Novosibirsk – Ufa 3:6 (kon.) | Barys – Nižnekamsk 0:4 (kon.) | Omsk – Soči 2:3 (po pr.)
Togliatti – Dinamo Minsk 1:2 (kon.) | CSKA Moskva – Viťaz 1:3 (kon.) | D. Moskva – Petrohrad 1:5 (kon.)
HC Slovan – Jekaterinburg sk 4:5 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
4:5 (1:1, 1:1, 2:2 - 0:1)
Avtomobilist Jekaterinburg
Sobota 23.12.2017, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL
    Tichá noc na záver večera

Je dobojované, najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Jevgenij Česalin, v tíme domácich Michal Řepík. Publikum si dnes vychutnalo hokej, hostí do šatne vyprevadilo potleskom a prichádza rozlúčka s tímom domácich. Aréna si zaspieva Tichú noc a to bude na dnes všetko. Požehnané a pokojné sviatky všetkým priaznivcom športu z Bratislavy želá Vladimír Korduliak. (20:04:07)

61:53 Anatolij Golyšev - 4:5

61:53
    Jekaterinburg dal gól!
    Prečíslenie hostí dva na jeden, Paré z pravej strany poslal puk vľavo a ANATOLIJ GOLYŠEV ukončil dnešný zápas. Asistencia: Francis Paré.

61:17
    Kašpar vystrelil švihom spoza kruhov, Sochatskij puk vyrazil späť do hry, belasí držia puk na hokejkách v pásme hostí.

60:37
    Ebert a jeho príklep z ľavej strany vyprášil betóny gólmana hostí.

60:16
    Kašpar sa dostal k puku na pravom kruhu, vystrelil a prestrelil bránku hostí.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Ani tretia tretina nerozhodla o majiteľovi troch bodov a aj keď Slovan dvakrát doťahoval náskok súpera, zápas dokázal v samom závere poslať do predĺženia. Diváci tak zostávajú na svojich miestach a možno sa dnes dočkajú aj obľúbených samostatných nájazdov. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 13:18.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:27
    Timašov vystrelil od modrej po ľade, Štepánek puk poslal vľavo k mantinelu a domáci majú puk na svojich hokejkách.

58:39
    Řepík vystrelil z ľavej strany pri bránkovisku, Sochatskij vykryl priestor pri žrdi a puk v pokľaku zlikvidoval niekde vo svojom výstroji.
    58:10 Ivan Švarný - 4:4

58:10
    Slovan Bratislava dal gól!
    IVAN ŠVARNÝ vystrelil od modrej a prestrelil všetko, čo mu v ceste stálo. Asistencie: Colby Genoway a Nick Ebert.

57:26
    Malá skrumáž pred bránkou hostí gólom nekončí, puk hostia poslali za svoju bránkovú čiaru.

56:45
    Řepík spoza bránky poslal puk pred bránkovisko, Boychuk ho netrafil a puk opustil obranné pásmo Avtomobilistu.

55:59
    Ľamin vystrelil od modrej, Štepánek puk vyrazil späť do hry, hostia ho majú na svojich hokejkách v strednom pásme.

55:01
    Paré vystrelil z pravého kruhu, Štepánek pravým betónom puk vyrazil späť do hry a belasí vyrážajú do akcie.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 4. Řepík (Boychuk, Kašpar), 31. Buchtele (Ebert, Després), 43. Sádecký (Kašpar, Després), 59. Švarný (Co. Genoway, Ebert) – 8. Paré (Česalin, Golyšev), 26. Česalin (Kučeriavenko), 41. Michnov (Torčeňuk), 51. Kučeriavenko (Obidin, Krikunov), 62. Golyšev (Paré)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Sedláček) – Meszároš (C), Sersen (A), Ebert, Després, Voráček, Švarný, Bačík – Řepík, Boychuk, Kašpar (A) – Mikúš, Genoway, Buchtele – Lamper, Šťastný, Skalický – Sloboda, Sádecký, Šerbatov
    Avtomobilist Jekaterinburg: Sochatskij (Kovář) – Čajkovský, Ľamin, Vasilevskij (C), Megalinskij, Mišarin (A), Timašov, Kuľaš – Michnov, Torčeňuk, Garejev – Milovzorov, Kučeriavenko, Krikunov – Golyšev, Paré, Česalin (A)– Obidin, Pestunov, Chripunov – Kuznecov

Rozhodca: Jeřábek, Fraňo (CZE) – Goľak, Strelcov

Diváci: 10.055