Muži - Preteky s hromadným štartom (15 km) | Martin Fourcade (Francúzsko) (kon.) |
Muži - Obrovský slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Muži - Obrovský slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - tímové preteky (kvalifikácia) | Vítěz: Korejská republika (kon.) | | | Ženy - 500 m | Vítěz: N. Kodairová (JPN) (kon.) |
Muži - dopoludňajší program | (kon.) | | | Ženy - popoludňajší program | (kon.) |
Muži - večerný program | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: O. Wester (SWE) (kon.) | | | Muži - Slopestyle (finále) | Vítěz: O. Braaten (NOR) (kon.) |
Muži - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: O. Abramenko (UKR) (kon.) |
Prehľad ZOH Pchjongčchang 2018 - 11.deň | (kon.) |
Muži - Dvojboby (1. a 2. jazdy) | (kon.) |
Muži - Štafeta (4x10 km) | Vítěz: Norsko (kon.) |
koniec udalosti
Muži - Preteky s hromadným štartom (15 km)
Martin Fourcade (Francúzsko)
3. str
|
Na vynikajúcom piatom mieste sa nachádza Čech Ondřej Moravec, ktorý zatiaľ trafil všetkých pätnásť terčov a na prvého Fourcada stráca trinásť sekúnd.
|
Štartová listina:
1. Arnd Peiffer (GER)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR)
4. Michal Krčmář (CZE)
5. Sebastian Samuelsson (SWE)
6. Jakov Fak (SLO)
7. Dominik Windisch (ITA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Dominik Landertinger (AUT)
10. Tarjei Bø (NOR)
11. Simon Desthieux (FRA)
12. Lukas Hofer (ITA)
13. Benjamin Weger (SUI)
14. Simon Schempp (GER)
15. Emil Hegle Svendsen (NOR)
16. Simon Eder (AUT)
17. Quentin Fillon Maillet (FRA)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Erik Lesser (GER)
20. Erlend Bjøntegaard (NOR)
21. Timofej Lapšin (KOR)
22. Klemen Bauer (SLO)
23. Antonin Guigonnat (FRA)
24. Tomas Kaukenas (LTU)
25. Jesper Nelin (SWE)
26. Fredrik Lindström (SWE)
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
28. Serafin Wiestner (SUI)
29. Ondřej Moravec (CZE)
30. Tero Seppälä (FIN)
1. Arnd Peiffer (GER)
2. Martin Fourcade (FRA)
3. Johannes Thingnes Bø (NOR)
4. Michal Krčmář (CZE)
5. Sebastian Samuelsson (SWE)
6. Jakov Fak (SLO)
7. Dominik Windisch (ITA)
8. Benedikt Doll (GER)
9. Dominik Landertinger (AUT)
10. Tarjei Bø (NOR)
11. Simon Desthieux (FRA)
12. Lukas Hofer (ITA)
13. Benjamin Weger (SUI)
14. Simon Schempp (GER)
15. Emil Hegle Svendsen (NOR)
16. Simon Eder (AUT)
17. Quentin Fillon Maillet (FRA)
18. Julian Eberhard (AUT)
19. Erik Lesser (GER)
20. Erlend Bjøntegaard (NOR)
21. Timofej Lapšin (KOR)
22. Klemen Bauer (SLO)
23. Antonin Guigonnat (FRA)
24. Tomas Kaukenas (LTU)
25. Jesper Nelin (SWE)
26. Fredrik Lindström (SWE)
27. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
28. Serafin Wiestner (SUI)
29. Ondřej Moravec (CZE)
30. Tero Seppälä (FIN)
Tomáš Lengyel
@TomiLengy