Ženy - Šprint (7,5 km) | Laura Dahlmeierová (Nemecko) (kon.) |
Ženy - 3000 m | Vítěz: C. Achtereekteová (NED) (kon.) |
Muži - 1500 m (finále) | Vítěz: H. Lim (KOR) (kon.) | | | Ženy - 500 m (kvalifikácia) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (kvalifikácia) | Vítěz: Čína (kon.) |
Tímy - dopoludňajší program | (kon.) | | | Tímy - večerný program | (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikácia) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Prehľad udalostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.deň | (kon.) |
Muži - 1. a 2. jazda | 1. Felix Loch (Nemecko) (kon.) |
Ženy - Skiatlon | 1. Ch. Kallaová (SWE) (kon.) |
Muži - Stredný mostík | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
koniec udalosti
Ženy - 3000 m
Vítěz: C. Achtereekteová (NED)
Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.
Aleš Pur
Konečné pořadí
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Njåtunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74
Startovní listina
1. Ida Njåtunová (NOR)
2. Po-rum Kim (KOR)
3. Ťing Liou (CHN)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Ajano Satoová (JPN)
7. Roxanne Dufterová (GER)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Carlijn Achtereekteová (NED)
10. Karolina Bosieková (POL)
11. Francesca Lollobrigidová (ITA)
12. Ťia-čchen Chao (CHN)
13. Carlijn Schoutensová (USA)
14. Brianne Tuttová (CAN)
15. Ajaka Kikučiová (JPN)
16. Marina Zujevová (BLR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Isabelle Weidemannová (CAN)
19. Ivanie Blondinová (CAN)
20. Claudia Pechsteinová (GER)
21. Miho Takagiová (JPN)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Natalja Voroninová (OAR)
24. Martina Sáblíková (CZE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Ivanie Blondinová (CAN) 335
2. Martina Sáblíková (CZE) 320
3. Natalja Voroninová (RUS) 315
4. Antoinette de Jongová (NED) 295
5. Claudia Pechsteinová (GER) 266
6. Anna Jurakovová (RUS) 195
7. Marina Zujevová (BLR) 183
8. Miho Takagiová (JPN) 160
9. Isabelle Weidemannová (CAN) 160
10. Irene Schoutenová (NED) 121
---
29. Nikola Zdráhalová (CZE) 43
55. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 1
72. Eliška Dřímalová (CZE) 0
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Njåtunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74
Startovní listina
1. Ida Njåtunová (NOR)
2. Po-rum Kim (KOR)
3. Ťing Liou (CHN)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Ajano Satoová (JPN)
7. Roxanne Dufterová (GER)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Carlijn Achtereekteová (NED)
10. Karolina Bosieková (POL)
11. Francesca Lollobrigidová (ITA)
12. Ťia-čchen Chao (CHN)
13. Carlijn Schoutensová (USA)
14. Brianne Tuttová (CAN)
15. Ajaka Kikučiová (JPN)
16. Marina Zujevová (BLR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Isabelle Weidemannová (CAN)
19. Ivanie Blondinová (CAN)
20. Claudia Pechsteinová (GER)
21. Miho Takagiová (JPN)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Natalja Voroninová (OAR)
24. Martina Sáblíková (CZE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Ivanie Blondinová (CAN) 335
2. Martina Sáblíková (CZE) 320
3. Natalja Voroninová (RUS) 315
4. Antoinette de Jongová (NED) 295
5. Claudia Pechsteinová (GER) 266
6. Anna Jurakovová (RUS) 195
7. Marina Zujevová (BLR) 183
8. Miho Takagiová (JPN) 160
9. Isabelle Weidemannová (CAN) 160
10. Irene Schoutenová (NED) 121
---
29. Nikola Zdráhalová (CZE) 43
55. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 1
72. Eliška Dřímalová (CZE) 0
V ruském Soči se ze zlaté medaile radovala Ireen Wüstová z Nizozemska, před Martinou Sáblíkovou, kterou porazila o vteřinu a 61 setin. Bronzovou medaili získala Olga Grafová z Ruska.
Česká reprezentantka bude moci porážku své soupeřce vrátit, obě jsou totiž na startovní listině i letos.
Letos se sezóna vyvíjí nejlépe pro kanadskou bruslařku Ivanie Blondinovou, která o celkové prvenství ve Světovém poháru svádí boj právě s Martinou Sáblíkovou a Natalií Voroninovou. Dá se čekat, že tyto závodnice se zapojí do bojů o medaile i v Jižní Korei. Zapomínat ale nelze ani na Antoinette de Jongovou z Nizozemska a Marinu Zujevovou z Běloruska, kterým se vyvedl poslední závod SP v Erfurtu.
1. Ida Njåtunová (NOR)
2. Po-rum Kim (KOR)
3. Ťing Liou (CHN)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Ajano Satoová (JPN)
7. Roxanne Dufterová (GER)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Carlijn Achtereekteová (NED)
10. Karolina Bosieková (POL)
11. Francesca Lollobrigidová (ITA)
12. Ťia-čchen Chao (CHN)
13. Carlijn Schoutensová (USA)
14. Brianne Tuttová (CAN)
15. Ajaka Kikučiová (JPN)
16. Marina Zujevová (BLR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Isabelle Weidemannová (CAN)
19. Ivanie Blondinová (CAN)
20. Claudia Pechsteinová (GER)
21. Miho Takagiová (JPN)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Natalja Voroninová (OAR)
24. Martina Sáblíková (CZE)
1. Carlijn Achtereekteová (NED)
2. Ajano Satoová (JPN)
3. Ida Njåtunová (NOR)
4. Francesca Lollobrigidová (ITA)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Nikola Zdráhalová (CZE)
7. Karolina Bosieková (POL)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Po-rum Kim (KOR)
10. Ťia-čchen Chao (CHN)
11. Roxanne Dufterová (GER)
12. Ťing Liou (CHN)
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Nj?tunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74