Štafeta žien 4x6 km, Ruhpolding | Víťaz: Nemecko (kon.) |
Zjazd žien, Bad Kleinkirchheim | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) | | | Zjazd mužov, Wengen | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons | 15:10 (kon.) |
Lety HS235, Bad Mitterndorf | Vítěz: A. Stjernen (NOR) (kon.) |
Šprint mužov a žien, Drážďany | Vítězové: F. Pellegrino (ITA), H. Falková (SWE) (kon.) |
Tímový šprint, skoky HS135, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) | | | Tímový šprint, beh 2x7,5km klasicky, Val di Fiemme | Vítěz: Německo II (kon.) |
koniec udalosti
SP - šprint mužov a žien, Drážďany
Vítězové: F. Pellegrino (ITA), H. Falková (SWE)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Muži - finále
1. Federico Pellegrino (ITA) 1:52.77
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0.18
3. Lucas Chanavat (FRA) +0.98
4. Richard Jouve (FRA) +1.23
5. Emil Jönsson (SWE) +2.36
6. Even Northug (NOR) +12.04
Ženy - finále
1. Hanna Falková (SWE) 2:11.02
2. Maja Dahlqvistová (SWE) +0.23
3. Sophie Caldwellová (USA) +0.30
4. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.58
5. Anna Dyviková (SWE) +0.68
6. Stina Nilssonová (SWE) +7.56
Muži - 1. semifinále
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1:55.40
2. Lucas Chanavat (FRA) +0.16
3. Federico Pellegrino (ITA) +0.30
4. Andrej Krasnov (RUS) +1.64
5. Kasper Stadaas (NOR) +3.37
6. Roman Schaad (SUI) +5.04
Muži - 2. semifinále
1. Emil Jönsson (SWE) 1:56.35
2. Even Northug (NOR) +0.01
3. Richard Jouve (FRA) +0.04
4. Pål Trøan Aune (NOR) +0.26
5. Simeon Hamilton (USA) +0.38¨
6. Fredrik Riseth (NOR) +0.93
Ženy - 1. semifinále
1. Stina Nilssonová (SWE) 2:08.93
2. Maja Dahlqvistová (SWE) +0.11
3. Sophie Caldwellová (USA) +0.24
4. Hanna Falková (SWE) +0.37
5. Hanna Kolbová (GER) +0.82
6. Vesna Fabjanová (SLO) +2.70
Ženy - 2. semifinále
1. Laurien van der Graaffová (SUI) 2:09.81
2. Anna Dyviková (SWE) +0.16
3. Alenka Čebašeková (SLO) +0.35
4. Elisabeth Schichová (GER) +2.31
5. Gaia Vürichová (ITA) +2.82
6. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +24.44
Muži - 1. rozjezd
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1:57.20
2. Roman Schaad (SUI) +0.60
3. Teodor Peterson (SWE) +0.78
4. Baptiste Gros (FRA) +1.26
5. Michael Hellweger (ITA) +3.49
6. Gleb Retivych (RUS) +9.90
Muži - 2. rozjezd
1. Lucas Chanavat (FRA) 1:54.85
2. Federico Pellegrino (ITA) +0.12
3. Pål Trøan Aune (NOR) +0.49
4. Andrej Krasnov (RUS) +1.22
5. Emil Johansson (SWE) +1.76
6. Phillip Bellingham (AUS) +2.35
Muži - 3. rozjezd
1. Kasper Stadaas (NOR) 1:56.65
2. Emil Jönsson (SWE) +0.30
3. Andrew Young (GBR) +0.59
4. Jovian Hediger (SUI) +0.81
5. Miha Šimenč (SLO) +11.13
6. Renaud Jay (FRA) +11.98
Muži - 4. rozjezd
1. Even Northug (NOR) 1:57.12
2. Richard Jouve (FRA) +0.44
3. Julien Locke (CAN) +0.62
4. Dominik Baldauf (AUT) +0.78
5. Erik Valnes (NOR) +1.30
6. Andrew Newell (USA) +1.54
Muži - 5. rozjezd
1. Fredrik Riseth (NOR) 1:57.75
2. Simeon Hamilton (USA) +0.67
3. Sebastian Eisenlauer (GER) +1.00
4. Clement Arnault (FRA) +1.02
5. Janez Lampič (SLO) +1.67
6. Karl-Johan Dyvik (SWE) +1.92
Ženy - 1. rozjezd
1. Stina Nilssonová (SWE) 2:10.81
2. Vesna Fabjanová (SLO) +0.36
3. Giulia Stürzová (ITA) +1.25
4. Sandra Ringwaldová (GER) +1.44
5. Nika Razingerová (SLO) +1.54
6. Amalie Håkonsen Ousová (NOR) +1.65
Ženy - 2. rozjezd
1. Hanna Falková (SWE) 2:09.52
2. Sophie Caldwellová (USA) +0.24
3. Hanna Kolbová (GER) +0.32
4. Jonna Sundlingová (SWE) +1.73
5. Aurore Jeanová (FRA) +1.77
6. Victoria Carlová (GER) +2.59
Ženy - 3. rozjezd
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 2:08.71
2. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.24
3. Elisabeth Schichová (GER) +0.72
4. Laura Gimmlerová (GER) +1.36
5. Katja Višnarová (SLO) +1.54
6. Nadine Herrmannová (GER) +1.96
Ženy - 4. rozjezd
1. Anna Dyviková (SWE) 2:09.13
