Šprint žien, 7,5 km, Holmenkollen | Anastasia Kuzminová (Slovensko) (kon.) | | | Šprint mužov, 10 km, Holmenkollen | Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR) (kon.) |
SuperG žen, Åre | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) | | | SuperG mužů, Åre | Vítěz: V. Kriechmayr (AUT) (kon.) |
Prehľad událostí na Paralympiádě 2018 - 7. deň | (kon.) |
Muži HS140, Trondheim | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
Tisková konference AC Sparta Praha před derby | (kon.) |
Michael Smith - Peter Wright | 7:1 (kon.) | | | Simon Whitlock - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
Mensur Suljovic - Rob Cross | 2:7 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Raymond Van Barneveld - Gary Anderson | 6:6 (kon.) |
koniec udalosti
SP -šprint mužov, 10 km, Holmenkollen
Vítěz: H. L'Abee Lund (NOR)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 26:10,3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +6,1 (1)
3. Martin Fourcade (FRA) +6,9 (0)
4. Julian Eberhard (AUT) +7,1 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +15,5 (1)
6. Arnd Peiffer (GER) +16,8 (1)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +23,3 (0)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +35,2 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +41,2 (0)
11. Fredrik Lindström (SWE) +42,9 (1)
12. Benjamin Weger (SUI) +43,0 (0)
13. Roman Rees (GER) +43,5 (0)
14. Sean Doherty (USA) +47,1 (0)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +47,6 (1)
16. Dmitrij Malyško (RUS) +52,3 (1)
17. Klemen Bauer (SLO) +55,8 (1)
18. Anton Šipulin (RUS) +56,5 (0)
19. Simon Eder (AUT) +59,8 (1)
20. Dominik Landertinger (AUT) +1:00,0 (0)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:02,3 (1)
22. Roman Jeremin (KAZ) +1:08,1 (2)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:08,6 (0)
24. Mario Dolder (SUI) +1:09,3 (1)
25. Krasimir Anev (BUL) +1:11,2 (0)
26. Tarjei Bø (NOR) +1:11,4 (2)
27. Jesper Nelin (SWE) +1:11,8 (2)
27. Maxim Cvetkov (RUS) +1:11,8 (1)
29. Ondřej Moravec (CZE) +1:13,6 (0)
30. Simon Desthieux (FRA) +1:16,1 (3)
37. Michal Krčmář (CZE) +1:32,5 (1)
62. Matěj Kazár (SVK) +2:21,1 (2)
65. Jaroslav Soukup (CZE) +2:21,5 (1)
73. Martin Otčenáš (SVK) +2:31,7 (1)
78. Tomáš Hasilla (SVK) +2:38,9 (2)
80. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:49,1 (3)
90. Adam Václavík (CZE) +3:39,8 (7)
Po 2. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:27.4
2. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1.1
3. Martin Fourcade (FRA) +4.4
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +9.9
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +13.6
...
23. Ondřej Moravec (CZE) +42.1
38. Michal Krčmář (CZE) +1:05.6
60. Jaroslav Soukup (CZE) +1:34.7
83. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:08.7
95. Adam Václavík (CZE) +3:16.4
Po 1. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:23.7
2. Timofej Lapšin (KOR) +6.9
3. Klemen Bauer (SLO) +8.5
4. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +8.7
5. Julian Eberhard (AUT) +9.9
...
