Štafeta žien 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Zjazd žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: A. Stjernen (NOR) (kon.) |
Šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové: F. Pellegrino (ITA), H. Falková (SWE) (kon.) |
Tímový šprint, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) | | | Tímový šprint, beh 2x7,5km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) |
koniec udalosti
SP - tímový šprint, beh 2x7,5 km klasicky, Val di Fiemme
Vítěz: Německo II
Jan Vojkůvka
1. Německo II 33:18,4
2. Německo I +0,7
3. Norsko +39,2
4. Finsko +39,2
5. Rakousko I +40,4
6. Japonsko I +1:12,7
7. Rakousko II +1:24,7
8. Francie II +1:29,1
13. Česko +2:47,9
1. Německo I
2. Německo II +0,4
3. Finsko I +26,9
4. Rakousko II +27,3
5. Japonsko I +29,0
6. Rakousko I +1:00,6
7. Norsko +1:01,0
8. Francie II +1:04,1
12. Česko +2:13,0
1. Německo II
2. Německo I +0:15
3. Japonsko I +0:17
4. Rakousko II +0:19
5. Finsko I +0:27
6. Japonsko II +0:36
7. Francie II +1:11
8. Norsko +1:12
9. Rakousko I +1:14
10. USA I +1:24
11. Rusko I +1:28
12. Finsko II +1:29
13. Česko +1:34
14. Francie I +1:56
15. Polsko +2:08
16. Estonsko I +2:59
17. Ukrajina +3:04
18. Itálie II +3:11
19. Rusko II +3:16
20. Itálie I +3:17
21. Estonsko II +4:07
1. Německo II (Frenzel, Geiger)
2. Německo I (Riessle, Rydzek)
3. Japonsko I (J. Watabe, A. Watabe)
4. Rakousko II (Rehrl, Greiderer)
5. Finsko I (Herola, Hirvonen)
6. Japonsko II (Jamamoto, Watanabe)
7. Francie II (Laheurte, Lamy Chappuis)
8. Norsko (Kokslien, Moan)
9. Rakousko I (Klapfer, Gruber)
10. USA I (B. Fletcher, T. Fletcher)
11. Rusko I (Jachin, Barkov)
12. Finsko II (Mäkiaho, Manninen)
13. Česko (Pažout, Dvořák)
14. Francie I (Braud, Gerard)
15. Polsko (Cieslar, Slowiok)
16. Estonsko (Tiirmaa, K. Piho)
17. Ukrajina (Mazurčuk, Pasičnik)
18. Itálie II (Kostner, Bauer)
19. Rusko II (Borisov, Ivanov)
20. Itálie I (Buzzi, Pittin)
21. Estonsko II (Ilves, H. Piho)