cz Utorok 12.12.2017, 17:30Liga majstrov - ženy • Skupina B

Utkání ukončila na levém kůlu Polina Rahimovová! Fenerbahce tedy vítězí.

Opět skvělý blok hostujících hráček, na kterém ztroskotala Horká. Mečboly pro turecký tým!

Domácí hráčky poté odvrátily ještě jeden brejkbol, ovšem teď už je set u konce.

17:24
    Setboly! Zařídila je Natália Pereirová.

14:25
    A je konec druhého setu! Ten jasně ovládly hostující hráčky, které tak srovnávají stav utkání na 1:1.

25:20
    Fantazie! Nina Herelová už první set ukončila a prostějovské volejbalistky tak zápas proti světovému gigantovi zahájily tím nejlepším možným způsobem.

24:19
    Tohle byla obrovsky dramatická výměna, ze které nakonec domácí hráčky vytěžily setboly!