Nové Zámky B – Osmos Bratislava 4:1 (kon.) | Spišská N. Ves – Topoľčany 1:2 (0:1 po s.n.) | Pov. Bystrica – Skalica 4:5 (0:1 po s.n.)
Michalovce – Dubnica 5:1 (kon.) | Prešov – Trnava 4:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
TSS GROUP Dubnica
Nedeľa 17.12.2017, 17:30 • STD Aréna Vranov n. Topľou • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 30. kolo

Michalovce mohli vyhrať na nulu, to by však tri minúty pred koncom nesmeli inkasovať. Napriek tomu zostávajú body na východe republiky po jasnom víťazstve 5:1. (19:46:47)

57:19
    Dubnica dáva gól! Hostia zaznamenávajú čestný úspech zásluhou JAKUBA JAKUBÍKA v presilovke, celá akcia začala u brankára Hiadlovského. Asistencie Dominik Kanaet, Tomáš Hiadlovský.

55:33
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Halás – 2 min., podrazenie).

54:09
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kútny – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

47:17
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Švec – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Toma – 2 min., hákovanie).
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cvengroš – 2 min., hrubosť).

42:30
    Dukla Michalovce dala gól!
    Tretia formácia domácich v laufe, JAKUB LINET si pripisuje druhý gól v dnešnom stretnutí. Asistencie Ľuboš Fajčák, Ivan Brezniak.

40:01

40:00

39:27
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hančák – 2 min., hákovanie).

38:44
    Pravdepodobne je rozhodnuté, RADOSLAV MESAROŠ minútu pred koncom druhej časti zvyšuje na 4:0. Asistencia Lukáš Toma.

27:15
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Hiadlovský – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

20:30
    Iba tridsať sekúnd potreboval TOMÁŠ VALEČKO po prestávke na to, aby zvýšil náskok Michaloviec už na rozdiel troch gólov. Asistencia František Poliaček.

20:01

20:00

18:51
    Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., vrazenie na mantinel).

12:17
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Hamráček – 2 min., držanie hokejky).

12:01
    Trvalo to presne 37 sekúnd, aby JAKUB LINET po prvom góle Dukly pridal aj ten druhý. Asistencia Ľuboš Fajčák.

11:24
    ERIK PIATAK využíva presilovú hru svojho mužstva, domáci vedú v dvanástej minúte 1:0. Asistencia Branislav Cvengroš.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 12. Piatak (Cvengroš), 13. Linet (Fajčák), 21. Valečko (Poliaček), 39. Mesaroš (Toma), 43. Linet (Fajčák, Brezniak) – 58. Jakubík (Kanaet, Hiadlovský)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Dzúr (Trenčan) – Valečko, Hančák, Kolba, Cvengroš, Rusina, Oravec, Dolgoš – Solomonchak, Cútt, Poliaček – Halás, Piatak, Mašlonka – Brezniak, Linet, Fajčák – Hamráček, Toma, Mesaroš
    TSS GROUP Dubnica: Hiadlovský (Dovina) – Bobček, Rehák, Habšuda, Ďurkech, Švec, Burzala – Hegyi, Kluka – Kanaet, Jakubík, Kútny – Berák, Ibolya, Trška – Hús

Rozhodca: Žák – Pribula, Korba