28. Ondřej Moravec (CZE) +32.1
34. Michal Krčmář (CZE) +33.6
74. Jaroslav Soukup (CZE) +1:06.0
77. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:12.8
102. Adam Václavík (CZE) +2:04.6
Startovní listina
1. Erlend Bjøntegaard (NOR)
2. Christian Gow (CAN)
3. Kalev Ermits (EST)
4. Simon Schempp (GER)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Lars Helge Birkeland (NOR)
7. Jevgenij Garaničev (RUS)
8. Lukas Hofer (ITA)
9. Jaroslav Soukup (CZE)
10. Benjamin Weger (SUI)
11. Sebastian Samuelsson (SWE)
12. Mario Dolder (SUI)
13. Dominik Landertinger (AUT)
14. Tuomas Gronman (FIN)
15. Anton Šipulin (RUS)
16. Timofej Lapšin (KOR)
17. Martin Fourcade (FRA)
18. Benedikt Doll (GER)
19. Quentin Fillon Maillet (FRA)
20. Simon Eder (AUT)
21. Michael Rösch (BEL)
22. Krasimir Anev (BUL)
23. Arnd Peiffer (GER)
24. Klemen Bauer (SLO)
25. Lowell Bailey (USA)
26. Grzegorz Guzik (POL)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Julian Eberhard (AUT)
29. Sergej Bočarnikov (BLR)
30. Artěm Prima (UKR)
31. Simon Desthieux (FRA)
32. Jakov Fak (SLO)
33. Tim Burke (USA)
34. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
35. Erik Lesser (GER)
36. Miha Dovžan (SLO)
37. Tobias Eberhard (AUT)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Antonin Guigonnat (FRA)
40. Jeremy Finello (SUI)
41. Michal Krčmář (CZE)
42. Anton Babikov (RUS)
43. Ondřej Moravec (CZE)
44. Johannes Kühn (GER)
45. Martin Otčenáš (SVK)
46. Jesper Nelin (SWE)
47. Vladimir Iliev (BUL)
48. Raman Jaljotnau (BLR)
49. Tarjei Bø (NOR)
50. Scott Gow (CAN)
51. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
52. Vladimir Semakov (UKR)
53. Sean Doherty (USA)
54. Johannes Thingnes Bø (NOR)
55. Maxim Cvetkov (RUS)
56. Thomas Bormolini (ITA)
57. Roman Jeremin (KAZ)
58. George Buta (ROU)
59. Anton Smolski (BLR)
60. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
61. Anton Sinapov (BUL)
62. Vytautas Strolia (LTU)
63. Jong-kju Kim (KOR)
64. Matej Kazár (SVK)
65. Olli Hiidensalo (FIN)
66. Leif Nordgren (USA)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Roman Rees (GER)
69. Edin Hodžić (SRB)
70. Emilien Jacquelin (FRA)
71. Rene Zahkna (EST)
72. Vladislav Vitěnko (KAZ)
73. Dmitrij Malyško (RUS)
74. Scott Dixon (GBR)
75. Cornel Puchianu (ROU)
76. Ruslan Tkalenko (UKR)
77. Felix Leitner (AUT)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Joscha Burkhalter (SUI)
80. Lenart Oblak (SLO)
81. Fredrik Lindström (SWE)
82. Brendan Green (CAN)
83. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
84. Apostolos Angelis (GRE)
85. Karol Dombrovski (LTU)
86. Adam Václavík (CZE)
87. Maxim Varabej (BLR)
88. Gheorghe Pop (ROU)
89. Vasilij Podkorytov (KAZ)
90. Roberts Slotinš (LAT)
91. Marcin Szwajnos (POL)
92. Sebastian Stalder (SUI)
93. Artěm Tyščenko (UKR)
94. Dimitar Gerdžikov (BUL)
95. Daniel Mesotitsch (AUT)
96. Jakub Štvrtecký (CZE)
97. Tomáš Hasilla (SVK)
98. Maxim Braun (KAZ)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Rokas Suslavičius (LTU)
101. Kauri Koiv (EST)
102. Matvej Jelisejev (RUS)
103. Macx Davies (CAN)
104. Peppe Femling (SWE)
105. Cukasa Kobonoki (JPN)
Průběžné pořadí sprintu
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 301
2. Martin Fourcade (FRA) 276
