Preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Annecy | Víťazka: Justine Braisazová (FRA) (kon.) | | | Preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Annecy | Víťaz: Martin Fourcade (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom mužov 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, Val d'Isere | Vítěz: A. Veithová (AUT) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Alta Badia | Vítez: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Turnaj v halovém fotbale žen (Uherský Brod) | Vítěz: Slavia Sokol Vysočany (kon.) |
Stíhačka žien 10 km klasicky, Toblach | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov 15 km klasicky, Toblach | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | (zruš.) | | | Beh 10 km, Ramsau | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Christian Deuschl (AUT)
2. Fabian Steindl (AUT)
3. Laurent Muhlethaler (FRA)
4. Luis Lehnert (GER)
5. Vjačeslav Barkov (RUS)
6. Viktor Pasičnik (UKR)
7. Aguri Šimizu (JPN)
8. Taylor Fletcher (USA)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Lukáš Daněk (CZE)
11. Adam Cieslar (POL)
12. Pawel Slowiok (POL)
13. Hannu Manninen (FIN)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Lukas Greiderer (AUT)
17. Philipp Orter (AUT)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Szczepan Kupczak (POL)
20. Franz-Josef Rehrl (AUT)
21. Tim Hug (SUI)
22. Lukas Klapfer (AUT)
23. Jarl Magnus Riiber (NOR)
24. Espen Bjørnstad (NOR)
25. Jošito Watabe (JPN)
26. Takehiro Watanabe (JPN)
27. Tomáš Portyk (CZE)
28. Kristjan Ilves (EST)
29. Tajhej Kato (JPN)
30. Arttu Mäkiaho (FIN)
31. Manuel Faisst (GER)
32. Martin Fritz (AUT)
33. Terence Weber (GER)
34. Bryan Fletcher (USA)
35. Vincenz Geiger (GER)
36. Magnus Hovdal Moan (NOR)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Francois Braud (FRA)
39. Fabian Riessle (GER)
40. Wilhelm Denifl (AUT)
41. Mario Seidl (AUT)
42. Antoine Gerard (FRA)
43. Maxime Laheurte (FRA)
44. Jörgen Graabak (NOR)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Eric Frenzel (GER)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Akito Watabe (JPN)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Espen Andersen (NOR)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Espen Andersen (NOR) 294
2. Jan Schmid (NOR) 283
3. Akito Watabe (JPN) 269
4. Johannes Rydzek (GER) 232
5. Eric Frenzel (GER) 218
6. Eero Hirvonen (FIN) 193
7. Jörgen Graabak (NOR) 184
8. Maxime Laheurte (FRA) 133
27. Tomáš Portyk (CZE) 35
41. Miroslav Dvořák (CZE) 7
1. Christian Deuschl (AUT)
2. Fabian Steindl (AUT)
3. Laurent Muhlethaler (FRA)
4. Luis Lehnert (GER)
5. Vjačeslav Barkov (RUS)
6. Viktor Pasičnik (UKR)
7. Aguri Šimizu (JPN)
8. Taylor Fletcher (USA)
9. Erněst Jachin (RUS)
10. Lukáš Daněk (CZE)
11. Adam Cieslar (POL)
12. Pawel Slowiok (POL)
13. Hannu Manninen (FIN)
14. Marjan Jelenko (SLO)
15. Vid Vrhovnik (SLO)
16. Lukas Greiderer (AUT)
17. Philipp Orter (AUT)
18. Leevi Mutru (FIN)
19. Szczepan Kupczak (POL)
20. Franz-Josef Rehrl (AUT)
21. Tim Hug (SUI)
22. Lukas Klapfer (AUT)
23. Jarl Magnus Riiber (NOR)
24. Espen Bjørnstad (NOR)
25. Jošito Watabe (JPN)
26. Takehiro Watanabe (JPN)
27. Tomáš Portyk (CZE)
28. Kristjan Ilves (EST)
29. Tajhej Kato (JPN)
30. Arttu Mäkiaho (FIN)
31. Manuel Faisst (GER)
32. Martin Fritz (AUT)
33. Terence Weber (GER)
34. Bryan Fletcher (USA)
35. Vincenz Geiger (GER)
36. Magnus Hovdal Moan (NOR)
37. Ilkka Herola (FIN)
38. Francois Braud (FRA)
39. Fabian Riessle (GER)
40. Wilhelm Denifl (AUT)
41. Mario Seidl (AUT)
42. Antoine Gerard (FRA)
43. Maxime Laheurte (FRA)
44. Jörgen Graabak (NOR)
45. Eero Hirvonen (FIN)
46. Eric Frenzel (GER)
47. Johannes Rydzek (GER)
48. Akito Watabe (JPN)
49. Jan Schmid (NOR)
50. Espen Andersen (NOR)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Espen Andersen (NOR) 294
2. Jan Schmid (NOR) 283
3. Akito Watabe (JPN) 269
4. Johannes Rydzek (GER) 232
5. Eric Frenzel (GER) 218
6. Eero Hirvonen (FIN) 193
7. Jörgen Graabak (NOR) 184
8. Maxime Laheurte (FRA) 133
27. Tomáš Portyk (CZE) 35
41. Miroslav Dvořák (CZE) 7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR)
2. Akito Watabe (JPN) +0:17
3. Fabian Riessle (GER) +0:26
4. Johannes Rydzek (GER) +0:38
5. Eric Frenzel (GER) +0:42
6. Jan Schmid (NOR) +0:44
7. Maxime Laheurte (FRA) +0:47
8. Espen Bjørnstad (NOR) +0:48
9. Jošito Watabe (JPN) +0:48
10. Francois Braud (FRA) +0:49
11. Lukas Greiderer (AUT) +0:51
12. Arttu Mäkiaho (FIN) +0:54
13. Luis Lehnert (GER) +0:54
14. Lukas Klapfer (AUT) +0:58
15. Jörgen Graabak (NOR) +0:59
16. Vid Vrhovnik (SLO) +0:59
17. Pawel Slowiok (POL) +1:02
18. Franz-Josef Rehrl (AUT) +1:02
19. Erněst Jachin (RUS) +1:02
20. Wilhelm Denifl (AUT) +1:04
21. Szczepan Kupczak (POL) +1:06
22. Manuel Faisst (GER) +1:10
23. Espen Andersen (NOR) +1:12
24. Marjan Jelenko (SLO) +1:15
25. Vincenz Geiger (GER) +1:16
26. Kristjan Ilves (EST) +1:18
27. Tomáš Portyk (CZE) +1:20
28. Tim Hug (SUI) +1:21
29. Takehiro Watanabe (JPN) +1:22
30. Magnus Hovdal Moan (NOR) +1:23
37. Lukáš Daněk (CZE) +1:34