Vondroušová – Vichľancevová 2:0 (kon.) | Flipkensová – Plíšková 2:1 (kon.)
5 7 6
Kristýna Plíšková
1
7 5 3
cz Pondelok 08.01.2018, 05:04 • kurt číslo osm • WTA Hobart - Hobart International (tvrdý povrch) • 1. kolo

6:3
    Plíšková zvládla return po lajně, druhý úder do podobných míst ale odehrála jen do autu a s turnajem se tak loučí již v prvním kole!

40-15
    Dva mečboly! Plíšková parádně returnovala a vypracovala si skvělou pozici na forhend, ten ale skončil za základní čárou!

5:3
    Kirsten Flipkensová podruhé v setu bere soupeřce servis a vede 5:3, především poté půjde podávat na vítězství v utkání! Flipkensová byla po bekhendovém returnu trpělivá, rázem však udeřila vítězným úderem křížem k lajně!

3:3
    Kirsten Flipkensová si bere ztracené podání zpátky! Plíšková výborně se po servisu tlačila do bekhendu, chvíli poté přešla na síť, před kterou předvedla velmi obtížný, ale krásný bekhendový volej na druhou stranu. Protihráčka ale míček doběhla a do volné části kurtu odehrála winner!

2:3
    Kristýna Plíšková získává brejk! Tenistky se dostaly do opatrné výměny, Flipkensová spíše hrála údery ze spodní rotací z bekhendu. Poslední se jí vymstil, při pokusu o kros zahrála úder do sítě!

40-A
    Nevynucená chyba zkušené hráčky do autu znamená druhý brejkbol v třetím setu!

7:5
    Kirsten Flipkensová získává druhou sadu a budeme tak svědky třetího setu! Po dlouhé a opatrně výměně vytvořila chybu do sítě hráčka na podání, která poté hodila lehce raketou o zem!

40-30
    Ten přichází! Kristýna Plíšková sice druhé podání zahrála do forhendu s vysokým kickem, Flipkensová ovšem returnovala před základní lajnu a Češku donutila k chybě do sítě!

3:2
    Rebrejk! Plíšková returnovala agresivněji, Flipkensová míček nejprve vrátila do kurtu, na následný balónek k lajně odpověděla Belgičanka úderem z forhendu do sítě!

3:1
    Kirsten Flipkensová poprvé v zápase bere soupeřce podání, když Kristýna Plíšková na její return zareagovala chybou do sítě!

5:7
    Kristýna Plíšková získala první set na svoji stranu po téměř hodině hry. Kirsten Flipkensová zahrála poslední míček sady z bekhendu do sítě, pokoušela se hrát úder kros.

40-A
    První setbol pro českou tenistku, která nechala soupeřku returnovat do kurtu. Flipkensová při druhém úderu zaslala míček do autu!

5:6
    První brejk v zápase, získává ho česká tenistka! Po returnu hrála Plíšková soupeřce do bekhendu, ta situaci neustála a pokazila balónek do sítě!

40-A
    Brejkbol poté, co Češka výborně prohodila soupeřku u sítě!

A-40
    Druhý setbol! Po druhém podání na kříž Kristýna Plíšková hrála forhendové údery křížem. Soupeřka se skvěle ubránila, odehrála balónek k základní lajně a Češka vytvořila chybu!