Preteky s hromadným štartom žien, 12,5 km, Annecy | Víťazka: Justine Braisazová (FRA) (kon.) | | | Preteky s hromadným štartom mužov, 15 km, Annecy | Víťaz: Martin Fourcade (FRA) (kon.) |
Obrovský slalom mužov 1. kolo, Alta Badia | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | SuperG žien, Val d'Isere | Vítěz: A. Veithová (AUT) (kon.) |
Obrovský slalom mužov, 2. kolo, Alta Badia | Vítez: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži HS140, Engelberg | Vítěz: R. Freitag (GER) (kon.) |
Turnaj v halovém fotbale žen (Uherský Brod) | Vítěz: Slavia Sokol Vysočany (kon.) |
Stíhačka žien 10 km klasicky, Toblach | Vítěz: M. Bjørgenová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužov 15 km klasicky, Toblach | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS96, Ramsau | (zruš.) | | | Beh 10 km, Ramsau | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži HS140, Engelberg
Vítěz: R. Freitag (GER)
Marek Jašek
Startovní listina
1. Andreas Schuler (SUI)
2. Michael Glasder (USA)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Alex Insam (ITA)
5. Vladimir Zografski (BUL)
6. Davide Bresadola (ITA)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. Roman Koudelka (CZE)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Domen Prevc (SLO)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
13. Rjoju Kobajaši (JPN)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Antti Aalto (FIN)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Manuel Poppinger (AUT)
19. Tilen Bartol (SLO)
20. Děnis Kornilov (RUS)
21. Noriaki Kasai (JPN)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Gregor Deschwanden (SUI)
26. Andreas Stjernen (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Peter Prevc (SLO)
29. Anže Semenič (SLO)
30. Pius Paschke (GER)
31. Simon Ammann (SUI)
32. Halvor Egner Granerud (NOR)
33. Stefan Hula (POL)
34. Maciej Kot (POL)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Karl Geiger (GER)
38. Piotr Żyła (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Jernej Damjan (SLO)
44. Johann André Forfang (NOR)
45. Junširo Kobajaši (JPN)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Andreas Wellinger (GER)
50. Richard Freitag (GER)
1. Andreas Schuler (SUI)
2. Michael Glasder (USA)
3. Andreas Alamommo (FIN)
4. Alex Insam (ITA)
5. Vladimir Zografski (BUL)
6. Davide Bresadola (ITA)
7. Jonathan Learoyd (FRA)
8. Roman Koudelka (CZE)
9. Sebastian Colloredo (ITA)
10. Domen Prevc (SLO)
11. Vojtěch Štursa (CZE)
12. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
13. Rjoju Kobajaši (JPN)
14. Eetu Nousiainen (FIN)
15. Jakub Wolny (POL)
16. Antti Aalto (FIN)
17. Gregor Schlierenzauer (AUT)
18. Manuel Poppinger (AUT)
19. Tilen Bartol (SLO)
20. Děnis Kornilov (RUS)
21. Noriaki Kasai (JPN)
22. Taku Takeuči (JPN)
23. Michael Hayböck (AUT)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Gregor Deschwanden (SUI)
26. Andreas Stjernen (NOR)
27. Daniel Huber (AUT)
28. Peter Prevc (SLO)
29. Anže Semenič (SLO)
30. Pius Paschke (GER)
31. Simon Ammann (SUI)
32. Halvor Egner Granerud (NOR)
33. Stefan Hula (POL)
34. Maciej Kot (POL)
35. Stephan Leyhe (GER)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Karl Geiger (GER)
38. Piotr Żyła (POL)
39. Dawid Kubacki (POL)
40. Anders Fannemel (NOR)
41. Robert Johansson (NOR)
42. Markus Eisenbichler (GER)
43. Jernej Damjan (SLO)
44. Johann André Forfang (NOR)
45. Junširo Kobajaši (JPN)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Daniel-André Tande (NOR)
49. Andreas Wellinger (GER)
50. Richard Freitag (GER)
1. Richard Freitag (GER) 286,4
2. Kamil Stoch (POL) 274,8
3. Stefan Kraft (AUT) 274,7 (15:56:05)