2. Gaia Vürichová (ITA) +0.52
3. Anne Winklerová (GER) +1.01
4. Polina Kovalevová (RUS) +2.36
5. Greta Laurentová (ITA) +17.28
6. Mari Eideová (NOR) +29.22
Ženy - 5. rozjezd
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 2:12.87
2. Alenka Čebašeková (SLO) +0.26
3. Nadine Fähndrichová (SUI) +0.29
4. Ida Sargentová (USA) +0.43
5. Debora Roncariová (ITA) +2.02
6. Taťána Alešinová (RUS) +4.00
1. Federico Pellegrino (ITA) 1:52.77
2. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) +0.18
3. Lucas Chanavat (FRA) +0.98
4. Richard Jouve (FRA) +1.23
5. Emil Jönsson (SWE) +2.36
6. Even Northug (NOR) +12.04
Ženy - finále
1. Hanna Falková (SWE) 2:11.02
2. Maja Dahlqvistová (SWE) +0.23
3. Sophie Caldwellová (USA) +0.30
4. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.58
5. Anna Dyviková (SWE) +0.68
6. Stina Nilssonová (SWE) +7.56
Muži - 1. semifinále
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1:55.40
2. Lucas Chanavat (FRA) +0.16
3. Federico Pellegrino (ITA) +0.30
4. Andrej Krasnov (RUS) +1.64
5. Kasper Stadaas (NOR) +3.37
6. Roman Schaad (SUI) +5.04
Muži - 2. semifinále
1. Emil Jönsson (SWE) 1:56.35
2. Even Northug (NOR) +0.01
3. Richard Jouve (FRA) +0.04
4. Pål Trøan Aune (NOR) +0.26
5. Simeon Hamilton (USA) +0.38¨
6. Fredrik Riseth (NOR) +0.93
Ženy - 1. semifinále
1. Stina Nilssonová (SWE) 2:08.93
2. Maja Dahlqvistová (SWE) +0.11
3. Sophie Caldwellová (USA) +0.24
4. Hanna Falková (SWE) +0.37
5. Hanna Kolbová (GER) +0.82
6. Vesna Fabjanová (SLO) +2.70
Ženy - 2. semifinále
1. Laurien van der Graaffová (SUI) 2:09.81
2. Anna Dyviková (SWE) +0.16
3. Alenka Čebašeková (SLO) +0.35
4. Elisabeth Schichová (GER) +2.31
5. Gaia Vürichová (ITA) +2.82
6. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +24.44
Muži - 1. rozjezd
1. Johannes Høsflot Klæbo (NOR) 1:57.20
2. Roman Schaad (SUI) +0.60
3. Teodor Peterson (SWE) +0.78
4. Baptiste Gros (FRA) +1.26
5. Michael Hellweger (ITA) +3.49
6. Gleb Retivych (RUS) +9.90
Muži - 2. rozjezd
1. Lucas Chanavat (FRA) 1:54.85
2. Federico Pellegrino (ITA) +0.12
3. Pål Trøan Aune (NOR) +0.49
4. Andrej Krasnov (RUS) +1.22
5. Emil Johansson (SWE) +1.76
6. Phillip Bellingham (AUS) +2.35
Muži - 3. rozjezd
1. Kasper Stadaas (NOR) 1:56.65
2. Emil Jönsson (SWE) +0.30
3. Andrew Young (GBR) +0.59
4. Jovian Hediger (SUI) +0.81
5. Miha Šimenč (SLO) +11.13
6. Renaud Jay (FRA) +11.98
Muži - 4. rozjezd
1. Even Northug (NOR) 1:57.12
2. Richard Jouve (FRA) +0.44
3. Julien Locke (CAN) +0.62
4. Dominik Baldauf (AUT) +0.78
5. Erik Valnes (NOR) +1.30
6. Andrew Newell (USA) +1.54
Muži - 5. rozjezd
1. Fredrik Riseth (NOR) 1:57.75
2. Simeon Hamilton (USA) +0.67
3. Sebastian Eisenlauer (GER) +1.00
4. Clement Arnault (FRA) +1.02
5. Janez Lampič (SLO) +1.67
6. Karl-Johan Dyvik (SWE) +1.92
Ženy - 1. rozjezd
1. Stina Nilssonová (SWE) 2:10.81
2. Vesna Fabjanová (SLO) +0.36
3. Giulia Stürzová (ITA) +1.25
4. Sandra Ringwaldová (GER) +1.44
5. Nika Razingerová (SLO) +1.54
6. Amalie Håkonsen Ousová (NOR) +1.65
Ženy - 2. rozjezd
1. Hanna Falková (SWE) 2:09.52
2. Sophie Caldwellová (USA) +0.24
3. Hanna Kolbová (GER) +0.32
4. Jonna Sundlingová (SWE) +1.73
5. Aurore Jeanová (FRA) +1.77
6. Victoria Carlová (GER) +2.59
Ženy - 3. rozjezd
1. Maja Dahlqvistová (SWE) 2:08.71
2. Laurien van der Graaffová (SUI) +0.24
3. Elisabeth Schichová (GER) +0.72
4. Laura Gimmlerová (GER) +1.36
5. Katja Višnarová (SLO) +1.54
6. Nadine Herrmannová (GER) +1.96
Ženy - 4. rozjezd
1. Anna Dyviková (SWE) 2:09.13
2. Gaia Vürichová (ITA) +0.52
3. Anne Winklerová (GER) +1.01
4. Polina Kovalevová (RUS) +2.36
5. Greta Laurentová (ITA) +17.28
6. Mari Eideová (NOR) +29.22
Ženy - 5. rozjezd
1. Ida Ingemarsdotterová (SWE) 2:12.87
2. Alenka Čebašeková (SLO) +0.26
3. Nadine Fähndrichová (SUI) +0.29
4. Ida Sargentová (USA) +0.43
5. Debora Roncariová (ITA) +2.02
6. Taťána Alešinová (RUS) +4.00
Tomáš Kalas
@tomascipy