Swansea – Manchester City 0:4 (kon.) | Newcastle – Everton 0:1 (kon.) | Southampton – Leicester 1:4 (kon.)
Manchester United – Bournemouth 1:0 (kon.) | West Ham – Arsenal 0:0 (kon.) | Liverpool – West Bromwich 0:0 (kon.)
Tottenham – Brighton 2:0 (kon.)
Liverpool FC
0:0 (0:0)
West Bromwich Albion
Streda 13.12.2017, 21:00 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 17. kolo

Domácemu Liverpoolu tak po nepodarenom výsledku v Merseyside derby nevyšiel ani nasledujúci zápas. Na domácej pôde totiž nedokázal vstreliť gól West Bromwichu a zverenci Jurgena Kloppa sa tak musia zmieriť s jediným získaným bodom. (22:53:09)

90+3

90+1
    Žltú kartu dostáva Sam Field (West Bromwich Albion).

90+1
    V prvej minúte nadstavenia centroval Coutinho, lenže jeho pas pohodlne pokryl v šestnástke Foster.

90
    Rozhodca pridáva k tomuto zápasu ešte tri nadstavené minútky.

88
    Can sa dopustil nedovoleného zákroku a lopta tak po dlhšom časovom úseku na kopačkách hráčov hostí.

87
    K strele sa predsa len odhodlal striedajúci Chamberlain, ale jeho pokus výborným zákrokom pokryl Foster.

85
    Päť minút dokonca zápasu a domácim už naozaj neostáva na víťazný gól veľa času. Dočkajú sa teda zverenci Jurgena Kloppa?

84
    Ďalšia sto percentná šanca Liverpoolu. Po obrovskom závare v šestnástke sa lopty zmocil Solanke, ale jeho prízemnú strelu do odkrytej siete odvrátil jeden z hráčov WBA.

83
    Na opačnej strane strieľal Brunt, ale jeho pokus mieri vysoko nad bránku Kariusa.
    82. Dominic Solanke (LIV)

82
    Desať minút pred koncom sa predsa len domáci dočkali vedenia. Po prihrávke Gomeza však gól Dominica Solankeho neplatí.

81
    Posledná zmena Liverpoolu. Odchádza Alexander-Arnold, ktorého nahradí Joe Gomez.

80
    Striedanie v tíme West Bromwich Albion: z ihriska odchádza Grzegorz Krychowiak, prichádza Chris Brunt.

79
    Domáci sa opäť usadili na útočnej polovici súpera, lenže po nedovolenom zákroku Salaha nasleduje priamy kop WBA.

78
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Georginio Wijnaldum, prichádza Alex Oxlade-Chamberlain.

77
    Striedanie v tíme Liverpool FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Dominic Solanke.