Tímové preteky | Víťaz: Švajčiarsko (kon.) |
Ženy - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: N. Takagiová (JPN) (kon.) | | | Muži - Preteky s hromadným štartom | Vítěz: S.H. I (KOR) (kon.) |
Muži - finále (SWE – USA) | 7:10 (kon.) | | | Ženy - zápas o bronz (JPN – GBR) | 5:3 (kon.) |
Ženy - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) | | | Muži - Paralelný obrovský slalom (kvalifikácia) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Muži - Big Air (finále) | Vítěz: S. Toutant (CAN) (kon.) | | | Ženy - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: E. Ledecká (CZE) (kon.) |
Muži - Paralelný obrovský slalom (finále) | Vítěz: N. Galmarini (SUI) (kon.) |
Prehľad Pchjongčchang 2018 - 17. deň | (kon.) |
Muži - Štvorboby (1. a 2. jazda) | Vítěz: Německo (kon.) |
Muži - 50 km | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - Paralelný obrovský slalom (finále)
Vítěz: E. Ledecká (CZE)
Česká snowboardistka Ester Ledecká se nesmazatelně zapisuje do dějin zimních sportů. Na olympijských hrách v Pchjongčchangu vybojovala dvě zlaté olympijské medaile ve dvou odlišných sportech. Ke zlatu ze superobřího slalomu v alpském lyžování přidává triumf v alpském snowboardingu.
|
||
Ester Ledecká vítězí o 46 setin sekundy a získává zlatou medaili v paralelním obřím slalomu na snowboardu.
|
||
Ester Ledecká je zlatou olympijskou medailistkou
|
||
Ester Ledecká je dvojnásobnou olympijskou vítězkou!
|
||
2
|
Zavarzinová padá v horní části trati a nebude ve finále!
|
|
Ester Ledecká postupuje do finále
|
||
1
|
Ester Ledecká postupuje do finále a má jistotu olympijské medaile!
|
|
Ester Ledecká postupuje do semifinále
|
||
2
|
Ester Ledecká poráží Danielu Ulbingovou o 97 setin!
|
|
2
|
Ve startovní buňce se chystá Ester Ledecká!
|
|
Ester Ledecká postupuje do čtvrtfinále
|
||
4
|
Ester Ledecká postupuje do čtvrtfinále, Kummerovou poráží o 71 setin!
|
|
4
|
Ester Ledecká na startu a zvolila červenou dráhu. Proti ní Švýcarka Patrizia Kummerová, zlatá medailistka ze Soči, která prošla kvalifikací jako poslední.
|
|
2
|
Jennyová padá a Hofmeisterová si jede pro postup!
|
|
1
|
Ale Meschiková ve spodní pasáži dokázala zrychlit a o dvě setinky sekundy postupuje do čtvrtfinále!
|
Výsledky
Finále
Ester Ledecká (CZE)
Selina Jörgová (GER) +0,46
O 3. místo
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Alena Zavarzinová (OAR) +4,07
----------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER) DNF
Ester Ledecká (CZE)
2/2
Alena Zavarzinová (OAR) DNF
Selina Jörgová (GER)
----------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Ina Meschiková (AUT) +0,78
2/4
Daniela Ulbingová (AUT) +0,97
Ester Ledecká (CZE)
3/4
Alena Zavarzinová (OAR)
Julie Zoggová (SUI) +1,88
4/4
Tomoka Takeučiová (JPN) +0,62
Selina Jörgová (GER)
----------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Carolin Langenhorstová (GER) +0,02
Ina Meschiková (AUT)
2/8
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Ladina Jennyová (SUI) DNF
3/8
Daniela Ulbingová (AUT)
Milena Bykovová (OAR) +0,52
4/8
Ester Ledecká (CZE)
Patrizia Kummerová (SUI) +0,71
5/8
Alena Zavarzinová (OAR)
Gloria Kotniková (SLO) +0,03
6/8
Julie Zoggová (SUI)
Aleksandra Krölová (POL) +0,70
7/8
Tomoka Takeučiová (JPN)
Julia Dujmovitsová (AUT) +0,17
8/8
Selina Jörgová (GER)
Jekatěrina Tudegeševová (OAR) +0,65
Finále
Ester Ledecká (CZE)
Selina Jörgová (GER) +0,46
O 3. místo
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Alena Zavarzinová (OAR) +4,07
----------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER) DNF
Ester Ledecká (CZE)
2/2
Alena Zavarzinová (OAR) DNF
Selina Jörgová (GER)
----------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Ina Meschiková (AUT) +0,78
2/4
Daniela Ulbingová (AUT) +0,97
Ester Ledecká (CZE)
3/4
Alena Zavarzinová (OAR)
Julie Zoggová (SUI) +1,88
4/4
Tomoka Takeučiová (JPN) +0,62
Selina Jörgová (GER)
----------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Carolin Langenhorstová (GER) +0,02
Ina Meschiková (AUT)
2/8
Ramona Theresia Hofmeisterová (GER)
Ladina Jennyová (SUI) DNF
3/8
Daniela Ulbingová (AUT)
Milena Bykovová (OAR) +0,52
4/8
Ester Ledecká (CZE)
Patrizia Kummerová (SUI) +0,71
5/8
Alena Zavarzinová (OAR)
Gloria Kotniková (SLO) +0,03
6/8
Julie Zoggová (SUI)
Aleksandra Krölová (POL) +0,70
7/8
Tomoka Takeučiová (JPN)
Julia Dujmovitsová (AUT) +0,17
8/8
Selina Jörgová (GER)
Jekatěrina Tudegeševová (OAR) +0,65
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka