Bohemians – Otrokovice 6:5 (3:1 po s.n.) | Bulldogs – Střešovice 3:4 (po pr.)
6:5 (2:0, 2:4, 1:1 - 0:0)
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 21.01.2018, 17:00 • SH Děkanka • Livesport Superliga (CZ) • 21. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (19:35:55)

Nejlepší hráči utkání: Marek Švajný (Otrokovice) a Matyáš Krebner (FbŠ Bohemians).

Máme za sebou dramatický zápas, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V prodloužení byli hosté aktivnější, ale Kotouček podržel Bohemians. Domácí pak proměnily všechny 3 nájezdy a nebylo co řešit. Důležité 2 body tak zůstávají v Praze, naopak Otrokovice se trochu překvapivě vrací domů pouze s 1 bodem.

David ŠIMEK - 6:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým FbŠ Bohemians.

DAVID ŠIMEK přišel k brance s balónkem na backhandu, před brankou si ho přehodil na forehand a vstřelil gól, jeho nájezd byl nakonec tím rozdílovým!

3. séria
    3:1
    Matyáš Krebner došel k brance a pohotovou přízemní střelou rozhoduje dnešní utkání!

2. séria
    2:1
    Marek Švajný si před Kotoučkem přehodil míček na forehand a překonal domácího brankáře!

2. séria
    2:0
    David Šimek přišel k brance s balónkem na backhandu, před brankou si ho přehodil na forehand a vstřelil gól.

1. séria
    1:0
    Michal Nagy zvolil naprosto stejné zakončení jako Čihák,ale Kotouček v pádu vyškrábl balón mimo branku!

1. séria
    1:0
    Pavel Čihák vymíchal Michaljoviče, který si lehl a domácí hráč ho překonal střelou do středu branky.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:55
    Šimek to zkoušel v posledních vteřinách, ale jeho pokus zblokoval protihráč.

64:05
    Krebner střelou od půlky trefuje protihráče.

63:05
    Bohemka sportovně vrátila míček Otrokovicím a hosté jsou tak znovu ve 4.

62:50
    Bohemians konečně u míčku, Šárka zkoušel střelu z otočky, ale neuspěl.

62:24
    Před Zapletalem byla pouze prázdná branka, ale hostující útočník netrefuje!

61:30
    Karel Ťopek vypálil od mantinelu, Kotouček vyráží.

61:00
    Hostě ještě nepůjčili míček domácím a kombinují na půlce Bohemky.

60:20
    Hosté vyhráli buly a dostali se k přečíslení 2 na 1, střelu do odkryté klece zlikvidoval Kotouček!

58:12
    Střela domácího hráče skončila vedle branky Otrokovic.

57:41
    Domácí přebrali po ubráněném oslabení aktivitu a pokoušejí se strhnout vedení na svou stranu!
    56:54 Matyáš KREBNER - 5:5

56:54
    Bohemians právě vstřelili branku!
    A je vyrovnáno! Šimek nejprve trefil tyčku a k dorážce se dostal MATYÁŠ KREBNER, který vyrovnává na 5:5! Asistence: David Šimek.

56:21
    Krebner vypálil velmi nebezpečně a hostující brankář vytáhl další skvělý zákrok!

56:05
    Domácí jsou u míčku a kombinují na útočné polovině.

55:40
    Jeden z domácích hráčů inkasoval úder do hlavy a chvilku zůstal ležet na zemi.

55:15

54:49
    Bohemka je na útočné polovině a drží míček.

54:04
    Domácí hrají tohle oslabení hodně zkušeně a Otrokovice skoro nic nevymysleli.

53:03
    Míček skončil za mantinelem a hosté budou rozehrávat ze středu hřiště.

52:38
    Domácí i ve čtyrech drží míček a pokoušejí se o vyrovnání.

52:11
    Malá domů otrokovických hráčů zastavuje hru.

51:46
    Zakončení otrokovického hráče bylo přizvednuto zezulkou nad branku.

51:15
    Otrokovice drží míček a zbytečně nestřílejí. V tuhle chvíli jim takový styl hry stačí.

50:30
    Hosté mají pětiminutovou přesilovou hru a mohou tak v klidu nasbírat spoustu času.

50:15
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Daniel Cabejšek – 5 minut, Sekání).

50:00
    třetí třetina se přehoupla do své druhé poloviny a Bohemka je stále na polovině Otrokovic.

49:31
    Střela Sovjáka skončila vedle branky.

48:53
    Domácí jsou na polovině Otrokovic, ale k zakončení se jen horko těžko dostávají. Hosté brání svůj náskok a spoléhají na rychlé brejky.

47:50
    Domácí hráči se snaží o vyrovnání, ale Otrokovice hrají velmi dobře.

45:51
    Dnešní utkání sleduje 153 diváků.

45:26
    Velkou šanci domácích zastavil hostující brankář!

44:10
    Hosté jsou aktivnějším celkem a Bohemka má velké problémy. Navíc ztratila nadějné vedení 2:0 po první třetině.

43:27
    Jeden z otrokovických hráčů zůstává ležet na zemi a hra se pro jistotu přerušuje.
    42:23 Lukáš PETŘÍK - 4:5

42:23
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak tohle domácí nezvládli a Otrokovice otáčí průběh zápasu! Zapletal poslal nahrávku na vzdálenější tyč a LUKÁŠ PETŘÍK mířil přesně. Asistence: Marek Zapletal.

42:12
    Hosté se pokoušeli protlačit ke střele, ale domácí dobře brání a Otrokovice k ničemu nepustili.

41:21
    Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden z celků nemá převahu.

40:31
    Hosté drží míček a kombinují na své polovině.

40:01
    První vhazování ve třetí třetině vyhráli hosté.

40:01

Druhá třetina je u konce a nabídla 6 branek. Otrokovice zlepšili svou hru a dokázali vyrovnat! Do třetí třetiny se tak půjde za stavu 4:4.

40:00

39:55
    Ale domácí získali míček a Šárka se dostal ke dvěma střelám, které ohrozili hostující branku.

39:34
    Otrokovice mají míček pod svou kontrolou a chtějí v poklidu dohrát druhou třetinu.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
    38:46 Lukáš PEŠAT - 4:4

38:46
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Marek Švajný.

38:42
    Hosté získali míček a kombinují s ním u své branky.

38:15
    Dnešní zápas je velmi vyhrocený a plný osobních soubojů.

37:28
    Domácí získali míček a trpělivě kombinují.

37:16
    Pešatův pokus pokryl domácí brankář.

35:54
    Domácí jsou na útočné polovině a kombinují.

35:37
    Lukáš Pešat vybojoval míček za brankou Bohemky a Otrokovice mohou kombinovat.
    34:16 Tomáš SOVJÁK - 4:3

34:16
    TOMÁŠ SOVJÁK se dostal do samostatného úniku z pravé strany a vystřelil mezi ruku a nohu brankáře. Asistence: Marek Švajný.

33:39
    Útočný faul hostů v rohu hřiště a domácí tak mají míček pod svou kontrolou.

33:13
    Patrik Šebek dostal tvrdý úder od protihráče a vybojoval míček pro Bohemku.
    32:26 Adam RŮŽEK - 4:2

32:26
    Autorem branky je ADAM RŮŽEK. Asistence: Kryštof Krbec.

32:05
    Krásná kombinace hostů vyústila ve střelu Tomáše Sovjáka, který jen těsně minul branku.

31:47
    David Šimek trefil brankáře Otrokovic do hrudníku.

31:12
    Domácí jsou na útočné polovině a kombinují okolo bránící čtveřice.

30:08
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Hra na zemi).
    30:08

30:08
    Šárku vychytal hostující brankář a domácí budou mít přesilovou hru.
    30:08 Za tento faul bylo odpískáno trestné střílení

30:08
    Nájezd pro domácí tým!
    29:31 Marek ŠVAJNÝ - 3:2

29:31
    Využitá přesilová hra! MAREK ŠVAJNÝ vystřelil ze středu hřiště a propálil domácího brankáře. Asistence: Marek Zapletal.

29:04
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Adam Růžek – 2 minuty, Hrubost).

28:05

27:46
    Vojtěch Zezulka vystřelil z poloviny hřiště a minul branku o malinký kousek.

27:00
    Domácí kombinují okolo bránící čtveřice, ale ke střele se zatím nedostali.

26:05
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Sekání).
    25:49 Marek ŠVAJNÝ - 3:1

25:49
    Autorem branky je MAREK ŠVAJNÝ. Asistence: Lukáš Pešat.

25:33
    Lukáš Miščík střelou z první trefil boční síťku!

24:48
    Hosté jsou u míčku a kombinují na polovině Bohemky.

24:19
    Michal Kotouček vytáhl skvělý zákrok proti střele z velkého brankoviště!

23:15
    Šimek vystřelil z první ze středu hřiště a Radovan Michaljovič předvedl dobrý zákrok!

22:25
    Šimek nezpracoval míček na středu hřiště a u míčku jsou hosté.

21:44
    Otrokovice se snaží vstřelit kontaktní branku, ale domácí hrají velmi dobře a zatím ovládají tenhle zápas.
    20:31 Matyáš KREBNER - 3:0

20:31
    Autorem branky je MATYÁŠ KREBNER, který proběhl celé hřiště a bekhendovou kličkou zakončil přesně. Bez asistence.

20:01

První třetina dnešního utkání je za námi a domácí hráči ji ovládli jak herně tak výsledkově a po první třetině vedou zaslouženě 2:0.

20:00

19:40
    Bohemians drží míček a chtějí v poklidu dohrát první třetinu.

19:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:13
    David Šimek tečoval před brankou a míček skončil těsně vedle.

17:32
    Střela domácího útočníka minula branku.

17:18
    Otrokovice se pomalu osmělují a vyrovnávají hru.

16:21
    Pešatova střela z otočky letěla nad břevno.

15:32
    Otrokovice šli do rychlého útoku, ale do zakončení se nedostali.

