR)
18. Nejc Dežman (SLO)
19. Gregor Deschwanden (SUI)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Timi Zajc (SLO)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Daniel Huber (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Rjoju Kobajaši (JPN)
27. Tilen Bartol (SLO)
28. Michael Hayböck (AUT)
29. Halvor Egner Granerud (NOR)
30. Maciej Kot (POL)
31. Anže Semenič (SLO)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Jernej Damjan (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
37. Piotr Żyła (POL)
38. Stefan Hula (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Andreas Stjernen (NOR)
41. Džunširo Kobajaši (JPN)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
1. Kamil Stoch (POL) 285,4
2. Stefan Kraft (AUT) 268,4
3. Robert Johansson (NOR) 268,0
4. Andreas Stjernen (NOR) 263,6
5. Richard Freitag (GER) 254,7
6. Johann André Forfang (NOR) 252,7
7. Karl Geiger (GER) 249,0
8. Peter Prevc (SLO) 248,7
9. Dawid Kubacki (POL) 247,1
10. Markus Eisenbichler (GER) 234,2
11. Stefan Hula (POL) 232,0
12. Piotr Żyła (POL) 231,2
13. Rjoju Kobajaši (JPN) 229,3
14. Halvor Egner Granerud (NOR) 228,2
15. Daniel-André Tande (NOR) 227,8
16. Maciej Kot (POL) 227,0
17. Junširo Kobajaši (JPN) 223,4
18. Jernej Damjan (SLO) 222,1
19. Michael Hayböck (AUT) 221,7
20. Stephan Leyhe (GER) 220,6
21. Vladimir Zografski (BUL) 220,5
22. Andreas Wellinger (GER) 216,9
23. Simon Ammann (SUI) 210,5
24. Andreas Wank (GER) 208,0
25. Marius Lindvik (NOR) 206,6
26. Kevin Bickner (USA) 204,9
27. Timi Zajc (SLO) 204,5
28. Jakub Wolny (POL) 189,2
29. Daniel Huber (AUT) 187,9
30. Děnis Kornilov (RUS) 170,8
Startovní listina:
1. Michail Nazarov (RUS)
2. Anže Lanišek (SLO)
3. Andreas Schuler (SUI)
4. Vladimir Zografski (BUL)
5. Alex Insam (ITA)
6. Jevgenij Klimov (RUS)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. David Siegel (GER)
9. Antti Aalto (FIN)
10. Děnis Kornilov (RUS)
11. Kevin Bickner (USA)
12. Čestmír Kožíšek (CZE)
13. Andreas Wank (GER)
14. Jukija Sato (JPN)
15. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Marius Lindvik (NOR)
18. Nejc Dežman (SLO)
19. Gregor Deschwanden (SUI)
20. Jakub Wolny (POL)
21. Timi Zajc (SLO)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Clemens Aigner (AUT)
24. Daniel Huber (AUT)
25. Noriaki Kasai (JPN)
26. Rjoju Kobajaši (JPN)
27. Tilen Bartol (SLO)
28. Michael Hayböck (AUT)
29. Halvor Egner Granerud (NOR)
30. Maciej Kot (POL)
31. Anže Semenič (SLO)
32. Simon Ammann (SUI)
33. Stephan Leyhe (GER)
34. Peter Prevc (SLO)
35. Jernej Damjan (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
37. Piotr Żyła (POL)
38. Stefan Hula (POL)
39. Anders Fannemel (NOR)
40. Andreas Stjernen (NOR)
41. Džunširo Kobajaši (JPN)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Robert Johansson (NOR)
45. Stefan Kraft (AUT)
46. Johann André Forfang (NOR)
47. Andreas Wellinger (GER)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Kamil Stoch (POL)
Karel Jedlička