Burnley – Stoke City 1:0 (kon.) | Huddersfield Town – Chelsea 1:3 (kon.) | Crystal Palace – Watford 2:1 (kon.)
Burnley FC
1:0 (0:0)
Stoke City FC
Utorok 12.12.2017, 20:45 • Turf Moor • Anglická Premier League • 17. kolo

Zápas napokon rozhodol jediný gól v samom závere zápasu. Strelil ho striedajúci Ashley Barnes. Domáci kormidelník mal pri výbere šťastnú ruku. Zápas nemal vysoké tempo. Hralo sa medzi šestnástkami a pre nezaujatého diváka nebol ničím atraktívny. Ďakujem vám za pozornosť. Dovidenia. (22:40:18)

90+4

90+3
    Píska sa ofsajd. Nachytali sa domáci futbalisti, ktorí už trielia k svojej bráne, keďže do konca zápasu veľa nezostáva.

90+2
    Nick Pope si pripisuje dôležitý zákrok, keď zachytil hlavičku, ktorá ale nebola vôbec prudká. Domáci môžu naťahovať čas.

90+1
    Ashley Barnes mohol pridať aj poistku, ale svoj únik nedotiahol do konca. S loptou spomalil a prišiel o priestor. Vybojoval len roh.

90
    Nadstavujú sa ešte 4 minúty.
    89. Ashley Barnes (BLY) - 1:0

89
    Burnley FC dáva gól! ASHLEY BARNES prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. V šestnástke sa dostal k lopte a prudkou strelou k tyči nedal brankárovi šancu. Jack Butland loptu ani moc nevidel, nakoľko mal pred sebou veľa tiel.
    87. Peter Crouch (STK)

87
    Peter Crouch doplatil na zlý prvý dotyk, ktorým sa pripravil o možnosť rozhodnutia zápasu. Loptu dočahoval a nasmeroval ju nad bránu.

86
    Hostia majú v závere viac z hry. Snažia sa presadiť najmä vo vzduchu, kde majú výškovú prevahu.

85
    Stoke sa prezentovalo náznakom snahy pred bránou súpera, avšak netechnickí futbalisti sa presadiť nedokázali. Následná strela spoza šestnástky mierila presne do stredu brány.

84
    Striedanie v tíme Stoke City FC: z ihriska odchádza Xherdan Shaqiri, prichádza Eric Choupo-Moting.

83
    Hra je v posledných minútach kúskovaná častými faulami. Vyhovuje to zrejme obom mužstvám, pretože ani jedno sa moc do útoku nehrnie.

82
    Striedanie v tíme Burnley FC: z ihriska odchádza Chris Wood, prichádza Sam Vokes.

81
    Burnley si za 80 minút pripísalo len chudobnú jednu strelu do priestorov troch žrdí. Aj pre tento fakt si dnes nezaslúži tri body.

80
    Útočný faul zastavuje akciu domáceho celku pred šestnástkou súpera. Jack Butland si chystá loptu a bude vykopávať.

79
    Burnley drží loptu na vlastnej polovici a na tú útočnú sa moc nehrnie. Zrejme mu remíza stačí.

78
    Peter Crouch je v druhom polčase stratený. Prakticky sa nedostáva k lopte. Po dlhej dobe sa nám pripomenul, keď vyhral hlavičku, ale spoluhráča nenašiel.