Makroteam Žilina – Bílí Andeli 3:1 (kon.)
ŠK Makroteam Žilina
3:1 (1:0)
FC Bílí Andeli - futsal
Sobota 02.12.2017, 20:00 • ŠH Rosinská, Žilina • Varta futsal liga • 9. kolo

Máme tu koniec zápasu, Žilina v ňom porazila Bílích Andelov Trnava 3:1. To je odo mňa pre dnešný deň všetko, ďakujem za pozornosť a želám ešte pekný zvyšok víkendu. Dočítania priatelia. (21:43:41)

39:35
    Čas zápasu sa kráti, Trnava už vsadila všetko na jednu kartu a je v mohutnom nápore!

39:05
    Veľká šanca hostí, Boris Juhás z ľavej strany v dobrej pozícii tesne minul bránku Mateja Lajša!

39:01
    Začala sa posledná minúta druhého polčasu.

38:39
    Matej Lajš je dnes výborný a kvalitným zákrokom po strele z diaľky znovu podržal svoj tím.

38:02
    Začali sa posledné dve minúty druhého polčasu.

37:32
    Domáci Žilinčania pochopili, že najlepšia obrana je útok a držia loptu v kombinácii na polovici hostí.

36:58
    Strela domácich z veľkej diaľky minula svoj cieľ. Brankár hostí následne znovu mieri na svoju striedačku a do hry prichádza Dzíbela.

36:15
    Zápas nám v Žiline graduje, hostia znovu kombinujú na polovici Makroteamu.

35:36
    Do deja zápasu znovu na oboch stranách výrazne prehovárajú emócie.

35:01
    Do konca druhého polčasu ostáva necelých 5 minút, Žilina vedie nad Bílími Andelmi 3:1.

34:27
    Bílí Andeli dávajú gól! Tlak hostí v tomto momente priniesol svoje ovocie, pretože Lajš po strele hostí loptu vyrazil pred seba a číhajúci ANDREJ DOBIŠ ju už bez problémov umiestnil za jeho chrbát.

33:45
    Brankár hostí Jedlička je na striedačke, v poli je na jeho mieste znovu Dzíbela.

33:15
    Hostia sú stále viac a viac pri lopte, strelecky však Lajša aktuálne nedokázali ohroziť.

32:29
    Znovu hostia nasťahovaní pred Matejom Lajšom.

31:50
    Obrovská šanca hostí, krížna prihrávka Dzíbelu z ľavej strany našla úplne voľného Andreja Dobiša pri ľavej tyči žilinskej bránky. Dobiš loptu poslal do siete, lenže Lajš ju v poslednom momente akrobaticky vyrazil z bránkovej čiary!

31:20
    Hrá sa v rýchlom tempe, domáci Žilinčania už stavili na pozornú defenzívu a príliš sa dopredu netlačia.