Winnipeg – St. Louis 4:0 (kon.) | Chicago – Minnesota 4:1 (kon.) | Vegas – Florida 5:2 (kon.)
Vancouver – Calgary 1:6 (kon.)
Vancouver Canucks
1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
Calgary Flames
cz Pondelok 18.12.2017, 02:10 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

52:01
    Vylučuje se na obou stranách. Na domácí straně to je Sam Gagner, na té hostující Michael Frolík. Oba dostali dvě minuty za sekání.

49:15
    Domácí Nic Dowd vyhodil puk ven z ledové plochy a dostal za to dvě minuty za zdržování hry. Calgary si dá přesilovku.

45:30
    Navíc se vylučuje na hostující straně, dvě minuty za vysokou hůl dostal Mikael Backlund.

43:39
    No, dlouho nám to ale nevydrželo... Vancouver je opět ve čtyřech, dvě minuty za zdržování hry dostal Jake Virtanen. Puk z jeho hole opustil ledovou prochu.

41:16
    Navíc si zahrají přesilovku, dvě minuty za krosček dostal Alex Biega.

36:39
    Domácí budou moci snížit v přesilovce, dvě minuty za držení dostal Jaromír Jágr.

33:09
    Mimo dění se do sebe pustili domácí Jake Virtanen a hostující Brett Kulak, rozhodčí oba vyloučil na dvě minuty za nesportovní chování.

22:53
    A je po přesilovce. Michael Ferland se dopustil podražení a už i on je na trestné lavici.

22:13
    Přesilovku si nyní zahrají hráči Calgary, dvě minuty za podražení dostal Jake Virtanen.

20:00
    No a výpad Travise Hamonica byl posouzen jako nedovolený a od rozhodčího dostal dvě minuty za hrubost.

14:34
    Už je po přesilovce, síly na ledě se vyrovnaly. Dvě minuty za podražení dostal Daniel Sedin.

13:04
    Při přemisťování vypadla Davidu Rittichovi hůl z ruky a ten tak dostal dvě minuty za hození hole. Trest odsedí Matthew Thachuk

Aleš Pur

Góly a asistencie: 47. M. Granlund (Edler, H. Sedin) – 6. Jankowski (S. Bennett, Hathaway), 24. Giordano (J. Gaudreau, D. Hamilton), 36. Tkachuk (S. Bennett, Jankowski), 39. Giordano (Stajan, Brouwer), 40. S. Bennett (Hamonic, Jankowski), 52. Ferland (S. Bennett, D. Hamilton)

Vancouver Canucks: Markström (41. A. Nilsson) – D. Pouliot, Edler (A), Biega, Del Zotto, Stecher, B. Hutton – Vanek, H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Boeser, Gagner, Eriksson – Virtanen, Burmistrov, Goldobin – M. Granlund, Dowd, B. Gaunce.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – D. Hamilton, Giordano (C), Hamonic, Brodie, Stone, Kulak – Ferland, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk – Hathaway, Jankowski, S. Bennett – Jágr, Stajan, Brouwer (A).

Rozhodca: Pollock, Luxmore – Heyer, Murchison

Diváci: 18 236