Kolín nad Rýnom – Wolfsburg 1:0 (kon.) | Brémy – Mainz 2:2 (kon.) | Frankfurt – Schalke 2:2 (kon.)
Augsburg – Freiburg 3:3 (kon.) | Stuttgart – Bayern 0:1 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 2:1 (kon.)
Eintracht Frankfurt
2:2 (1:0)
FC Schalke 04
cz Sobota 16.12.2017, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Nemecká Bundesliga • 17. kolo
    90+5. NALDO - 2:2

90+5
    Schalke právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné. Schalke v páté minutě nastavení vyrovnává, podobně jako v derby proti Dortmundu se o vyrovnání "last-minute" postaral střelou zpoza hranice pokutového území stoper NALDO!

90+1
    Druhý poločas bude hned o čtyři nastavené minuty delší!

88
    Simon Falette za svůj faul na Embola dostal žlutou kartu.

83
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Luka Jović, přichází Aymen Barkok.
    82. Breel EMBOLO - 2:1

82
    Tak jsem to asi zakřikl, hosté jsou zpět ve hře! Postaral se o to svým prvním bundesligovým gólem po návratu z vážného zranění BREEL EMBOLO, jenž na zadní tyči doklepl Burgstallerův přízemní centr do sítě!

81
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Alessandro Schöpf, přichází Weston McKennie.

78
    Marius Wolf se prokousal až do pokutového území a poté přenechal míč úplně volnému Chandlerovi, jehož rána ale rozvlnila jen boční síť!

76
    Jeho exekuce se nakonec ujal obránce Matija Nastasić, jehož střela proletěla jen o pár centimetrů vedle levé tyče!

74
    Střídající Franco Di Santo za zbytečné protesty vyfasoval žlutou kartu.

68
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Jevhen Konopljanka, přichází Breel Embolo.
    65. Sébastien HALLER - 2:0

65
    Frankfurt právě vstřelil branku!
    Komplikace pro Schalke, Eintracht se pětadvacet minut před koncem dostává do trháku! Mijat Gaćinović se po levém křídle prosmýkl až do pokutového území a jeho následný centr do předbrankového prostoru SÉBASTIEN HALLER efektní patičkou usměrnil do sítě!

62
    Alessandro Schöpf ve středu hřiště svalil k zemi Mijata Gaćinoviće, za což si vykoledoval žlutou kartu.

56
    Střídání v týmu FC Schalke 04: ze hřiště odchází Amine Harit, přichází Franco Di Santo.

50
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Sébastien Haller.
    45+2. Hradecky náramně vychytal Schöpfa!

45+2
    Alessandro Schöpf měl na kopačce vyrovnání, Lukas Hradecky ale jeho střelu zpoza hranice malého vápna výtečně vyrazil!

42
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Jetro Willems, přichází Timothy Chandler.

36
    Jevhen Konopljanka našel centrem z pravé strany v pokutovém území Amineho Harita, který ale ze skvělé pozice netrefil míč podle svých představ a Hradecky jeho střelu polapil!

31
    Se žlutými kartami se roztrhl pytel. Ante Rebić teď naprosto zbytečně podrazil Stambouliho a arbitr Kampka byl nemilosrdný.

30
    Jetro Willems za nasimulovaný pád vyfasoval od sudího Kampky žlutou kartu.

24
    Žlutou kartu dostává Mijat Gaćinović (Eintracht Frankfurt).
    2. Luka JOVIĆ - 1:0

2
    Tak to bylo rychlé, Eintracht se ani ne po dvou minutách zápasu ujímá vedení! Mijat Gaćinović našel v pokutovém území svého srbského krajana LUKU JOVIĆE, který se tváří v tvář Fährmannovi nemýlil!

Vojtěch Balon

Góly: 2. Jović (Gaćinović), 65. Haller (Gaćinović) – 82. Embolo (Burgstaller), 90+5. Naldo

Karty:   24. Gaćinović (FRN), 30. Willems (FRN), 31. Rebić (FRN), 88. Falette (FRN) – 62. Schöpf (SCH), 74. Di Santo (SCH)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 21:20.
    Eintracht Frankfurt: Hradecky – Salcedo, Russ, Falette – M. Wolf, K-P. Boateng (C), G. Fernandes, Gaćinović, Willems (42. Chandler) – Jović (83. Barkok), Rebić (50. Haller).
    Náhradníci: Zimmermann – Haller, Stendera, Chandler, D. da Costa, Barkok, Hrgota.

FC Schalke 04: Fährmann (C) – Stambouli, Naldo, Nastasić – D. Caligiuri, Harit (56. Di Santo), Meyer, Oczipka – Schöpf (81. McKennie), Burgstaller, Konopljanka (68. Embolo).
    Náhradníci: Nübel – Embolo, Riether, Kehrer, McKennie, Di Santo, Reese.

Rozhodca: Kampka – Kempter, Kempkes