3. Anton Šipulin (RUS) 202
4. Simon Schempp (GER) 188
5. Arnd Peiffer (GER) 187
6. Jakov Fak (SLO) 174
7. Simon Desthieux (FRA) 158
8. Timofej Lapšin (KOR) 158
22. Ondřej Moravec (CZE) 93
31. Michal Krčmář (CZE) 54
65. Jaroslav Soukup (CZE) 16
80. Michal Šlesingr (CZE) 3
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 888
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 845
3. Anton Šipulin (RUS) 568
4. Arnd Peiffer (GER) 521
5. Jakov Fak (SLO) 519
6. Tarjei Bø (NOR) 463
7. Simon Desthieux (FRA) 440
8. Lukas Hofer (ITA) 437
21. Ondřej Moravec (CZE) 270
24. Michal Krčmář (CZE) 249
40. Michal Šlesingr (CZE) 108
76. Jaroslav Soukup (CZE) 16
82. Tomáš Krupčík (CZE) 9
87. Adam Václavík (CZE) 7
1. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 26:10,3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +6,1 (1)
3. Martin Fourcade (FRA) +6,9 (0)
4. Julian Eberhard (AUT) +7,1 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +15,5 (1)
6. Arnd Peiffer (GER) +16,8 (1)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +23,3 (0)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +35,2 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +41,2 (0)
11. Fredrik Lindström (SWE) +42,9 (1)
12. Benjamin Weger (SUI) +43,0 (0)
13. Roman Rees (GER) +43,5 (0)
14. Sean Doherty (USA) +47,1 (0)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +47,6 (1)
16. Dmitrij Malyško (RUS) +52,3 (1)
17. Klemen Bauer (SLO) +55,8 (1)
18. Anton Šipulin (RUS) +56,5 (0)
19. Simon Eder (AUT) +59,8 (1)
20. Dominik Landertinger (AUT) +1:00,0 (0)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:02,3 (1)
22. Roman Jeremin (KAZ) +1:08,1 (2)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:08,6 (0)
24. Mario Dolder (SUI) +1:09,3 (1)
25. Krasimir Anev (BUL) +1:11,2 (0)
26. Tarjei Bø (NOR) +1:11,4 (2)
27. Jesper Nelin (SWE) +1:11,8 (2)
27. Maxim Cvetkov (RUS) +1:11,8 (1)
29. Ondřej Moravec (CZE) +1:13,6 (0)
30. Simon Desthieux (FRA) +1:16,1 (3)
37. Michal Krčmář (CZE) +1:32,5 (1)
62. Matěj Kazár (SVK) +2:21,1 (2)
65. Jaroslav Soukup (CZE) +2:21,5 (1)
73. Martin Otčenáš (SVK) +2:31,7 (1)
78. Tomáš Hasilla (SVK) +2:38,9 (2)
80. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:49,1 (3)
90. Adam Václavík (CZE) +3:39,8 (7)
Po 2. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 17:27.4
2. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1.1
3. Martin Fourcade (FRA) +4.4
4. Jevgenij Garaničev (RUS) +9.9
5. Quentin Fillon Maillet (FRA) +13.6
...
23. Ondřej Moravec (CZE) +42.1
38. Michal Krčmář (CZE) +1:05.6
60. Jaroslav Soukup (CZE) +1:34.7
83. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:08.7
95. Adam Václavík (CZE) +3:16.4
Po 1. střelbě
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 8:23.7
2. Timofej Lapšin (KOR) +6.9
3. Klemen Bauer (SLO) +8.5
4. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +8.7
5. Julian Eberhard (AUT) +9.9
...
28. Ondřej Moravec (CZE) +32.1
34. Michal Krčmář (CZE) +33.6
74. Jaroslav Soukup (CZE) +1:06.0
77. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:12.8
102. Adam Václavík (CZE) +2:04.6
Startovní listina
1. Erlend Bjøntegaard (NOR)
2. Christian Gow (CAN)
3. Kalev Ermits (EST)
4. Simon Schempp (GER)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Lars Helge Birkeland (NOR)
7. Jevgenij Garaničev (RUS)
8. Lukas Hofer (ITA)
9. Jaroslav Soukup (CZE)
10. Benjamin Weger (SUI)
11. Sebastian Samuelsson (SWE)
12. Mario Dolder (SUI)
13. Dominik Landertinger (AUT)
14. Tuomas Gronman (FIN)
15. Anton Šipulin (RUS)
16. Timofej Lapšin (KOR)
17. Martin Fourcade (FRA)
18. Benedikt Doll (GER)
19. Quentin Fillon Maillet (FRA)
20. Simon Eder (AUT)
21. Michael Rösch (BEL)
22. Krasimir Anev (BUL)
23. Arnd Peiffer (GER)
24. Klemen Bauer (SLO)
25. Lowell Bailey (USA)
26. Grzegorz Guzik (POL)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Julian Eberhard (AUT)
29. Sergej Bočarnikov (BLR)
30. Artěm Prima (UKR)
31. Simon Desthieux (FRA)
32. Jakov Fak (SLO)
33. Tim Burke (USA)
34. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
35. Erik Lesser (GER)
36. Miha Dovžan (SLO)
37. Tobias Eberhard (AUT)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Antonin Guigonnat (FRA)
40. Jeremy Finello (SUI)
41. Michal Krčmář (CZE)
42. Anton Babikov (RUS)
43. Ondřej Moravec (CZE)
44. Johannes Kühn (GER)
45. Martin Otčenáš (SVK)
46. Jesper Nelin (SWE)
47. Vladimir Iliev (BUL)
48. Raman Jaljotnau (BLR)
49. Tarjei Bø (NOR)
50. Scott Gow (CAN)
51. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
52. Vladimir Semakov (UKR)
53. Sean Doherty (USA)
54. Johannes Thingnes Bø (NOR)
55. Maxim Cvetkov (RUS)
56. Thomas Bormolini (ITA)
57. Roman Jeremin (KAZ)
58. George Buta (ROU)
59. Anton Smolski (BLR)
60. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
61. Anton Sinapov (BUL)
62. Vytautas Strolia (LTU)
63. Jong-kju Kim (KOR)
64. Matej Kazár (SVK)
65. Olli Hiidensalo (FIN)
66. Leif Nordgren (USA)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Roman Rees (GER)
69. Edin Hodžić (SRB)
70. Emilien Jacquelin (FRA)
71. Rene Zahkna (EST)
72. Vladislav Vitěnko (KAZ)
73. Dmitrij Malyško (RUS)
74. Scott Dixon (GBR)
75. Cornel Puchianu (ROU)
76. Ruslan Tkalenko (UKR)
77. Felix Leitner (AUT)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Joscha Burkhalter (SUI)
80. Lenart Oblak (SLO)
81. Fredrik Lindström (SWE)
82. Brendan Green (CAN)
83. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
84. Apostolos Angelis (GRE)
85. Karol Dombrovski (LTU)
86. Adam Václavík (CZE)
87. Maxim Varabej (BLR)
88. Gheorghe Pop (ROU)
89. Vasilij Podkorytov (KAZ)
90. Roberts Slotinš (LAT)
91. Marcin Szwajnos (POL)
92. Sebastian Stalder (SUI)
93. Artěm Tyščenko (UKR)
94. Dimitar Gerdžikov (BUL)
95. Daniel Mesotitsch (AUT)
96. Jakub Štvrtecký (CZE)
97. Tomáš Hasilla (SVK)
98. Maxim Braun (KAZ)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Rokas Suslavičius (LTU)
101. Kauri Koiv (EST)
102. Matvej Jelisejev (RUS)
103. Macx Davies (CAN)
104. Peppe Femling (SWE)
105. Cukasa Kobonoki (JPN)
Průběžné pořadí sprintu
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 301
2. Martin Fourcade (FRA) 276
3. Anton Šipulin (RUS) 202
4. Simon Schempp (GER) 188
5. Arnd Peiffer (GER) 187
6. Jakov Fak (SLO) 174
7. Simon Desthieux (FRA) 158
8. Timofej Lapšin (KOR) 158
22. Ondřej Moravec (CZE) 93
31. Michal Krčmář (CZE) 54
65. Jaroslav Soukup (CZE) 16
80. Michal Šlesingr (CZE) 3
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Martin Fourcade (FRA) 888
