Angers – Lorient 0:2 (kon.) | Granvillaise – Bordeaux 2:1 (po pr.) | Marseille – Valenciennes 1:0 (po pr.)
Saint-Étienne – Nîmes 2:0 (kon.) | Štrasburg – Dijon 3:2 (po pr.) | Senlis – Nantes 0:4 (kon.)
Sochaux – Amiens 6:0 (kon.) | Dunkerque – Metz 2:4 (kon.) | Rennes – Paríž 1:6 (kon.)
US Granvillaise
2:1 (0:1)
Girondins Bordeaux
cz Nedeľa 07.01.2018, 14:15Francúzsky pohár • 1/32 finále

Je tu konec prodloužení. Tým US Granvillais se postaral o senzaci a postupuje přes velkého prvoligového favorita Girondins Brordeaux FC! Hosté jim to ale hodně ulehčili třemi červenými kartami! Za domácí se prosadili Martinet a Douniama, za Bordeaux Sankharé. (16:46:45)

115
    Granville se nikam nežene a pomalu míří k senzačnímu postupu.

112
    Teď by se musel stát asi zázrak, aby Bordeaux se zápasem něco udělalo.

110
    Tohle už není možné. Další červená karta pro hostující tým! Tentokrát je vyloučen Čech Jaroslav Plašil.

108
    Žlutou kartu dostává Vieira. (US Granvillaise).

106
    Začalo druhé prodloužení.

Zatím to zde v Granville vypadá na velké překvapení. Domácí pro proměněné penaltě vedou a Bordeaux dohrává pouze v devíti hráčích!

105
    První prodloužení skončilo.
    103. - 2:1

103
    Granvillaise právě vstřelilo branku!
    A ještě k tomu se Granville dostává do vedení, protože za zákrok na červenou byla odpískána i penalta! LADISLAS PETRE MEYAIR DOUNIAMA si s pokutovým kopem poradil! 2:1

102
    Byla nařízena penalta pro Granville.

102
    Tohle už je velká komplikace pro Bordeaux! Druhý hráč dostává červenou kartu!

102
    Červenou kartu dostává Carrique. (Girondins Bordeaux FC).

98
    Roh hostů skončil zákrokem domácího brankáře.

97
    Bordeaux mělo volný kop ve slibné pozici. Branku soupeře ale neohrozili.

95
    Hráči UC Granvillais se dostávali k vápnu soupeře, tam poté míč ale ztratili.

93
    Utkáni pokračuje v prodloužení.

91
    Začal první poločas prodloužení.

Po vyrovnání v závěru utkání nás čeká dalších 30 minut.

90
    Druhý poločas skončil.
    90+5. - 1:1

90+5
    Neuvěřitelné! Velkému outsiderovi se podařilo v „přesilovce“ vyrovnat v samotném závěru základní hrací doby na 1:1! Branku vstřelil SULLIVAN MARTINET.

90+4
    Další střela hostů míjí bránu Granville.

90+3
    Roh pro hosty. Nic velkého se nestalo.

90+1
    Rozhodčí nastaví 4 minuty.

90
    Domácí se snaží vyrovnat, čas jim však rychle ubíhá.

88
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Sankharé, přichází Carrique.

87
    Toto může být komplikace pro hosty. Budou dohrávat v deseti.

86
    Červenou kartu dostává Sabaly. (Girondins Bordeaux FC).

85
    Míč pro Bordeaux na vlastní polovině po faulu.

85

83
    Hráči hostů opět ohrozil soupeřova brankáře.

82
    Roh hostů byl obránci jednoduše odvrácen.

81

80
    Daoudou si s tímto střeleckým pokusem dokázal poradit.

78
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Malcolm, přichází Kamano.

78
    Střídání v týmu US Granvillaise: ze hřiště odchází Theault R., přichází Camara.

78
    Další volný kop, tentokrát pro hosty.

74
    Hráči Bordeaux se dostávali blízko k vápnu, ale nic nevymysleli.

73
    Vhazování pro Granville na útočné polovině.

72
    Střídání v týmu US Granvillaise: ze hřiště odchází Barbier, přichází Cucu.

70
    Po volném kopu Granville bude následovat odkop od brány.

69
    Žlutou kartu dostává Malcolm. (Girondins Bordeaux FC).

68
    Žlutou kartu dostává Lerager. (Girondins Bordeaux FC).

67
    Tento pokus jednoho z hráčů Bordeaux míjí bránu.

66
    Volný kop pro domácí US Granvillais.

65
    Vhazování pro Girondins Bordeaux.

63
    Střelecký pokus na brány Granville chytá Daoudou.

61
    Žlutou kartu dostává Sankharé (Girondins Bordeaux FC).

60
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Meite, přichází Plašil.

58
    Vhazování pro Bordeaux na soupeřově polovině?

56
    Granville se dostával do útoku, tam si však míč přebrali hosté.

52
    Žlutou kartu dostává Benyahya. (US Granvillaise).

51
    Costil si připisuje další zákrok po střele soupeře.

48
    Volný kop pro hosty na půlce hřiště.

46

Jsme na konci první půle v pohárovém zápase mezi Granville a Bordeaux. Vidíme celkem vyrovnanou podívanou, ale o krůček vpřed je ve vedení favorit z Bordeaux. Ve 37. minutě se totiž prosadil Sankharé. Domácí nevyužili možnost proměnit pokutový kop v 10. minutě.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví jednu minutu hry.

44
    Volný kop pro hostující Bordeaux.

43
    Žlutou kartu dostává J. Beaulieu (US Granvillaise).

40
    Granvillie zahrává svůj již čtvrtý roh. Žádná šance z něho ale nebyla.
    37. - 0:1

37
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Hostující tým se ujímá vedení v zápase. Hlavičkou se po přihrávce De Prévilla prosadil útočník s číslem osm, YOUNOUSSE SANKHARÉ. 0:1

37
    Zákrok pro domácího brankáře Daoudoua.

35
    Costil bude odkopávat od své vlastní brány.

33
    Na druhé straně další střela mimo pro Granville.

32
    Hráči Bordeaux se dostali po postupném útoku ke střeleckému pokusu, ten však gólem neskončil.
    31.

31
    Střela po protiútoku US Granvillaise skončila zákrokem brankáře Bordeaux!

30
    Míč pro Bordeaux po faulu soupeře.

29
    Brankář Costil vyráží na další rohohý kop.
    28.

28
    Volný kop pro domácí blízko soupeřova vápna, následuje roh.

26
    Volný kop pro Granville po faulu na polovině hřiště.

24
    Omlouvám se za velké problémy. Domácí měli šanci pokutového kopu, ten však brankář Benoit Costil zneškodnil.
    10. Costil zneškodnil penaltu.

5
    Žlutou kartu dostává Gace (US Granvillaise).

1

US Granvillaise: Daoudou – Connan, Benyahya, Beaulieu, Barbier – Blondel, Gace – Theault, Viera, Theault – Meyair Douniama

Girondins Bordeaux FC: Costil – Sabaly, Koundé, Pellenard, Poundjé – Lerager, Toulalan, Meité – Malcolm, De Préville, Sankharé.

Girondins Bordeaux FC

To dnešní hostující tým je poněkud známější. Mužstvo z města jihozápadní Francie pravidelně hraje Ligue 1, tedy nejvyšší francouzskou soutěž. Nachází se na patnáctém místě tabulky. Bordeaux však vůbec nevyšel loňský prosinec. Z pěti odehraných zápasů si hráči Girondins odnesli pět porážek a k tomu vstřelili pouze tři branky. Přesto budou dnes velmi velkými favority.

Tento tým bude pro většinu fanoušků velkou neznámou. Tým z města Granville, které se nachází v Normandii, hraje totiž až ve čtvrté nejvyšší francouzské soutěži. Tato soutěž je rozdělena do čtyř skupin, přičemž Granville patří do skupiny D. V ligové tabulce skupiny D se US Granvillaise nachází až na 11. místě ze 16 týmů. Z posledních pěti zápasů si připsali tři vítězství.

Zdravím vás u dnešního kola Francouzského poháru. V našem přenosu se společně zaměříme na zápas mezi US Granvillaise a Girondins Bordeaux FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.