14:58
    Bohemians drží míček na své polovině a kombinují.

13:55
    Domácí hráči jsou jasně lepší a Otrokovice po aktivním úvodu utkání zaostávají.

12:51
    František Vykopal střelou z první minul branku!

12:14
    Jakub Šárka vystřelil a trefil prvního bránícího hráče.

11:32
    Tvrdý souboj u mantinelu dopadl lépe pro otrokovického hráče a hosté budou mít rozehrávku ze středu hřiště.

10:43
    Otrokovice jsou u míčku a kombinují na své polovině.
    09:53 David ŠIMEK - 2:0

09:53
    DAVID ŠIMEK dostal krosovou nahrávku a nekompromisně zakončil. Asistence: Jan Dobisík.

09:46
    Pavel Čihák vystřelil ze středu hřiště a trefil hostujícího brankáře.

09:21
    Bohemka je aktivnější a tlačí otrokovické hráče na jejich polovině.
    08:57 Matyáš KREBNER - 1:0

08:57
    MATYÁŠ KREBNER byl úplně osamocený u levého mantinelu a vystřelil přesně na zadní tyčku. Asistence: Vojtěch Zezulka.

08:07
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Pešat – 2 minuty, Hrubost).

07:30
    Sledujeme velmi vyrovnané utkání a oba týmy si vytvářejí šance.

06:40
    Marek Švajný přestřelil branku domácího týmu.

06:22
    Bohemka drží míček na polovině soupeře a kombinuje.

05:44
    Lukáš Pešat z dobré pozice minul branku!

04:59
    Velká šance Zezulky, který z před brankového prostoru trefil brankáře!

04:06
    Domácí přebrali aktivitu a dostávají se častěji do zakončení.

03:40
    Domácí trefili tyčku!

03:08
    Otrokovice jsou aktivnějším týmem a domácí se zatím nemohou dostat do tempa.

02:17
    otrokovičtí jsou zpět u míčku a opět kombinují na své polovině.

01:48
    Útočný faul domácích zastavuje hru a Otrokovice mají rozehru z rohu hřiště.

01:31
    Domácí vybojovali míček a mohou poprvé v utkání založit postupný útok.

01:05
    Hosté mají míček pod kontrolou a kombinují na své polovině hřiště.

00:37
    Domácí vstřelili branku, ale až po odpískání. Rozhodčí měl tuhle situaci nechat a upískl se.

00:15
    Hosté vyhráli vhazování a jsou u míčku.

00:01

FbŠ Bohemians: Kotouček (Kratěk) – Zezulka, Krebner, Cabejšek, Křivanec, Šefčík, Čihák, Krbec – Poláček, Šebek, Dobisík – Šimek, Miščík, Prášek – Mandík, Kindl, Palatínus – Růžek, Šárka.

HU-FA Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný, Kundrata – Sovják, Uhrinovský, Jurčík – Zapletal, Pešat, Kittel – Kvapil, Vykopal, Petřík – Čevela.

Rozhodčí: Dolanský Jiří, Sýkora Vojtěch.

Vzájemné zápasy
    HU-FA Panthers Otrokovice 6:4 FbŠ Bohemians
    HU-FA Panthers Otrokovice 8:4 FbŠ Bohemians
    FbŠ Bohemians 8:9pp HU-FA Panthers Otrokovice
    HU-FA Panthers Otrokovice 4:5pp FbŠ Bohemians

HU-FA Panthers Otrokovice
    Otrokovice jsou na pátém místě tabulky se ziskem 34 bodů po dvaceti utkáních. V posledním utkání přivítali Otrokovice na domácí půdě Spartu, které podlehli 6:7 po prodloužení. V případě dnešní výhry se mohou Otrokovice více osamostatnit na pátém místě a dotáhnout pražskou Spartu.

Nejproduktivnější hráči
    Lukáš Pešat 10+25
    Marek Zapletal 26+5
    Petr Kittel 17+9

Domácí hráči jsou na šestém místě extraligové tabulky se ziskem 33 bodů po dvaceti utkáních. Střed tabulky je hodně našlapaný a čtvrtou Spartu dělí od osmých Střešovic pouze sedm bodů. Bohemka ztrácí na svého dnešního soupeře pouze jeden bod a budeme tak sledovat souboj o páté místo! Domácí hráči vyhráli z posledních čtyř utkání hned 3 a v předchozím zápase porazila Bohemka Ostravu 7:3!

Jakub Šárka 33+12
    David Šimek 27+16
    Matyáš Krebner 14+13

Krásný nedělní podvečer všem florbalovým fanouškům! Dnešní florbalový den na Děkance nekončí a my se společně podíváme na souboj mezi domácí Bohemkou a hosty z Otrokovic!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Veronika Loudová

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 9. Krebner (Zezulka), 10. Šimek (Dobisík), 21. Krebner, 33. Růžek (Krbec), 57. Krebner (Šimek), rozh. náj. Šimek – 26. Švajný (Pešat), 30. Švajný (Zapletal), 35. Sovják (Švajný), 39. Pešat (Švajný), 43. Petřík (Zapletal)