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 845
3. Anton Šipulin (RUS) 568
4. Arnd Peiffer (GER) 521
5. Jakov Fak (SLO) 519
6. Tarjei Bø (NOR) 463
7. Simon Desthieux (FRA) 440
8. Lukas Hofer (ITA) 437
21. Ondřej Moravec (CZE) 270
24. Michal Krčmář (CZE) 249
40. Michal Šlesingr (CZE) 108
76. Jaroslav Soukup (CZE) 16
82. Tomáš Krupčík (CZE) 9
87. Adam Václavík (CZE) 7
1. Martin Fourcade (FRA) 888
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 845
3. Anton Šipulin (RUS) 568
4. Arnd Peiffer (GER) 521
5. Jakov Fak (SLO) 519
6. Tarjei Bø (NOR) 463
7. Simon Desthieux (FRA) 440
8. Lukas Hofer (ITA) 437
21. Ondřej Moravec (CZE) 270
24. Michal Krčmář (CZE) 249
40. Michal Šlesingr (CZE) 108
76. Jaroslav Soukup (CZE) 16
82. Tomáš Krupčík (CZE) 9
87. Adam Václavík (CZE) 7
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 301
2. Martin Fourcade (FRA) 276
3. Anton Šipulin (RUS) 202
4. Simon Schempp (GER) 188
5. Arnd Peiffer (GER) 187
6. Jakov Fak (SLO) 174
7. Simon Desthieux (FRA) 158
8. Timofej Lapšin (KOR) 158
22. Ondřej Moravec (CZE) 93
31. Michal Krčmář (CZE) 54
65. Jaroslav Soukup (CZE) 16
80. Michal Šlesingr (CZE) 3
1. Erlend Bjøntegaard (NOR)
2. Christian Gow (CAN)
3. Kalev Ermits (EST)
4. Simon Schempp (GER)
5. Dmitro Pidručnij (UKR)
6. Lars Helge Birkeland (NOR)
7. Jevgenij Garaničev (RUS)
8. Lukas Hofer (ITA)
9. Jaroslav Soukup (CZE)
10. Benjamin Weger (SUI)
11. Sebastian Samuelsson (SWE)
12. Mario Dolder (SUI)
13. Dominik Landertinger (AUT)
14. Tuomas Gronman (FIN)
15. Anton Šipulin (RUS)
16. Timofej Lapšin (KOR)
17. Martin Fourcade (FRA)
18. Benedikt Doll (GER)
19. Quentin Fillon Maillet (FRA)
20. Simon Eder (AUT)
21. Michael Rösch (BEL)
22. Krasimir Anev (BUL)
23. Arnd Peiffer (GER)
24. Klemen Bauer (SLO)
25. Lowell Bailey (USA)
26. Grzegorz Guzik (POL)
27. Dominik Windisch (ITA)
28. Julian Eberhard (AUT)
29. Sergej Bočarnikov (BLR)
30. Artěm Prima (UKR)
31. Simon Desthieux (FRA)
32. Jakov Fak (SLO)
33. Tim Burke (USA)
34. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
35. Erik Lesser (GER)
36. Miha Dovžan (SLO)
37. Tobias Eberhard (AUT)
38. Tero Seppälä (FIN)
39. Antonin Guigonnat (FRA)
40. Jeremy Finello (SUI)
41. Michal Krčmář (CZE)
42. Anton Babikov (RUS)
43. Ondřej Moravec (CZE)
44. Johannes Kühn (GER)
45. Martin Otčenáš (SVK)
46. Jesper Nelin (SWE)
47. Vladimir Iliev (BUL)
48. Raman Jaljotnau (BLR)
49. Tarjei Bø (NOR)
50. Scott Gow (CAN)
51. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
52. Vladimir Semakov (UKR)
53. Sean Doherty (USA)
54. Johannes Thingnes Bø (NOR)
55. Maxim Cvetkov (RUS)
56. Thomas Bormolini (ITA)
57. Roman Jeremin (KAZ)
58. George Buta (ROU)
59. Anton Smolski (BLR)
60. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
61. Anton Sinapov (BUL)
62. Vytautas Strolia (LTU)
63. Jong-kju Kim (KOR)
64. Matej Kazár (SVK)
65. Olli Hiidensalo (FIN)
66. Leif Nordgren (USA)
67. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
68. Roman Rees (GER)
69. Edin Hodžić (SRB)
70. Emilien Jacquelin (FRA)
71. Rene Zahkna (EST)
72. Vladislav Vitěnko (KAZ)
73. Dmitrij Malyško (RUS)
74. Scott Dixon (GBR)
75. Cornel Puchianu (ROU)
76. Ruslan Tkalenko (UKR)
77. Felix Leitner (AUT)
78. Mikito Tačizaki (JPN)
79. Joscha Burkhalter (SUI)
