Spišská N. Ves – Michalovce 3:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 0:3 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 2:3 (kon.)
Osmos Bratislava – Prešov 2:1 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:7 (0:3, 2:1, 1:3) Stav série: 0:3
HK DUKLA Ingema Michalovce
Sobota 17.02.2018, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga play-off • Štvrťfinále

56:52
    Tri minúty pred koncom stretnutia bude mať domáci tím presilovku o dvoch hráčov. Vylúčený je totiž Valečko za sekanie.

56:22
    Šestnáste dvojminútové vylúčenie v tomto stretnutí. Potrestaným je Jakub Linet za nedovolené bránenie v hre.

53:52
    Aby toho nebolo málo, tak domáci tím bol na ľade v šestici. Nasleduje teda ďalšia presilová hra Michaloviec. Trest si odsedí Roman Chmeľ.

49:54
    Dnešné stretnutie je naozaj bohaté na dvojminútové tresty. Tentoraz je vylúčený domáci Leško za sekanie.

47:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., hákovanie).

44:27
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Jokeľ – 2 min.).

39:12
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Nagy – 2 min., podrazenie).

35:11
    Ďalšie vylúčenie na strane domácich. Za seknutie odchádza na dve minúty Forrai.

31:45
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Lesňák – 2 min., sekanie).

27:58
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., hákovanie).

26:31
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Korenko – 2 min., nedovolené bránenie).

24:19
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., podrazenie).

14:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

10:05
    Po tvrdom strete Chmeľa a Kolbu odchádza na trestnú lavicu obranca Michaloviec – 2 minúty za vrazenie na mantinel.

07:43
    Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Forrai – 2 min., držanie).

04:25

02:49
    Hamráček bol podrazený v útočnej tretine, čo znamená prvú presilovku Michaloviec. Na dve minúty odchádza Hochmann.

Rastislav Štrauch

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 29. Vantroba (Lesňák, Findura), 29. Lesňák (Vantroba, Koky), 59. Koky (Lesňák, Vantroba) – 4. Mašlonka (Meliško, Piatak), 8. Piatak (Mašlonka, Kolba), 19. Kolba (Korenko, Toma), 33. Jokeľ (Mašlonka, Piatak), 42. Kolba (Mašlonka, Piatak), 46. Hamráček, 53. Hamráček (Brezniak, Korenko)

HK Spišská Nová Ves: Surák (Pajpach) – Vantroba, Forrai, Knižka, Krempaský, Leško, Turan, Majer, Hochmann – Findura, Koky, Lesňák – Zwick, Nagy, Štrauch – Vašaš, Svitana, Chmeľ – Kristian, Halász, Macko.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan (Juríček) – Valečko, Hančák, Kolba, Korenko, Rusina, Meliško, Cvengroš – Halás, Linet, Solomonchak – Mašlonka, Piatak, Jokeľ – Brezniak, Toma, Banovský – Balko, Hamráček