Kazaň – Barys 2:0 (kon.) | Viťaz – D. Moskva 5:3 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk sk 5:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Amur Chabarovsk
Sobota 25.11.2017, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

56:30
    Krosček v podaní Kašpara, Slovan ide na krátku chvíľu do trojky.

54:34
    Ebert inkasuje trest dve minúty za hákovanie, keď za bránkou domácich poslal na ľad Potechina.

47:28
    Aťušov si to namieril na trestnú, musel, dve minúty za podrazenie a chvíľku budeme hrať štyria proti štyrom.

45:42
    Presilovku si zahrá teraz Amur, Skalický sedí na trestnej, dve minúty za faul kolenom.

44:42
    Presilovka pre belasých, dve minúty trestu inkasuje za podrazenie Li.

43:30
    Kolář poslal puk na tribúnu, seba na trestnú a Slovan do presilovky.

35:02
    Zle nedobre pre Slovan, dve minúty za nedovolené bránenie pre Sersena, 1:25 času pre Amur plus dvaja bojovníci v aréne.

34:27
    Després sedí na trestnej, dve minúty za podrazenie, presilovka pre Amur.

29:30
    Nedovolené bránenie a dve minúty pre Kuzmina, 34 sekúnd výhody o dvoch mužov pre belasých.

28:04
    Šesť korčuliarov na ľade v bielych dresoch, Slovan si zahrá presilovku.

26:21
    Bačík dostal dve minúty za držanie, presilovka pre Amur je tu.

19:52
    Za vrazenie inkasuje dve minúty Picard, výhoda v podobe presilovky pre belasých.

16:02
    Zlé striedanie domácich, trest pre hráčsku lavičku a zadarmo presilovka pre súpera.

13:01
    Krosček v podaní Sersena a presilovku si teraz zahrá Amur.

03:22
    Kuzmin sedí na trestnej, dve minúty za seknutie, presilovka pre Slovan.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 8. Boychuk (Ebert, Co. Genoway), 28. Sersen (Kašpar), 34. Kašpar (Řepík, Viedenský), 45. Co. Genoway (Boychuk, Sersen), 46. Boychuk (Sersen, Ebert) – 28. Byvalcev (Kolář), 58. Frolov (Chabarov, Potěchin)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Mazanec) – Ebert, Sersen (A), Després, Barker, Meszároš (C), Bačík, Černý – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Genoway, Boychuk, Réway – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Buchtele, Sádecký, Hrnka
    Amur Chabarovsk: Metsola (46. Alikin) – Kolář (A), Averin, Jordán, Kuzmin, Aťušov (C), Chabarov, Karmaškov – Li, Byvalcev, Zohorna – Litovčenko, Rasskazov, Potechin – Gorškov, Via. Ušenin, Vl. Ušenin – Frolov (A), Klopov, Picard – Zaseda

Rozhodca: Bondar, Ovčinnikov – Šalagin, Šišlo

Diváci: 10.055