Karviná – Frýdek-M. 27:22 (kon.) | Plzeň – Jičín 23:22 (kon.) | Hranice – Strakonice 40:28 (kon.)
HCB Karviná
27:22 (15:12)
Pepino SKP Frýdek-Místek
cz Nedeľa 04.03.2018, 10:30 • Hala STaRS Cihelní 1652/51 • Chance Extraliga mužů (CZ) • 18. kolo

HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:22 (15:12)
    Nejvíce branek: Monczka 9/7, Solák 5, Zbránek 3 – Strack 5, Petrovský 4/1, Žvak 3. Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla. Sedmimetrové hody: 7/7 – 3/1. Vyloučení: 6:4. ČK: Brůna (KAR). Diváci: 983. (14:16:38)

Konec zápasu. (27:22)
    59
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner). (27:22)

55
    Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). (27:21)
    55
    Honza Užek přesnou střelou k tyči trefuje přesně. (27:21)
    53
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek). (26:20)

50
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (25:20)
    49
    Hosté se teď poslední dobou dlouho na balonu neohřejou. Z další reychlé akci tentokráte snižuje znovu na rozdíl pěti branek Kocich. (25:20)
    49
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka). (25:19)
    49
    Žvak teď po rychlém rozehráni zakončil z levé strany k pravé tyči. (24:19)
    48
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka). (24:18)
    47
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (23:18)
    46
    Strack teď opět úspěšný z rychlého protiútoku. (23:17)
    42
    Strack po rychlé akci překonvává Mokroše v bráně Karviné. (23:16)
    41
    Tomáš Mlotek teď zamířil přesně k levé tyči. (22:15)

40
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Slavomír Mlotek). (21:15)
    40
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (21:15)

39
    Oddechový čas pro domácí. (21:14)
    38
    Solák z rychlého protiútoku přidává další branku Karviné. (21:14)
    38
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner). (20:14)
    37
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák). (20:13)
    36
    Klaban z pravé strany trefuje přesně na bližší tyč. Našel tam mezerku mezi gólmanem a tyčkou. (19:13)

35
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). (19:12)
    35
    Hosté nejprve neprostřeili Mokroše v domácí brance a to pak potrestal Solík z rychlého protiútoku. (19:12)
    34
    Sláva Mlotek přidává další rychlou brankou. Karviná už vede o šest branek. Hostující trenér reaguje oddechovým časem. (18:12)
    33
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma). (17:12)

32
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (16:12)
    32
    Rychlý protiútok domácích, který trestá Solák. (16:12)

31
    Dnešní utkání sleduje 983 diváků. (15:12)

31
    Začal druhý poločas. (15:12)

30
    První poločas skončil. (15:12)

30
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Nemanja Marjanović). (15:12)

30
    V poslední minutě se nám na konci poločasu zrodila menší přestřelka názorů a pár potyček. Čas nám zatím uplynil a začíná běžet přestávka. (15:12)
    29
    Gřešek po kombinační akci se prosazuje ze středu hrací plochy přízemní střelou. (15:12)
    28
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek). (15:11)
    28
    Monczka teď proměnil už šestou sedmičku v dnešním zápase. (14:11)

28
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (13:11)
    27
    Rychlý protiútok, který trestá domácí Nantl. (13:11)
    26
    Nyní se nám s branky roztrhl pytel. Po rychlém přechodu Sláva Mlotek trefuje přesně. (12:11)
    26
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich). (11:11)
    25
    Monczka dneska sedmičky umí. Opět trefuje přesně. (11:10)
    23
    Žvak na druhé straně střílí přesně k tyči. (10:10)
    22
    Moncka opět ze sedmičky přesně. Tentokráte míč poslal k pravé tyči dolů k zemi. (10:9)

22
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (9:9)
    21
    Nedoma nám vyrovnává. Začínáme tak necelých deseet minut před koncem za nerozhodného stavu. (9:9)

19
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Zbránek). (8:9)
    19
    Monczka ze sedmičky střílí přesně k tyči. (8:9)

19
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban). (7:9)
    18
    Strack vrací vedení dvoubrankové vedení na stranu Frýdku Místku. (7:9)
    17
    Solák, i když v tísni dvou obránců Frýdku dokázal trefit přesně na bližší tyč. (7:8)

17
    Jakub Bosák teď z rychlého protiútoku trefil tyč! (6:8)
    16
    Hosté poprvé v zápase utíkají do dvoubrankového vedení zásluhou Klabana. (6:8)
    15
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák). (6:7)
    14
    Na domácí straně teď po rychlé akci vyrovnává Zbránek. (6:6)

14
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna). (5:6)
    14
    Petrovský sice nejprve neproměnil sedmičku, dostal se k dorážce, z které ale už trefuje přesně. Navíc vybojoval pro svůj tým přesilovou hru. (5:6)

13
    Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
    (5:5)

13
    Domácí teď měli štěstí. Frýdek teď trefil dvě tyčky ! (5:5)
    12
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
    (5:5)
    11
    Petrovský po rychlém rozehrání trefil přesně. (4:5)
    11
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek). (4:4)

11
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (3:4)
    10
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (3:4)
    10
    (3:3)
    8
    Strack v tísni domácí obrany přízemní střelou trefuje přesně na vzdálenější tyč. (2:3)
    7
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
    (2:2)

7
    Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek). (2:1)

7
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák). (2:1)

6
    Nyní sledujeme sérii nepřesností na obou stranách v rozehrávkách. (2:1)
    4
    Tymoteusz Piątek se uvolnil na brankovišti a střelou o zem posílá domácí tým znovu do vedení. (2:1)

4
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský). (1:1)
    3
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (1:1)
    1
    Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka). (1:0)

1
    Do prvního poločasu rozehrávají jako první hráči Frýdku Místku, kteří dnes nastoupují ve žlutých drese h. (0:0)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško – Šimek, Bednárek, Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Žvak, Krahulík.

Rozhodčí: Přemysl Fukala a Radek Mohyla.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

MCh

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, S. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek.

Rozhodca: Přemysl Fukala a Radek Mohyla