Zmiešaná štafeta (2x6 + 2x7,5 km) | Víťaz: Francúzsko (kon.) |
Ženy - 1000 m (kvalifikácia) | Vítěz: S. Schultingová (NED) (kon.) | | | Muži - 500 m (kvalifikácia) | Vítěz: T. Wu (CHN) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (finále) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Tanečné páry - voľné tance | Vítěz: T. Virtueová, S. Moir (CAN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: C. Sharpeová (CAN) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikácia) | Vítěz: A. Blunck (USA) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 13. deň | (kon.) |
Ženy - Dvojboby (1. a 2. jazda) | (kon.) |
Individuálne preteky- skoky (veľký mostík) | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Individuálne preteky - beh na lyžiach (10 km) | Vítěz: J. Rydzek (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Muži - 500 m (kvalifikácia)
Vítěz: T. Wu (CHN)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Výsledky
1/8
1. Ta-ťing Wu (CHN) 40.264 OR Q
2. Bartosz Konopko (POL) 41.039 Q
3. Andy Jung (AUS) 1:03.137
4. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:04.756
Aaron Tran (USA) PEN
2/8
1. Samuel Girard (CAN) 40,493 Q
2. Roberts Zvejnieks (LAT) 40,563 Q
3. Juri Confortola (ITA) 40,869
4. Vladislav Bykanov (ISR) 47,177
3/8
1. Jira Seo (KOR) 40.438 Q
2. Dylan Hoogerwerf (NED) 40.657 Q
3. Sebastian Lepape (FRA) 40.900
4. Viktor Knoch (HUN) 1:06.040
4/8
1. Hjojun Lim (KOR) 40.418 Q
2. Daan Breeuwsma (NED) 40.806 Q
3. Denis Nikiša (KAZ) 41.436 q
Charles Hamelin (CAN) PEN
5/8
1. Ziwei Ren (CHN) 40.294 Q
2. Alexander Šulginov (OAR) 40.585 Q
3. Nurbergen Žumagazijev (KAZ) 40.748 q
Sjinkie Knegt (NED) PEN
6/8
1. Shaoang Liu (HUN) 40,526 Q
2. Rjosuke Sakazume (JPN) 40,658 Q
3. Abzal Ažgalijev (KAZ) 43,388 q
Pavel Sitnikov (OAR) PEN
7/8
1. Däheon Hwang (KOR) 40.758 Q
2. Keita Watanabe (JPN) 41.678 Q
3. Thomas Insuk Hong (USA) 43.096
4. Kchwang-pom Čong (PRK) PEN
8/8
1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 40.650 Q
2. Tchiej-ju Chan (CHN) 40.744 Q
3. Semjon Elistratov (OAR) 40,829
4. John-Henry Krueger (USA) 41,008
1/8
1. Ta-ťing Wu (CHN) 40.264 OR Q
2. Bartosz Konopko (POL) 41.039 Q
3. Andy Jung (AUS) 1:03.137
4. Thibaut Fauconnet (FRA) 1:04.756
Aaron Tran (USA) PEN
2/8
1. Samuel Girard (CAN) 40,493 Q
2. Roberts Zvejnieks (LAT) 40,563 Q
3. Juri Confortola (ITA) 40,869
4. Vladislav Bykanov (ISR) 47,177
3/8
1. Jira Seo (KOR) 40.438 Q
2. Dylan Hoogerwerf (NED) 40.657 Q
3. Sebastian Lepape (FRA) 40.900
4. Viktor Knoch (HUN) 1:06.040
4/8
1. Hjojun Lim (KOR) 40.418 Q
2. Daan Breeuwsma (NED) 40.806 Q
3. Denis Nikiša (KAZ) 41.436 q
Charles Hamelin (CAN) PEN
5/8
1. Ziwei Ren (CHN) 40.294 Q
2. Alexander Šulginov (OAR) 40.585 Q
3. Nurbergen Žumagazijev (KAZ) 40.748 q
Sjinkie Knegt (NED) PEN
6/8
1. Shaoang Liu (HUN) 40,526 Q
2. Rjosuke Sakazume (JPN) 40,658 Q
3. Abzal Ažgalijev (KAZ) 43,388 q
Pavel Sitnikov (OAR) PEN
7/8
1. Däheon Hwang (KOR) 40.758 Q
2. Keita Watanabe (JPN) 41.678 Q
3. Thomas Insuk Hong (USA) 43.096
4. Kchwang-pom Čong (PRK) PEN
8/8
1. Šaolin Šandor Liu (HUN) 40.650 Q
2. Tchiej-ju Chan (CHN) 40.744 Q
3. Semjon Elistratov (OAR) 40,829
4. John-Henry Krueger (USA) 41,008
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka