Dallas – Vancouver 0:6 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:5 (kon.) | NJ Devils – Boston 3:5 (kon.)
NY Islanders – Calgary 2:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 1:4 (kon.) | Anaheim – San Jose 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Anaheim Ducks
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
San Jose Sharks
cz Pondelok 12.02.2018, 02:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

35:11
    A máme tu také rvačku. Pustili se do sebe domácí J. T. Brown a hostující Barclay Goodrow. Svedli docela vyrovnanou řež, teď si ale půjdou na pět minut odpočinout za katr.

24:06
    První početní výhodu v zápase si zahrají dnes i Sharks. Dvě minuty za podražení totiž vyfasoval domácí Brandon Montour. Nelíbí se mu to, ale za katr musí.

17:51
    Domácí si zahrají další početní výhodu. Kevin Labanc od rozhodčích inkasuje dvě minuty za jasné hákování a bude doufat, že jeho spoluhráči neinkasují.

12:57
    Je tu první vyloučení zápasu. Obránce San Jose Brent Burns dostává dvě minuty za držení a do přesilové hry jdou tedy Anaheim Ducks. Dobrá možnost pro domácí.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 3. O. Kaše (Henrique, N. Ritchie), 47. Fowler (O. Kaše, N. Ritchie) – 51. Couture (Hertl, Vlasic), 60. Meier (Couture, Burns), rozh. náj. Pavelski