80. Lenart Oblak (SLO)
81. Fredrik Lindström (SWE)
82. Brendan Green (CAN)
83. Ole Einar Bjørndalen (NOR)
84. Apostolos Angelis (GRE)
85. Karol Dombrovski (LTU)
86. Adam Václavík (CZE)
87. Maxim Varabej (BLR)
88. Gheorghe Pop (ROU)
89. Vasilij Podkorytov (KAZ)
90. Roberts Slotinš (LAT)
91. Marcin Szwajnos (POL)
92. Sebastian Stalder (SUI)
93. Artěm Tyščenko (UKR)
94. Dimitar Gerdžikov (BUL)
95. Daniel Mesotitsch (AUT)
96. Jakub Štvrtecký (CZE)
97. Tomáš Hasilla (SVK)
98. Maxim Braun (KAZ)
99. Alexander Mc Intosh Howe (USA)
100. Rokas Suslavičius (LTU)
101. Kauri Koiv (EST)
102. Matvej Jelisejev (RUS)
103. Macx Davies (CAN)
104. Peppe Femling (SWE)
105. Cukasa Kobonoki (JPN)
1. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 26:10,3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +6,1 (1)
3. Martin Fourcade (FRA) +6,9 (0)
4. Julian Eberhard (AUT) +7,1 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +15,5 (1)
6. Arnd Peiffer (GER) +16,8 (1)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +23,3 (0)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +35,2 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +41,2 (0)
11. Benjamin Weger (SUI) +43,0 (0)
12. Roman Rees (GER) +43,5 (0)
13. Sean Doherty (USA) +47,1 (0)
14. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +47,6 (1)
15. Dmitrij Malyško (RUS) +52,3 (1)
16. Klemen Bauer (SLO) +55,8 (1)
28. Ondřej Moravec (CZE) +1:13,6 (0)
36. Michal Krčmář (CZE) +1:32,5 (1)
58. Matěj Kazár (SVK) +2:21,1 (2)
61. Jaroslav Soukup (CZE) +2:21,5 (1)
65. Martin Otčenáš (SVK) +2:31,7 (1)
V cíli byl norský závodník o 6,1 vteřiiny rychlejší než Johannes Thingnes Boe a o 6,9 vteřiny než Martin Fourcade, který sice také odstřílel s nulou, ale běžecky mu dnešní závod tolik nechutnal.
1. Henrik L'Abee-Lund (NOR) 26:10,3 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +6,1 (1)
3. Martin Fourcade (FRA) +6,9 (0)
4. Julian Eberhard (AUT) +7,1 (1)
5. Lukas Hofer (ITA) +15,5 (1)
6. Arnd Peiffer (GER) +16,8 (1)
7. Jevgenij Garaničev (RUS) +23,3 (0)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +28,8 (0)
9. Benedikt Doll (GER) +35,2 (1)
10. Lars Helge Birkeland (NOR) +41,2 (0)
11. Fredrik Lindström (SWE) +42,9 (1)
12. Benjamin Weger (SUI) +43,0 (0)
13. Roman Rees (GER) +43,5 (0)
14. Sean Doherty (USA) +47,1 (0)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +47,6 (1)
16. Dmitrij Malyško (RUS) +52,3 (1)
17. Klemen Bauer (SLO) +55,8 (1)
18. Anton Šipulin (RUS) +56,5 (0)
19. Simon Eder (AUT) +59,8 (1)
20. Dominik Landertinger (AUT) +1:00,0 (0)
21. Dmitro Pidručnij (UKR) +1:02,3 (1)
22. Roman Jeremin (KAZ) +1:08,1 (2)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:08,6 (0)
24. Mario Dolder (SUI) +1:09,3 (1)
25. Krasimir Anev (BUL) +1:11,2 (0)
26. Tarjei Bø (NOR) +1:11,4 (2)
27. Jesper Nelin (SWE) +1:11,8 (2)
27. Maxim Cvetkov (RUS) +1:11,8 (1)
29. Ondřej Moravec (CZE) +1:13,6 (0)
30. Simon Desthieux (FRA) +1:16,1 (3)
37. Michal Krčmář (CZE) +1:32,5 (1)
62. Matěj Kazár (SVK) +2:21,1 (2)
65. Jaroslav Soukup (CZE) +2:21,5 (1)
73. Martin Otčenáš (SVK) +2:31,7 (1)
78. Tomáš Hasilla (SVK) +2:38,9 (2)
80. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:49,1 (3)
90. Adam Václavík (CZE) +3:39,8 (7)