Kazaň – Barys 2:0 (kon.) | Viťaz – D. Moskva 5:3 (kon.) | HC Slovan – Chabarovsk sk 5:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Amur Chabarovsk
Sobota 25.11.2017, 17:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Tri body zostávajú na západe a na konte domácich. Orol dnes nedovolil tigrovi hrať s pukom a právom víťazí pred vypredaným hľadiskom. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: Jan Kolář a Zach Boychuk. Hráči sa s divákmi lúčia tradičným poďakovaním a v pondelok hostíme Kunlun Red Star. V tretej tretine domáci nič neponechali na náhodu, hostia museli striedať aj brankára a v závere zápasu už len kozmeticky upravili výsledok. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 18:9, celkom 44:30, pekný víťazný večer z Bratislavy všetkým želá Vladimír Korduliak. (20:03:48)

59:18
    Řepík sa rútil v prečíslení smerom k bránke hostí, vystrelil z ľavej strany, Alikin puk poslal späť do hry.

58:05
    Diváci sa bavia mexickou vlnou a nálada v Bratislave na výbornú.
    57:52 Alexander Frolov - 5:2

57:52
    Chabarovsk dal gól!
    Chabarov vystrelil od modrej, Štepánek puk vyrazil pred seba, domáci puk nedokázali dostať do bezpečia a tak sa do listiny strelcov zapisuje ALEXANDER FROLOV. Asistencia: Jaroslav Chabarov a Bohdan Potechin.

57:08
    Zohorna a jeho pokus z pravého kruhu, Štepánek svojmu krajanovi radosť nedopraje, puk poslal na ochrannú sieť.

56:34
    Slovan so štyrmi hráčmi, hostia spálili tutovku, keď nedokázali puk poslať do odkrytej časti domácej bránky.

56:30
    Krosček v podaní Kašpara, Slovan ide na krátku chvíľu do trojky.

55:50
    Hostia poslali puk medzi tri žrde, do masky inkasuje kruh Štepánek, hlavný hru pohotovo prerušil, vhadzujeme po pravej ruke belasého gólmana.

55:06
    Zohorna umne vystrelil z pravého kruhu, Štepánek puk poslal späť do hry a belasí následne von z pásma.

54:34
    Ebert inkasuje trest dve minúty za hákovanie, keď za bránkou domácich poslal na ľad Potechina.

54:04
    Šerbatov nabral rýchlosť a puk z pravej strany hodil na ľavú, ani teraz sa mu nepodarilo nájsť toho správneho adresáta.

52:15
    Sersen za bránkou domácich nepustil do akcie Klopova, Slovan napokon vybojoval puk na svoje hokejky.

50:33
    Hrnka pálil od modrej a nový muž v bránke hostí Alikin puk kryje v lapačke.

49:28
    Hostia v plnom počte, Slovan pevne drží dirigentskú taktovku vo svojich rukách.

49:05
    Ebertov príklep od modrej z pravej strany Alikin poslal na druhú stranu klziska k mantinelu.

47:42
    Domáci v plnom počte a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 8. Boychuk (Ebert, Co. Genoway), 28. Sersen (Kašpar), 34. Kašpar (Řepík, Viedenský), 45. Co. Genoway (Boychuk, Sersen), 46. Boychuk (Sersen, Ebert) – 28. Byvalcev (Kolář), 58. Frolov (Chabarov, Potěchin)

HC Slovan Bratislava: Štepánek (Mazanec) – Ebert, Sersen (A), Després, Barker, Meszároš (C), Bačík, Černý – Řepík, Viedenský, Kašpar (A) – Genoway, Boychuk, Réway – Skalický, Šťastný, Šerbatov – Buchtele, Sádecký, Hrnka
    Amur Chabarovsk: Metsola (46. Alikin) – Kolář (A), Averin, Jordán, Kuzmin, Aťušov (C), Chabarov, Karmaškov – Li, Byvalcev, Zohorna – Litovčenko, Rasskazov, Potechin – Gorškov, Via. Ušenin, Vl. Ušenin – Frolov (A), Klopov, Picard – Zaseda

Rozhodca: Bondar, Ovčinnikov – Šalagin, Šišlo

Diváci: 10.055