Salzburg – Znojmo | 4:1 (kon.) |
NY Islanders – Ottawa | 5:6 (kon.) | | | NY Rangers – Carolina | 5:1 (kon.) | | | Columbus – Anaheim | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Pittsburgh | 0:4 (kon.) | | | Florida – San Jose | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – LA Kings | 1:4 (kon.) |
Winnipeg – Vegas | 7:4 (kon.) | | | Colorado – NJ Devils | 1:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 0:3 (kon.) |
Ufa – Dinamo Minsk | 2:0 (kon.) | | | Togliatti – Vladivostok | 2:3 (kon.) | | | Jaroslavľ – Novosibirsk | 7:3 (kon.) |
Kazaň – Nižnekamsk | 1:2 (kon.) | | | Soči – D. Moskva | 4:1 (kon.) | | | Helsinki – Petrohrad | 3:4 (kon.) |
Slavia – Jihlava | 4:3 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 5:2 (kon.) | | | Chomutov – Hradec Králové | 1:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Liberec – Olomouc | 2:1 (po pr.) |
HC Litvínov – Pardubice | 0:3 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 8:1 (kon.) |
Benátky n/J – Havířov | 1:2 (kon.) | | | Motor ČB – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – Litoměřice | 3:1 (kon.) |
Kadaň – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Kladno | 1:2 (kon.) | | | Vsetín – K. Vary | 3:2 (kon.) |
Třebíč – Ústí n/L | 4:3 (2:1 po s.n.) |
po s.n. (2:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3
(1:1, 2:2, 0:0 - 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
61:09
|
Bernad (UNL) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
|
|
51:39
|
Jandus (UNL) si odpyká 2 minuty za podražení.
|
|
39:12
|
Wasserbauer (TRE) vyloučen na 2 minuty za podražení.
|
|
34:35
|
Zohorna (TRE) vyloučen na 2 minuty za sekání.
|
|
26:22
|
Čejka (TRE) vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
|
|
24:29
|
Roubík (UNL) obdržel 2 minuty za podražení.
|
|
06:39
|
Máme zde první vyloučení v zápase. Zdvořáček (UNL) obdržel 2 minuty za podražení.
|
Góly a asistencie:
10. Jan Wasserbauer (Kristl), 26. Dolníček (Jan Wasserbauer, R. Erat), 34. Kusko (Vodný, T. Havránek), rozh. náj. Kusko – 13. Severa (Vrdlovec, Navarra), 28. Vl. Brož (Bernad), 40. D. Merta (M. Vágner, Vrdlovec)
Rozhodca: J. Doležal, Veselý – Krátký, O. Doležal.
Diváci: 1041
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Michal Vachovec (UNL)
1:0 Radim Zohorna (TRE)
2. séria:
1:0 David Merta (UNL)
2:0 Silvester Kusko (TRE)
3. séria:
2:1 Pavel Smolka (UNL)
2:1 Tomáš Havránek (TRE)
4. séria:
2:1 David Vrdlovec (UNL)
2:1 David Dolníček (TRE)
5. séria:
2:1 Antonín Melka (UNL)
SK Horácká Slavia Třebíč:
Jekel (Do. Svoboda) – L. Vágner, Nedbal, Čejka, Furch, D. Mikyska, Kaláb (A) – R. Erat (A), Dolníček (C), Kratochvíl – Vodný, Kusko, T. Havránek – Malec, Tadeáš Král, R. Zohorna – Půža, Jan Wasserbauer, Kristl.
Náhradníci:
Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (J. Dlouhý) – Bernad, Vl. Brož, M. Vágner (C), Hes, Vaněk, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Severa – D. Merta, Vrdlovec (A), Smolka – Kuběna, Vachovec, Jandus – Macek, Navarra.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (J. Dlouhý) – Bernad, Vl. Brož, M. Vágner (C), Hes, Vaněk, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Severa – D. Merta, Vrdlovec (A), Smolka – Kuběna, Vachovec, Jandus – Macek, Navarra.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: J. Doležal, Veselý – Krátký, O. Doležal.
Diváci: 1041
Josef Prášek