Mouscron – Kortrijk 0:3 (kon.) | Waregem – Liége 2:1 (kon.) | Sint-Truiden – Mechelen 2:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
0:3 (0:0)
KV Kortrijk
cz Utorok 23.01.2018, 20:30 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League • 23. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (22:25:04)

Pozápasové statistiky:
    Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:2.

Je konec, Kortrijk poráží Mouscron 3:0 a získává důležité tři body! Dostává se tak na průběžné sedmé místo a reálně ještě bude hrozit v boji o skupinu o titul. Naopak Mouscron si situaci zkomplikoval. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí hostů, zejména co se týče produktivity. Svou šanci využil Perber, poté přidali dva góly za tři minuty Chevalier a Ouali. Domácí už se na obrat nezmohli.

90+4

90+4
    Chevalier ranou zpoza vápna minul bránu.

90+3
    Přímá kop pro hosty z levé strany, ale ve vápně pouze jeden hráč v červeném.

90+2
    Ovšem domácí se dopustili útočného faulu.

90+1
    Lepoint stáhl k zemi Diédhioua, rozehrává Mouscron.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, u míče Kortrijk.

89
    Bailly nakonec tento zápas dokulhá, pokračuje se ve hře.

88
    S Baillym to nevypadá vůbec dobře a vzhledem k tomu, že domácí už mají dostřídáno, možná bude muset do brány hráč z pole!

87
    Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Idir Ouali, přichází Bryan Verboom.
    86. Za zákrok na Chevaliera se penalta nepíská.

86
    Chevalier dostal přihrávku do běhu a střetl se s Baillym, ještě reklamuje penaltu, ale marně! Domácí brankář musí být ošetřován.