Rennes – Paríž 1:4 (kon.) | Caen – Guingamp 0:0 (kon.) | Dijon – Lille 3:0 (kon.)
Montpellier – Metz 1:3 (kon.) | Štrasburg – Toulouse 2:1 (kon.) | Troyes – Amiens 1:0 (kon.)
HSC Montpellier
1:3 (1:1)
FC Metz
cz Sobota 16.12.2017, 20:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:52:42)

Sledovali jsme velice průměrné utkání mezi Montpellierem a Métám, které končí výhrou hostů 1:3. Za domácí se trefil v 20.minutě Roussillon. Za hosty se v 28.minutě trefil Cohade a v 84.minutě vstřelil vítěznou branku Emmanuel Riviere.V posledních minutách vstřelil třetí branku hostů Basin. Montpellier klesá na desáté místo, Méty snižují ztrátu a mají již osm bodů!

90+4
    90+3. Nicolas BASIN - 1:3

90+3
    Tým Méty právě vstřelil branku! Autorem branky je NICOLAS BASIN, který pečetí výhru Mét krásným gólem do pravé šibenice a po pěti minutách na hřišti se krásně trefuje!

90+1
    Rozhodčí Millot se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Emmanuel Rivière, přichází Nicolas Basin.

89
    K zakončení se dostal Giovanni Sio, nicméně rána jde pouze mimo bránu Kawašimy.

88
    Montpellier je hodně nervózní a je brzo velice zbytečné bodové ztrátě a ztrátě sebevědomí.

87
    Méty velice překvapivě vedou a jdou si za druhou výhrou v sezóně a navážou na minulou remízu proti Rennes 1:1.
    86. Emmanuel RIVIÈRE - 1:2

86
    Tým Méty právě vstřelil branku! Autorem branky je EMMANUEL RIVIÈRE, který dostal parádní přihrávku od Nianeho a střílí vedoucí branku Mét.

85
    Zakončení Renaud Cohadeho v pohodě lapil domácí brankář Benjamin Lecomte.

84
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Nordi Mukiele.

83
    Nepřesnou přihrávku vyslal domácí Ikone. Domácí začínají být hodně nervozní a frustrovaní.

82
    Volný přímý kop nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Vitorino Hilton .

81
    Žlutou kartu dostává Paul Lasne (Montpellier HSC).

80
    Méty jsou po dlouhé době na své útočné polovině. uvidíme, co dokážou vymyslet.

79
    Hostující trenér opět posiluje záložní řadu svého družstva.

78
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Nolan Roux, přichází Ibrahima Niane.

77
    K dalekonosné střele se dostal Ellyes Skhiri, nicméně rána jde pouze doprostřed brány, kde stojí připravený Kawašima.

76
    Žlutou kartu dostává Nolan Roux (FC Méty).

75
    Hra je opět rozkouskovaná díky častým faulům hráčů Mét, kterým dochází fyzická energie.

74
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Isaac Mbenza, přichází Junior Sambia.

73
    Domácí trenér bude naposled v utkání střídat.

72
    Do zajímavé šance se hnal Giovanni Sio, nicméně hostující obránce Niakhate stihl včas zasáhnout před tímto rychlostně vybaveným hráčem.

71
    Diagne nepřesně hledal Riviereho. Pedro Mendes je u míče.

70
    Hostující trenér Hantz posiluje záložní řadu. Uvidíme, zda dokážou v dnešním utkání bodovat.

69
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Mathieu Dossevi, přichází Gerónimo Poblete.

68
    Méty jsou dnes i v celé sezóně v útoku nulové. Montpellier je opět u míče.

67
    Paul Lasne centroval do pokutového území na Vitorino Hiltona. nicméně ten nedokázal trefit tento míč.

66
    Žlutou kartu dostává Jonathan Rivierez (FC Méty).

65
    Poprvé v utkání se k míči dostal Sio, jenže nepřesně přihrál na Lasneho.

64
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Souleymane Camara, přichází Giovanni Sio.

63
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Stéphane Sessègnon, přichází Nanitamo Jonathan Ikoné.

62
    Opět v posledních okamžicích spousta faulů. Hra je hodně rozkouskovaná.

61
    Útočným faulem se provinil domácí Ellyes Skhiri.

