Preteky s hrom. štart žien, 12,5 km, Anterselva | Víťazka: Darja Domračevová (BLR) (kon.) | | | Preteky s hrom. štartom mužov, 15 km, Anterselva | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Gutová (SUI) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Kitzbühel | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: André Greipel (Lotto-Soudal) (kon.) |
New England Patriots - Jacksonville Jaguars | 24:20 (kon.) |
MS v letech - týmový závod HS235, Oberstdorf | Vítěz: Norsko (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Planica | Vítěz: K. Parmakoskiová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Planica | Vítěz: A. Poltoranin (KAZ) (kon.) |
Závod družstev, skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Závod družstev, běh 4x5 km, Chaux-Neuve | Vítěz: Norsko (kon.) |
Daniel Cormier (USA) - Volkan Özdemir (SUI) | Vítěz: D. Cormier - TKO (kon.) | | | Stipe Miocic (USA) - Francis Ngannou (CMR) | Vítěz: S. Miocic - na body (kon.) |
3. ze skupina B - 4. ze skupiny A | 3:1 (kon.) | | | 3. ze skupiny A - 4. ze skupiny B | 2:2 (kon.) |
Poražený SF1 - Poražený SF2 | 5:3 (kon.) | | | Vítěz SF1 - Vítěz SF2 | 2:1 (po sn.) (kon.) |
koniec udalosti
MS v letech - týmový závod HS235, Oberstdorf
Vítěz: Norsko
Komentáre nie sú k dispozíci.
Startovní listina
1-1. Antti Aalto (FIN)
2-1. Alexej Romašov (RUS)
3-1. Andreas Schuler (SUI)
4-1. Jernej Damjan (SLO)
5-1. Clemens Aigner (AUT)
6-1. Piotr Zyla (POL)
7-1. Andreas Wellinger (GER)
8-1. Robert Johansson (NOR)
1-2. Jarkko Määttä (FIN)
2-2. Michajl Nazarov (RUS)
3-2. Kilian Peier (SUI)
4-2. Anže Semenič (SLO)
5-2. Manuel Poppinger (AUT)
6-2. Stefan Hula (POL)
7-2. Stephan Leyhe (GER)
8-2. Andreas Stjernen (NOR)
1-3. Eetu Nousiainen (FIN)
2-3. Denis Kornilov (RUS)
3-3. Gregor Deschwanden (SUI)
4-3. Domen Prevc (SLO)
5-3. Michael Hayböck (AUT)
6-3. Dawid Kubacki (POL)
7-3. Markus Eisenbichler (GER)
8-3. Johann Andre Forfang (NOR)
1-4. Janne Ahonen (FIN)
2-4. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3-4. Simon Ammann (SUI)
4-4. Peter Prevc (SLO)
5-4. Stefan Kraft (AUT)
6-4. Kamil Stoch (POL)
7-4. Richard Freitag (GER)
8-4. Daniel André Tande (NOR)
1-1. Antti Aalto (FIN)
2-1. Alexej Romašov (RUS)
3-1. Andreas Schuler (SUI)
4-1. Jernej Damjan (SLO)
5-1. Clemens Aigner (AUT)
6-1. Piotr Zyla (POL)
7-1. Andreas Wellinger (GER)
8-1. Robert Johansson (NOR)
1-2. Jarkko Määttä (FIN)
2-2. Michajl Nazarov (RUS)
3-2. Kilian Peier (SUI)
4-2. Anže Semenič (SLO)
5-2. Manuel Poppinger (AUT)
6-2. Stefan Hula (POL)
7-2. Stephan Leyhe (GER)
8-2. Andreas Stjernen (NOR)
1-3. Eetu Nousiainen (FIN)
2-3. Denis Kornilov (RUS)
3-3. Gregor Deschwanden (SUI)
4-3. Domen Prevc (SLO)
5-3. Michael Hayböck (AUT)
6-3. Dawid Kubacki (POL)
7-3. Markus Eisenbichler (GER)
8-3. Johann Andre Forfang (NOR)
1-4. Janne Ahonen (FIN)
2-4. Dmitrij Vasiljev (RUS)
3-4. Simon Ammann (SUI)
4-4. Peter Prevc (SLO)
5-4. Stefan Kraft (AUT)
6-4. Kamil Stoch (POL)
7-4. Richard Freitag (GER)
8-4. Daniel André Tande (NOR)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka