Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Vladivostok – Omsk 5:4 (kon.) | Red Star Kunlun – Novosibirsk 7:4 (kon.)
Čeljabinsk – Jekaterinburg 5:2 (kon.) | Togliatti – Petrohrad 0:5 (kon.) | Jaroslavľ – D. Moskva 2:1 (po pr.)
Helsinki – Metallurg Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva sk 0:3 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
CSKA Moskva
Nedeľa 07.01.2018, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Je dobojované, vojaci si tromi gólmi zapíšu do tabuľky tri body a dnes si mohli dovoliť hrať na pol plynu. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Geoff Platt, v tíme domácich Zach Boychuk. Iľja Sorokin si na konto pripíše ďalší shut-out, patrí mu právom gratulácia. Slovan čaká v utorok večer Metallurg Magnitogorsk, pomer striel medzi žrde v tretej tretine 6:12, celkom 15:34, dobrú noc z Bratislavy fans športu želá Vladimír Korduliak. (19:48:32)

59:25
    Sersen pálil od modrej, Boychuk na ľavej strane pri bránkovisku puk do priestoru bránky hostí usmerniť nedokázal.

59:00
    Šesť korčuliarov na ľade v tábore hostí a Slovan dostal možnosť pokaziť Sorokinovi čisté konto.

57:37
    Telegin v ideálnej palebnej pozícii na ľavej strane pri bránkovisku prestrelil domácu bránku a puk poslal len na ochranné sklo.

56:53
    Řepík dostal puk na modrú a korčuľoval sám na Sorokina, vystrelil ešte z vrcholu medzikružia, Sorokin puk poslal cez vyrážačku za svoju bránku.

56:22
    Zakázané uvoľnenie hostí a hra sa v závere tretej tretiny presunie pred Sorokina.

53:58
    Domáci v plnom počte, päť minútový trest Voráčka uplynul, hostia ho potrestali jedným gólom.
    53:40 Geoff Platt - 0:3

53:40
    CSKA Moska dala gól!
    Nevinná strela z vrcholu ľavého kruhu v podaní Marčenka a puk sa zatrepotal v sieti domácich, keď Štepánkovi pred bránkou puk za chrbát dostal GEOFF PLATT. Asistencie: Alexej Marčenko a Arťom Blažijevskij.

52:55
    Marčenko vystrelil tvrdo z pravého kruhu, Štepánek puk poslal späť do hry a podržal tím belasých.

52:27
    Ebertov projektil končí za bránkou Sorokina a CSKA stráca ďalšie sekundy zo svojej dlhej presilovky.

51:58
    Lamper vybojoval v obrannom pásme puk a okamžite ho poslal von z pásma, Slovan sa na chvíľu vymanil spod tlaku vojakov.

50:48
    Robinson a jeho strela po ľade z ľavej strany od kruhu, Štepánek hokejkou puk poslal na druhú stranu do rohu klziska.

49:34
    Blažijevskij príklepom z vrcholu ľavého kruhu minul domácu bránku a puk opustil okolo mantinelu obrannú zónu Slovana.

49:03
    Slovan poslal puk von z pásma cez všetky čiary a sekundy z oslabenia na konte belasých.

48:58
    Za seknutie dostal trest päť minút + do konca zápasu Voráček, bude veselo pred Štepánkom.

48:37
    Blažijevskij nahadzoval puk od modrej na bránku domácich, Štepánek puk zrazil dole na ľad a následne schoval pod svoje rukavice.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 5. Ožiganov (Okulov, Sorokin), 14. Platt (Ničuškin), 54. Platt (Marčenko, Blažijevskij)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Ebert, Després, Voráček, Švarný, Bačík – Řepík, Boychuk, Kašpar (A) – Mikúš, Genoway, Buchtele – Lamper, Šťastný, Garbutt – Skalický, Sádecký, Šerbatov
    CSKA Moskva: Sorokin (Johansson) – Robinson, Kiselevič (A), Marčenko, Nesterov, Ožiganov, Naumenkov, Blažijevskij – Ničuškin, Grigorenko, Telegin – Kaprizov, Šalunov, Šumakov – Ľubimov, Andronov (C), Žarkov – Okulov, Scott (A), Kuzmenko – Platt

Rozhodca: Hofman, Kislov – Šalagin, Šišlo

Diváci: 10.055