60
    Nepřesná kombinace Montpellieru končí u hostujícího brankáře Kawašimu.

59
    Domácí trenér bude za pár okamžiků poprvé v utkání střídat.

58
    Méty se vydaly na steč, jenže kromě jedné branky jsou totálně neškodní.

57
    Nepřesná přihrávka Molleta končí za brankovou čarou. Lecomte bude odkopávat od brány.

56
    Jonathan Rivierez dobře zapracoval v obraně a následně bude vhazovat poblíž svého rohového praporku.

55
    Neustále jdou záběry na domácího trenéra Der Zakariana, který není vůbec spokojen a za chvíli zřejmě bude střídat.

54
    Montpellier tlačí svého soupeře, nicméně ten se zatím dobře brání a jde si za devátým bodem v letošní sezóně.

53
    Jérôme Roussillon se opět hnal do zakončení, jenže tentokrát si předkopl míč daleko od sebe a Kawašima měl tak jednoduchou práci.

52
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Emmanuel Rivière.

51
    Méty spěchaly do rychlého brejku. Celou situaci zastavil Hilton. Benoît Assou-Ekotto bude vhazovat.

50
    Jonathan Rivierez si dokázal pohlídat Stéphane Sessègnona, který se hanl po levém křídle.

49
    Domácí celek vstoupil do druhé půle aktivně a touží přidat rozdílovou branku.

48
    Tento domácí obránce je nadále mimo hřiště a stále je v péči lékařů.

47
    Nordi Mukiele si v jednom z osobních soubojích odnesl zranění.

46
    Montpellier rozehrál druhý poločas.

46

Sledovali jsme první poločas utkání mezi Montpellierem a Métami, který končí remízou 1:1. Za domácí se v 20.minutě prosadil Roussilon, nicméně o osm minut později vyrovnal krásnou střelou Cohade. Celý první poločas nenabídl kromě dvou gólů žádné zajímavosti. Spousta faulů a nepovedených přihrávek.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

45

45
    Rohový kop pro hostující celek nepřinesl nic důležitějšího.

44
    Slabou střelu Emmanuela Rivièreho končí v náručí Leconteho, který si připisuje první úspěšný zákrok v prvním poločase.

43
    Nis světoborného nevymysleli, protože se Ruben Aguilar dostal do ofsajdové pasti.

42
    Domácí mužstvo si přihrává kolem pokutového území Mét. Uvidíme, co domácí hráči vymyslí.

41
    Útočným faulem se provinil Mbenza, který tahal za dres Vahida Selimoviče.

40
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Camara.

39
    Rozhodčí Millot domluvil Mathieu Dossevimu, který se provinil nebezpečným skluzem na Paul Lasneho.

38
    Opět je těžiště hry uprostřed hřiště, kde se bojuje o každý milimetr hřiště. Oběma celkům jde o hodně.

37
    Méty vybojovali míč, konkrétně Jonathan Rivierez. Kombinují dokonce se svým brankářem a zřejmě jim vyrovnaný stav vyhovuje.

36
    Poloprázdný stadion podporuje svůj oblíbený celek, který je po inkasované brance mírně zakřiknutý.

35
    Montpellier kombinuje po pravém křídle, zde ale dominuje Benoît Assou-Ekotto, který potvrzuje své bohaté zkušenosti z velkého klubu.

34
    Sice padly dvě branky, nicméně herní projev obou týmů je neuspokojivý. Jsou k vidění časté fauly a velké nepřesnosti.

33
    Méty se opět pokusili o dlouhý míč, jenže tentokrát jim to nevyšlo. Aguilar bude vhazovat.

32
    Útočným faulem se provinil hostující Florent Mollet.

31
    Méty jsou po vstřelené brance v laufu a jsou často na míči, domácí Montpellier se trápí a dokonce si nedokáže ani přesně přihrát.

30
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Pedro Mendes

29
    První rohový kop pro hostující Méty.
    28. Renaud COHADE - 1:1

28
    Tým Méty právě vstřelil branku! Autorem branky je RENAUD COHADE, který se dostal k odraženému míči a zhruba z třiceti metrů vystřelil přesně k pravé tyči!

27
    O centr se pokusil Mathieu Dossevi, jenže domácí obrana opět byla dominantní.

26
    Méry drží míč, konkrétně Benoît Assou-Ekotto, který před pár lety oblékal dres Tottenhamu Hotspur.

25
    Kawašima včas zareagoval a odkopl míč před dotírajícím Mbenzou.

24
    Vahid Selimovic hledal dlouhým míčem Riviereho, jenže ten byl parádním způsobem hlídaný Mendesem a Hiltonem.

23
    Opět řada faulů v krátkém čase. Dnes to bude opravdu zajímavé.

22
    Nepřesnou přihrávku vyslal Renaud Cohade. Domácí v posledních minutách dominují na míči.

21
    Montpellier z ničeho vstřelilo branku a pohnulo s vývojem utkání. Snad uvidíme více gólových situací než v prvních dvaceti minutách.
    20. Jérôme ROUSSILLON - 1:0

20
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JÉRÔME ROUSSILLON, který dostal parádní přihrávku za obranu a poté parádně propálil japonského Kawašimu. Asistence: Stéphane Sessègnon.

19
    Ellyes Skhiri si pokryl tělem míč a snadno vybojoval faul, následně Hilton rozehrál a rychle přesouvá míč na levou stranu domácího útoku.

18
    Dossevi se snažil projít přes Aguilara, jenže ten pokračuje ve skvělé obraně domácího Montpellieru.

17
    Hosté kombinují na své polovině hřiště a čekají na chybu domácích.

16
    Další zajímavý volný přímý kop pro Méty. Domácí Montpellier neustále faulují.

15
    Diagné dobře hledal Niakhateho, jenže ten mířil pouze těsně vedle pravé tyče.

14
    Méty budou kopat volný přímý kop zhruba z třiceti metrů.

13
    Opět nepovedené útoky, které jsou typickým symbolem úvodu utkání.

12
    Skhiri nepřesně našel rozběhnutého Camaru. Kawašima bude opět odkopávat od brány.

11
    Další útočný faul, tentokrát ze strany Rouxe.

10
    Lasne hledal centrem Camaru, jenže míč byl nepřesný. Kawašima bude odkopávat od brány.

9
    Dossevi si pomohl nedovoleným zákrokem proti Mulere Mukielemu.

8
    Úvod utkání je velice rozpačitý. oba celky hrají především kvalitně do obrany, v které dominují, stejně jako většina týmů celé ligy.

7
    Mendes hledal rozběhnutého Camaru za obranu, jenže ten nebyl dostatečně rychlý, aby míč zpracoval.

6
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Selimovič.

5
    Rohový kop pro domácí mužstvo.

4
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Mbenza.

3
    Útočným faulem se provinil hostující útočník Riviere. Domácí tým je poprvé dlouhodobě u míče.

2
    Hostující mužstvo kombinuje na své polovině hřiště, kde čeká na volnou mezírku v obraně domácího Montpellieru.

1
    Montpellier obléklo tmavé dresy, Méty bílé.

1

Montpellier HSC: Lecomte – Roussillon, Mendes, Hilton (C), Mukiele, Aguilar – Sessègnon, Skhiri, Lasne – Camara, Mbenza.
    Náhradníci: Pionnier – Congré, Cozza, Ikoné, Sambia, Píriz, Sio.

FC Méty: Kawašima – Assou-Ekotto, Niakhaté, Selimovic, Rivierez – Cohade, Diagné – Dossevi, Mollet, Roux – Rivière.
    Náhradníci: Beunardeau – Goudiaby, Basin, Philipps, Niane, Poblete.

13.02.09 Méty-Montpellier 3 : 1

Méty se nachází na posledním dvacátém místě. Na svém kontě mají 5 bodů za výhru a dvě remízy. Skóre mají záporné 7:33. Mají nejhorší útok i nejhorší obranu. Na poslední záchranné místo ztrácí 13 bodů, takže sestup je nejspíš hodně blízko. Z posledních pěti utkání získali dva body za dvě remízy. Nejlepší střelec svého týmu je s čtyřmi góly Roux.

Montpellier se momentálně nachází na sedmém místě dvacetičlenné tabulky. Na svém kontě mají 23 bodů za pět výher a osm remíz. Skóre mají kladné 14:10 Mají třetí nejhorší útok ale vůbec nejlepší obranu v celé lize! Z posledních pěti utkání dokázali získat 7 bodů za výhru a čtyři remízy. Nejlepší střelec týmu je s čtyřmi góly Sio.

Hezký den u sledování francouzské Ligue 1! V dnešním 18.kole se představí domácí Montpellier, který vyzve hostující Méty. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.